Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Manhattan Toy

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 20 elementów
 • -5%

  Drewniana zabawka, Elastyczna bryła, Manhattan Toy. Ta zabawka dla najmłodszych z koralami na linkach zawsze wraca do swojej wyjściowej formy. Korale wykonane są z drewna kauczukowego.

  Drewniana zabawka, Elastyczna bryła, Manhattan Toy. Ta zabawka dla...

  89,50 zł 85,03 zł
 • -5%

  Drewniane centrum muzyczne Kura Manhattan Toy. Zabawka pozwala rozwijać dziecku umiejętności muzyczne. W zestawie zawiera takie elementy jak: marakas, talerz, ksylofon oraz dwie pary bębenków w kształcie skrzydeł kurczaka.

  Drewniane centrum muzyczne Kura Manhattan Toy. Zabawka pozwala...

  269,00 zł 255,55 zł
 • -5%

  Karuzela, Wimmer Ferguson, Manhattan Toy. Karuzela do wózka dzięki plastikowemu uchwytowi może zostać zaczepiona niemalże do każdego rodzaju wózka/ fotelika. Wykonana jest z tworzyw sztucznych. Intensywne jak i kontrastowe kolory elementów pobudzą zmysły niemowlaka.

  Karuzela, Wimmer Ferguson, Manhattan Toy. Karuzela do wózka dzięki...

  59,50 zł 56,53 zł
 • -5%

  Kolorowa grzechotka do skręcania gryzak Manhattan Toy. Kolorowa grzechotka - gryzak marki Manhattan Toy rozwinie u dziecka małą motorykę rączek, a tym samym ukoi ból podczas ząbkowania. 

  Kolorowa grzechotka do skręcania gryzak Manhattan Toy. Kolorowa...

  75,50 zł 71,73 zł
 • -5%

  Kolorowa piłka Manhattan Toy. Kolorowa piłka marki Manhattan Toy wykonana została z materiałów o różnej teksturze ułatwiających zdolności motoryczne oraz rozwój zmysłu dotyku u najmłodszych. 

  Kolorowa piłka Manhattan Toy. Kolorowa piłka marki Manhattan Toy...

  96,90 zł 92,06 zł
 • -5%

  Kostka edukacyjna Jednorożec Manhattan Toy. Drewniana zabawka marki Manhattan Toy stworzona z myślą o najmłodszych. Kostka została wykonana z dbałością o szczegóły i przedstawia postać zebry z wieloma ruchomymi elementami do przesuwania. Obrotowe kwiatki, uchwyty w formie owadów oraz kolorowe liczydło pozwalają maluchom na kompleksowy trening małej motoryki.

  Kostka edukacyjna Jednorożec Manhattan Toy. Drewniana zabawka marki...

  365,50 zł 347,23 zł
 • -5%

  Pastelowy gryzak drewniany Manhattan Toy. Wykonany z drewna kolorowy gryzak dla dzieci to umieszczone na elastycznym sznurku nakładki, które po złączeniu tworzą tęczowy okrąg. Zabawka wykończona została farbami wodnymi, całkowicie nietoksycznymi i bezpiecznymi dla dzieci. Miękkie krawędzie sprawiają, że gryzak Manhattan Toy to idealne rozwiązanie na czas...

  Pastelowy gryzak drewniany Manhattan Toy. Wykonany z drewna...

  86,00 zł 81,70 zł
 • -5%

  Przestrzenny gryzaczek dla dzieci Manhattan Toy. Ta przestrzenna zabawka przeznaczona jest dla dzieci od najmłodszych lat. Dzięki swojej formie i wygodnej dla dziecka budowie łatwo mogą ją chwycić małe rączki. Dodatkowo zabawkę można trzymać w lodówce, aby podczas ząbkowania naszego malucha ukoiła jego ból.

  Przestrzenny gryzaczek dla dzieci Manhattan Toy. Ta przestrzenna...

  75,50 zł 71,73 zł
 • -5%

  Rozkładana książka Wimmer Ferguson, Manhattan Toy. Rozkładana książeczka z kontrastowymi kolorami pomogą w rozwoju wzroku u najmłodszych dzieci. Zabawka wyposażona jest dodatkowo w: lusterko, szeleszczące elementy, wstążeczki, otwierane klapy ukrywające różne kształty.

  Rozkładana książka Wimmer Ferguson, Manhattan Toy. Rozkładana...

  75,50 zł 71,73 zł
 • -5%

  Silikonowy gryzak Lama Manhattan Toy. Miękki, silikonowy gryzak dla dzieci przyniesie ukojenie podczas ząbkowania. W samym środku zabawki znajduje się otwór w kształcie serca ułatwiający trzymanie zabawki przez malucha. Jest wykonany w 100% z silikonu.

  Silikonowy gryzak Lama Manhattan Toy. Miękki, silikonowy gryzak dla...

  48,50 zł 46,08 zł
 • -5%

  Silikonowy gryzak Leniwiec Manhattan Toy. Miękki, silikonowy gryzak dla dzieci przyniesie ukojenie podczas ząbkowania. W samym środku zabawki znajduje się otwór w kształcie serca ułatwiający trzymanie zabawki przez malucha. Jest wykonany w 100% z silikonu.

  Silikonowy gryzak Leniwiec Manhattan Toy. Miękki, silikonowy gryzak...

  48,50 zł 46,08 zł
 • -5%

  Silikonowy gryzak Niedźwiadek Albin Manhattan Toy. Miękki, silikonowy gryzak ma specjalne dopasowane tekstury zapewniające ukojenie w ząbkowaniu dziecka. W centrum zabawki znajduje się otwór w kształcie serca będący jednocześnie uchwytem dla dziecka. Jest wykonany w 100% z silikonu.

  Silikonowy gryzak Niedźwiadek Albin Manhattan Toy. Miękki,...

  48,50 zł 46,08 zł
 • -5%

  Silikonowy gryzak Szczęśliwy Słonik Manhattan Toy. Miękki, silikonowy gryzak ma specjalne dopasowane tekstury zapewniające ukojenie w ząbkowaniu dziecka. W centrum zabawki znajduje się otwór w kształcie serca będący jednocześnie uchwytem dla dziecka. Jest wykonany w 100% z silikonu.

  Silikonowy gryzak Szczęśliwy Słonik Manhattan Toy. Miękki,...

  48,50 zł 46,08 zł
 • -5%

  Teatrzyk stolikowy Podwodny świat Manhattan Toy. Tekturowy teatrzyk z trzema pacynkami na palec w zestawie.

  Teatrzyk stolikowy Podwodny świat Manhattan Toy. Tekturowy teatrzyk...

  109,00 zł 103,55 zł
 • -5%

  Zabawka dla malucha Ziggles Manhattan Toy. Miękka zabawka dla najmłodszych wyposażona w sprężyste elementy, dźwięczne piłki, gryzaki, wiele tekstur i kształtów. 

  Zabawka dla malucha Ziggles Manhattan Toy. Miękka zabawka dla...

  69,90 zł 66,41 zł
Pokazuje 1 - 15 z 20 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór