Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Goki

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 29 elementów
 • -15%

  Balansujący delfin, gra zręcznościowa Goki. Ten przyjazny delfin lubi bawić się kolorowymi pierścieniami, tak samo jak prawdziwe delfiny. Celem zabawy jest umieszczenie jak najwięcej pierścieni na brzuchu ssaka. Gra wymaga umiejętności taktycznych i zręczności!

  Balansujący delfin, gra zręcznościowa Goki. Ten przyjazny delfin...

  59,00 zł 50,15 zł
 • -15%

  Biała kołyska dla lalek Klasyk Goki. Prosta konstrukcja i najwyższej jakości drewno to główne atuty tej białej kołyski marki Goki. Jej rozmiar został dostosowany do potrzeb małych dziewczynek tak aby jak najbardziej przypominała prawdziwe meble i umożliwiała realistyczną zabawę z lalkami. Zabawka nie zawiera pościeli.

  Biała kołyska dla lalek Klasyk Goki. Prosta konstrukcja i...

  146,50 zł 124,53 zł
 • -15%

  Biała kołyska z pościelą, Susibelle Goki. Urocza, biała kołyska dla ukochanej lalki. W zestawie znajduje się również kolorowa pościel, aby każde dziecko mogło przykryć swoją ulubioną lalę czy misia do snu.

  Biała kołyska z pościelą, Susibelle Goki. Urocza, biała kołyska dla...

  209,00 zł 177,65 zł
 • -15%

  Drewniane owoce do krojenia Goki. Drewniane owoce do krojenia to zabawka, która nauczy malucha posługiwania się nożem oraz krojenia. Elementy owoców mocowane są na rzep łatwy do przekrojenia.

  Drewniane owoce do krojenia Goki. Drewniane owoce do krojenia to...

  59,00 zł 50,15 zł
 • -15%

  Drewniane produkty spożywcze do krojenia  Goki. Drewniane produkty spożywcze do krojenia z nożem to zabawka, która nauczy malucha posługiwania się nożem oraz krojenia. Elementy produktów mocowane są na rzep łatwy do przekrojenia.

  Drewniane produkty spożywcze do krojenia  Goki. Drewniane produkty...

  59,00 zł 50,15 zł
 • -15%

  Drewniane warzywa do krojenia Goki. Drewniane warzywa do krojenia to zabawka, która nauczy malucha posługiwania się nożem oraz krojenia. Elementy warzyw mocowane są na rzep łatwy do przekrojenia.

  Drewniane warzywa do krojenia Goki. Drewniane warzywa do krojenia...

  59,00 zł 50,15 zł
 • -15%

  Kolorowy mikser z miską Goki. Idealny prezent dla każdego małego kucharza! Za pomocą tego miksera, dziecko wyczaruje naleśniki, ciasto i każdą inną potrawę jaką podpowie mu wyobraźnia.

  Kolorowy mikser z miską Goki. Idealny prezent dla każdego małego...

  96,50 zł 82,03 zł
 • -15%

  Metalowy pojazd wyścigowy różowy Goki. Różowy pojazd wyścigowy to doskonały jeździk dla dziewczynek wykonany z metalu. Pojazd posiada wygodne siedzisko oraz koła skręcane za pomocą kierownicy.

  Metalowy pojazd wyścigowy różowy Goki. Różowy pojazd wyścigowy to...

  400,00 zł 340,00 zł
 • -15%

  Metalowy pojazd wyścigowy zielony Goki. Metalowy pojazd wyścigowy to doskonały jeździk dla najmłodszych. Pojazd posiada wygodne siedzisko oraz koła skręcane za pomocą kierownicy.

  Metalowy pojazd wyścigowy zielony Goki. Metalowy pojazd wyścigowy...

  400,00 zł 340,00 zł
 • -15%

  Pościel do łóżeczka - białe kropki Goki. Uroczy komplet do łóżeczka bądź kołyski dla każdej lalki. W skład zestawu wchodzi materacyk, poduszka oraz kołderka.

  Pościel do łóżeczka - białe kropki Goki. Uroczy komplet do łóżeczka...

  50,00 zł 42,50 zł
 • -15%

  Pościel do łóżeczka, Susibelle Goki. Przepiękna, kolorowa pościel do łóżeczka lub kołyski. 3-częsciowy zestaw składa się z  kołderki, poduszki i materacyku. Idealny komplet dla ukochanej lali!

  Pościel do łóżeczka, Susibelle Goki. Przepiękna, kolorowa pościel...

  50,00 zł 42,50 zł
 • -15%

  Przebijanka z młotkiem Goki. Klasyczna wersja znanej i lubianej przez wszystkie dzieci zabawki. Przebijanka Goki pozwoli na rozwój koordynacji ręka-oko oraz umili czas każdemu małemu dziecku.

  Przebijanka z młotkiem Goki. Klasyczna wersja znanej i lubianej...

  59,00 zł 50,15 zł
 • -15%

  Przebijanka z młotkiem i barierką Goki. Domek, do którego po wbiciu przez dziecko, chowają się kule. Jeżeli chcemy aby się wydostały- trzeba otworzyć barierkę. Zabawka uczy związku przyczynowo-skutkowego oraz zapewnia dużo frajdy !

  Przebijanka z młotkiem i barierką Goki. Domek, do którego po wbiciu...

  91,50 zł 77,78 zł
 • -15%

  Przybijanka Miasto-52 części Goki. Idealna zabawka dla małego konstruktora. Dzięki młotkowi może przybić elementy według własnego pomysłu, rozwijając wyobraźnie. Aż 52 elementy spowodują, że zabawka szybko się nie znudzi, a kombinacji ułożeń może być bardzo dużo!

  Przybijanka Miasto-52 części Goki. Idealna zabawka dla małego...

  59,00 zł 50,15 zł
 • -15%

  Sorter kształtów Goki. Niewielki sorter w kształcie sześcianu, gdzie każda ściana posiada otwór odpowiadający innemu klockowi. Prosta a jednocześnie solidnie wykonana zabawka z pewnością posłuży długo i sprawi dziecku wiele radości.

  Sorter kształtów Goki. Niewielki sorter w kształcie sześcianu,...

  60,50 zł 51,43 zł
Pokazuje 1 - 15 z 29 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór