Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Petit Collage

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów
 • Nowy -12%

  Bambusowy Zestaw Obiadowy Las  Petit Collage. Ekologiczny 5-częściowy zestaw obiadowy Petit Collage wykonany jest z naturalnego, odnawialnego i ekologicznego bambusa ! Składa się z talerzyka liskiem na dnie, głębokiej i pojemnej miseczki, kubka oraz sztućców do samodzielnej nauki jedzenia. Zestaw jest odporny na uderzenia, nie zawiera tworzyw sztucznych.

  Bambusowy Zestaw Obiadowy Las  Petit Collage. Ekologiczny...

  99,00 zł 87,12 zł
 • Nowy -12%

  Bambusowy Zestaw Obiadowy Świat Petit Collage. Ekologiczny 5-częściowy zestaw obiadowy Petit Collage wykonany jest z naturalnego, odnawialnego i ekologicznego bambusa ! Składa się z talerzyka z mapą świata na dnie, głębokiej i pojemnej miseczki, kubka oraz sztućców do samodzielnej nauki jedzenia.

  Bambusowy Zestaw Obiadowy Świat Petit Collage. Ekologiczny...

  99,00 zł 87,12 zł
 • Nowy -12%

  Gra Memory Wróżki Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o oryginalnym kształcie kwiatków, wykonanych z papieru pochodzącego z recyklingu są odpowiednie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra składa się z 24 kart które tworzą 12 identycznych par. Zabawa polega na odnalezieniu dwóch identycznych obrazków.

  Gra Memory Wróżki Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o...

  49,00 zł 43,12 zł
 • Nowy -12%

  Gra Memory Wszyscy na Pokład Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o oryginalnym kształcie wagoników, wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu są odpowiednie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra składa się z 24 kart które tworzą 12 identycznych par.

  Gra Memory Wszyscy na Pokład Petit Collage. Ponadczasowa gra memory...

  49,00 zł 43,12 zł
 • Nowy -12%

  Gra Memory Zwierzęta Leśne Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o oryginalnym kształcie, wykonanych z papieru pochodzącego z recyklingu są odpowiednie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra składa się z 24 kart które tworzą 12 identycznych par. Zabawa polega na odnalezieniu dwóch identycznych obrazków.

  Gra Memory Zwierzęta Leśne Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o...

  49,00 zł 43,12 zł
 • Nowy -12%

  Gra Memory Zwierzęta Petit Collage. Ponadczasowa gra memory w kształcie kółeczek, wykonanych z papieru pochodzącego z recyklingu są odpowiednie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra składa się z 24 kart które tworzą 12 identycznych par. Zabawa polega na odnalezieniu dwóch identycznych obrazków.

  Gra Memory Zwierzęta Petit Collage. Ponadczasowa gra memory w...

  49,00 zł 43,12 zł
 • Nowy -12%

  Pierwsze Puzzle Domowe Zwierzęta Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną wraz z dzieckiem. Gdy przedszkolak opanuje układanke 3-częściową, przechodzi do 4, 5 i 6 elementów. Dzięki czterem układankom zawartym w zestawie, maluch będzie tworzył zwierzątka domowe takie jak pies, kot, królik i rybka.

  Pierwsze Puzzle Domowe Zwierzęta Petit Collage. Puzzle Petit...

  39,00 zł 34,32 zł
 • Nowy Wyprzedaż! -12%

  Puzzle Podłogowe Kosmos Petit Collage. Puzzle podłogowe idealne dla dzieci, zafascynowany planetami i kosmosem. Ta 24-elementowa łamigłówka oferuje żywe, szczegółowe i interesujące dzieło sztuki, starannie wykończone. Puzzle dla najmłodszych wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za pomocą tuszów warzywnych.

  Puzzle Podłogowe Kosmos Petit Collage. Puzzle podłogowe idealne dla...

  59,00 zł 51,92 zł
 • Nowy -12%

  Bambusowy Zestaw Obiadowy Dinozaury Petit Collage. Ekologiczny 5-częściowy zestaw obiadowy Petit Collage wykonany jest z naturalnego, odnawialnego i ekologicznego bambusa ! Składa się z talerzyka z dinozaurami na dnie, głębokiej i pojemnej miseczki, kubka oraz sztućców do samodzielnej nauki jedzenia.

  Bambusowy Zestaw Obiadowy Dinozaury Petit Collage. Ekologiczny...

  99,00 zł 87,12 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowy -12%

  Pierwsze Puzzle Farma Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną wraz z dzieckiem. Gdy przedszkolak opanuje układanke 3-częściową, przechodzi do 4, 5 i 6 elementów. Dzięki czterem układankom zawartym w zestawie, maluch będzie mógł ułożyć zwierzęta mieszkające na wsi.  Puzzle dla najmłodszych wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za...

  Pierwsze Puzzle Farma Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną...

  39,00 zł 34,32 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowy -12%

  Pierwsze Puzzle Konstruktor Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną wraz z dzieckiem. Gdy przedszkolak opanuje układanke 3-częściową, przechodzi do 4, 5 i 6 elementów. Dzięki czterem układankom zawartym w zestawie, maluch zbuduje maszyny znajdujące się na budowie. Puzzle dla najmłodszych wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za...

  Pierwsze Puzzle Konstruktor Petit Collage. Puzzle Petit Collage...

  39,00 zł 34,32 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowy -12%

  Pierwsze Puzzle Latanie Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną wraz z dzieckiem. Gdy przedszkolak opanuje układanke 3-częściową, przechodzi do 4, 5 i 6 elementów. Dzięki czterem układankom zawartym w zestawie, maluch będzie budował balon, helikopter, samolot, a nawet statek rakietowy !

  Pierwsze Puzzle Latanie Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną...

  39,00 zł 34,32 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowy -12%

  Pierwsze Puzzle Leśne Zwierzęta Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną wraz z dzieckiem. Gdy przedszkolak opanuje układanke 3-częściową, przechodzi do 4, 5 i 6 elementów. Dzięki czterem układankom zawartym w zestawie, maluch będzie tworzył rodziny leśnych zwierzątek. Puzzle dla najmłodszych wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane...

  Pierwsze Puzzle Leśne Zwierzęta Petit Collage. Puzzle Petit Collage...

  39,00 zł 34,32 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowy -12%

  Puzzle Podłogowe Dinozaur Petit Collage. Puzzle podłogowe idealne dla miłośników Dinozaurów. Ta 24-elementowa łamigłówka oferuje żywe, szczegółowe i interesujące dzieło sztuki, starannie wykończone. Puzzle dla najmłodszych wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za pomocą tuszów warzywnych. Mają ogromną wartość edukacyjną.

  Puzzle Podłogowe Dinozaur Petit Collage. Puzzle podłogowe idealne...

  59,00 zł 51,92 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Nowy -12%

  Puzzle Podłogowe Konstruktor Petit Collage. Puzzle podłogowe idealne dla entuzjastów budownictwa :) Ta 24-elementowa łamigłówka oferuje żywe, szczegółowe i interesujące dzieło sztuki, starannie wykończone. Puzzle dla najmłodszych wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za pomocą tuszów warzywnych. Mają ogromną wartość edukacyjną.

  Puzzle Podłogowe Konstruktor Petit Collage. Puzzle podłogowe...

  59,00 zł 51,92 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór