Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Goki

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 29 elementów
 • Balansujący delfin, gra zręcznościowa Goki. Ten przyjazny delfin lubi bawić się kolorowymi pierścieniami, tak samo jak prawdziwe delfiny. Celem zabawy jest umieszczenie jak najwięcej pierścieni na brzuchu ssaka. Gra wymaga umiejętności taktycznych i zręczności!

  Balansujący delfin, gra zręcznościowa Goki. Ten przyjazny delfin...

 • Biała kołyska korona z pościelą Goki. Przepiękna, biała kołyska dla lalek z motywem korony, pozwoli każdej lalce się wyspać. Miękka, różowa pościel z wzorem serduszek i koron sprawi, że każda dziewczynka będzie czuła, że jej lalce jest ciepło i przytulnie, a zabawa sprawi dużo radości.

  Biała kołyska korona z pościelą Goki. Przepiękna, biała kołyska dla...

 • Biała kołyska z pościelą, Susibelle Goki. Urocza, biała kołyska dla ukochanej lalki. W zestawie znajduje się również kolorowa pościel, aby każde dziecko mogło przykryć swoją ulubioną lalę czy misia do snu.

  Biała kołyska z pościelą, Susibelle Goki. Urocza, biała kołyska dla...

 • Drewniane owoce do krojenia Goki. Drewniane owoce do krojenia to zabawka, która nauczy malucha posługiwania się nożem oraz krojenia. Elementy owoców mocowane są na rzep łatwy do przekrojenia.

  Drewniane owoce do krojenia Goki. Drewniane owoce do krojenia to...

 • Drewniane produkty spożywcze do krojenia  Goki. Drewniane produkty spożywcze do krojenia z nożem to zabawka, która nauczy malucha posługiwania się nożem oraz krojenia. Elementy produktów mocowane są na rzep łatwy do przekrojenia.

  Drewniane produkty spożywcze do krojenia  Goki. Drewniane produkty...

 • Drewniane warzywa do krojenia Goki. Drewniane warzywa do krojenia to zabawka, która nauczy malucha posługiwania się nożem oraz krojenia. Elementy warzyw mocowane są na rzep łatwy do przekrojenia.

  Drewniane warzywa do krojenia Goki. Drewniane warzywa do krojenia...

 • Kolorowy mikser z miską Goki. Idealny prezent dla każdego małego kucharza! Za pomocą tego miksera, dziecko wyczaruje naleśniki, ciasto i każdą inną potrawę jaką podpowie mu wyobraźnia.

  Kolorowy mikser z miską Goki. Idealny prezent dla każdego małego...

 • Magnetyczne literki i cyferki 88 elementów Goki. Zestaw 88 drewnianych magnesów w postaci kolorowych literek oraz cyferek umieszczonych w drewnianym pudełku.

  Magnetyczne literki i cyferki 88 elementów Goki. Zestaw 88...

 • Metalowa waga z odważnikami Goki. Niezastąpiona waga podczas zabaw w sklep czy gotowania. Dzięki niej dziecko nie tylko będzie mogło rozwijać swoją wyobraźnie, ale także uczyć się zagadnień związanych z masą i podstaw liczenia. Ważąc różna produkty codziennego użytku dziecko będzie miało nieopisaną frajdę, bawiąc się i jednocześnie ucząc.

  Metalowa waga z odważnikami Goki. Niezastąpiona waga podczas zabaw...

 • Pościel do łóżeczka - białe kropki Goki. Uroczy komplet do łóżeczka bądź kołyski dla każdej lalki. W skład zestawu wchodzi materacyk, poduszka oraz kołderka.

  Pościel do łóżeczka - białe kropki Goki. Uroczy komplet do łóżeczka...

 • Przebijanka z młotkiem Goki. Klasyczna wersja znanej i lubianej przez wszystkie dzieci zabawki. Przebijanka Goki pozwoli na rozwój koordynacji ręka-oko oraz umili czas każdemu małemu dziecku.

  Przebijanka z młotkiem Goki. Klasyczna wersja znanej i lubianej...

 • Przebijanka z młotkiem ustawiona pod ergonomicznym kątem Goki. Tradycyjna zabawka, która dzięki odpowiedniemu ustawieniu płyty przebijanki, pozwala dziecku z łatwością cieszyć się zabawą.

  Przebijanka z młotkiem ustawiona pod ergonomicznym kątem Goki....

 • Przybijanka Miasto-52 części Goki. Idealna zabawka dla małego konstruktora. Dzięki młotkowi może przybić elementy według własnego pomysłu, rozwijając wyobraźnie. Aż 52 elementy spowodują, że zabawka szybko się nie znudzi, a kombinacji ułożeń może być bardzo dużo!

  Przybijanka Miasto-52 części Goki. Idealna zabawka dla małego...

 • Sortuj kolory Goki. Naucz się liczyć z drewnianymi pierścieniami, oddzielaj i porządkuj kolory i kształty. Ta prosta zabawka nie tylko zajmie dziecko na długi czas, ale także pozwoli mu ćwiczyć małą motorykę oraz uczyć się nazw kolorów. Wymiary: 35 x 7,5 x 7 cm

  Sortuj kolory Goki. Naucz się liczyć z drewnianymi pierścieniami,...

 • Tor kulkowy, kulodrom Goki. Tor kulkowy Goki to kreatywna zabawka z wieloma możliwościami budowy. W zestawie 55 drewniane elementy i 6 szklanych kulek. Buduj i sprawdź, w którą stronę poleci kulka!

  Tor kulkowy, kulodrom Goki. Tor kulkowy Goki to kreatywna zabawka z...

Pokazuje 1 - 15 z 29 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór