Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Wydawnictwo Nasza Księgarnia

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 69 elementów
 • -5%

  A ja nie chcę być księżniczką, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Zabawna i przewrotna opowieść o tym, że mądrość jest ważniejsza od urody i że zawsze warto być sobą!

  A ja nie chcę być księżniczką, Wydawnictwo Nasza Księgarnia....

  29,90 zł 28,41 zł
 • -5%

  Absolutnie fantastyczne zabawy z liczbami, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Rozwiązuj sudoku, piramidy liczbowe, łam kody, szukaj liczb, dodawaj i odejmuj. Znajdziesz tu ponad 100 najlepszych zabaw z liczbami! Idealna książka do trenowania mózgu i doskonalenia umiejętności matematycznych.

  Absolutnie fantastyczne zabawy z liczbami, Wydawnictwo Nasza...

  29,90 zł 28,41 zł
 • -5%

  Agnieszka Osiecka dzieciom, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Niezwykłe wydarzenie edytorskie. Wszystkie utwory, które Agnieszka Osiecka stworzyła dla dzieci, w jednym tomie z niepowtarzalnymi ilustracjami Elżbiety Wasiuczyńskiej. 

  Agnieszka Osiecka dzieciom, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Niezwykłe...

  49,90 zł 47,41 zł
 • -5%

  Ale draka! Rysuję zwierzaka! Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Zwierzaki z kół, trójkątów i plam, zwierzaki-wydzieraki… Osobno i razem…  Przekonaj się, jak wiele jest sposobów na narysowanie zwierzaka. Znajdź swoją ulubioną metodę i zostań perfekcyjnym portrecistą ulubionych czworonogów, dwunogów i innych stworzeń. Zestawiaj je ze sobą, wymyślaj komiksowe...

  Ale draka! Rysuję zwierzaka! Wydawnictwo Nasza Księgarnia....

  24,90 zł 23,66 zł
 • -5%

  Anarchia bazgrołów. Książka do kolorowania, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Spotkaj się po raz kolejny z uroczymi najeźdźcami z kosmosu, znanymi z książek do kolorowania "Inwazja bazgrołów" oraz "Planeta bazgrołów"! 

  Anarchia bazgrołów. Książka do kolorowania, Wydawnictwo Nasza...

  24,90 zł 23,66 zł
 • -5%

  Atlas miast, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Przeżyj MIĘDZYNARODOWĄ PRZYGODĘ z tym ilustrowanym atlasem 30 MIAST z całego świata.

  Atlas miast, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Przeżyj MIĘDZYNARODOWĄ...

  49,90 zł 47,41 zł
 • -5%

  Co oni robią? Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Kilka postaci postanowiło porzucić swoje zajęcie i chociaż na chwilę stać się kimś innym. Listonosz, ogrodniczka, budowniczy, muzyk, naukowiec, dziennikarka, baletnica, kelner i podróżniczka – ubrani w charakterystyczny strój i otoczeni przedmiotami kojarzącymi się z ich zawodem – na kartach tej książki mogą...

  Co oni robią? Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Kilka postaci...

  29,90 zł 28,41 zł
 • -5%

  Cztery pory roku, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Już Wiosna! – wesoło ogłasza szpak. Przyroda budzi się do życia: niedźwiedź ciężko wstaje z zimowego snu, wiewiórka sprawdza, czy na leszczynie rosną orzechy. Kiedy z kasztanowców odpłynie wiosna, przypłynie Lato. Policzy kropki biedronkom, poszuka piskląt, sprawdzi, czy nie brakuje miodu w ulach.

  Cztery pory roku, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Już Wiosna! –...

  29,90 zł 28,41 zł
 • -5%

  Drzewo, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. "Drzewo" to niezwykła książka – można ją oglądać strona po stronie, a po wyrwaniu kartek stworzyć układankę w rozmiarze XXL. Wówczas przed naszymi oczami wyrośnie wspaniały dąb, a na nim i obok niego (a nawet pod nim!) zobaczymy niezliczone gatunki zwierząt: ptaków, owadów, ssaków…

  Drzewo, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. "Drzewo" to niezwykła książka...

  39,90 zł 37,91 zł
 • -5%

  Jak się nie bać gramatyki? Gramatycznych zasad kilka – by je poznać, starczy chwilka. Marcin Brykczyński przedstawia podstawowe zasady gramatyczne z humorem, sprawiając, że nauka z jego książką to prawdziwa przyjemność. Forma rymowanego wiersza ułatwia zapamiętywanie, zatem… do dzieła! Szóstka z polskiego gwarantowana!

  Jak się nie bać gramatyki? Gramatycznych zasad kilka – by je...

  29,90 zł 28,41 zł
 • -5%

  Jak to działa? Zwierzęta, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Klara kocha zwierzęta i chciałaby wszystko o nich wiedzieć. W przyszłości zamierza zostać biologiem albo weterynarzem, albo zootechnikiem, albo leśniczym, albo zoopsychologiem, albo opiekunką do zwierząt… Ciężko się zdecydować.

  Jak to działa? Zwierzęta, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Klara kocha...

  29,90 zł 28,41 zł
 • -5%

  Liczby i kolory, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Tę książkę można czytać z dwóch stron. Z jednej śledzimy losy królika Gustawa, z drugiej ruszamy na wyprawę z owieczką Leonorą. Obie historie prowadzą do środka książki, gdzie bohaterowie się spotykają. 

  Liczby i kolory, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Tę książkę można...

  39,90 zł 37,91 zł
 • -5%

  Liczypieski, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. W tym wpadającym w ucho wierszu dla najmłodszych kryje się urocza historyjka o dziesięciu bezdomnych pieskach. Pełna niespodzianek, pięknie zilustrowana książka przygotowuje malucha do nauki liczenia, ćwiczy jego spostrzegawczość i pogłębia wrażliwość.

  Liczypieski, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. W tym wpadającym w ucho...

  26,90 zł 25,56 zł
 • -5%

  Mały atlas ptaków Ewy i Pawła Pawlaków, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. W tym niezwykłym "ptaszniku" para znanych ilustratorów – w zachwycających akwarelach i obrazkach z kolorowych szmatek – opowiada o skrzydlatych mieszkańcach swojego ogrodu. Czyli o mazurkach, kosach, srokach, raniuszkach, szczygłach, sójkach, dzięciołach, szpakach, dzwońcach, kowalikach…

  Mały atlas ptaków Ewy i Pawła Pawlaków, Wydawnictwo Nasza...

  39,90 zł 37,91 zł
 • -5%

  Miasto w chmurach. Miasto pod ziemią, Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Agent specjalny Tymek wyjaśnia: TA KSIĄŻKA NIE JEST ZWYCZAJNA! Ma formę harmonijki, którą można oglądać strona po stronie jak tradycyjną książkę lub rozłożyć w całości niczym mapę. A raczej dwie mapy, bo znajdziemy tutaj panoramy dwóch miast: Podniebna z jednej strony harmonijki i...

  Miasto w chmurach. Miasto pod ziemią, Wydawnictwo Nasza Księgarnia....

  39,90 zł 37,91 zł
Pokazuje 1 - 15 z 69 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór