Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Petit Collage

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 35 elementów
 • Bambusowy Zestaw Obiadowy Dinozaury Petit Collage. Ekologiczny 5-częściowy zestaw obiadowy Petit Collage wykonany jest z naturalnego, odnawialnego i ekologicznego bambusa ! Składa się z talerzyka z dinozaurami na dnie, głębokiej i pojemnej miseczki, kubka oraz sztućców do samodzielnej nauki jedzenia.

  Bambusowy Zestaw Obiadowy Dinozaury Petit Collage. Ekologiczny...

  99,00 zł
 • Bambusowy Zestaw Obiadowy Las  Petit Collage. Ekologiczny 5-częściowy zestaw obiadowy Petit Collage wykonany jest z naturalnego, odnawialnego i ekologicznego bambusa ! Składa się z talerzyka liskiem na dnie, głębokiej i pojemnej miseczki, kubka oraz sztućców do samodzielnej nauki jedzenia. Zestaw jest odporny na uderzenia, nie zawiera tworzyw sztucznych.

  Bambusowy Zestaw Obiadowy Las  Petit Collage. Ekologiczny...

  99,00 zł
 • Bambusowy Zestaw Obiadowy Świat Petit Collage. Ekologiczny 5-częściowy zestaw obiadowy Petit Collage wykonany jest z naturalnego, odnawialnego i ekologicznego bambusa ! Składa się z talerzyka z mapą świata na dnie, głębokiej i pojemnej miseczki, kubka oraz sztućców do samodzielnej nauki jedzenia.

  Bambusowy Zestaw Obiadowy Świat Petit Collage. Ekologiczny...

  99,00 zł
 • Gra Memory Zwierzęta Leśne Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o oryginalnym kształcie, wykonanych z papieru pochodzącego z recyklingu są odpowiednie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra składa się z 24 kart które tworzą 12 identycznych par. Zabawa polega na odnalezieniu dwóch identycznych obrazków.

  Gra Memory Zwierzęta Leśne Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o...

  49,00 zł
 • Kostki do Układania Farma Petit Collage. Jaka jest najlepsza część budowy wieży? Oczywiście.. Wypadek! Dzieci uwielbiają taką zabawę :) Starannie wykonane, trwałe, a zarazem lekkie tekturowe klocki zapewnią dziecku wiele radości podczas zabawy. Zestaw składa się z 10 różnej wielkości pudełeczek.

  Kostki do Układania Farma Petit Collage. Jaka jest najlepsza część...

  79,00 zł
 • Mozaika Wyklejanka Cukiernia Petit Collage. Mozaika wyklejanka Cukiernia to zestaw który składa się z ponad 1000 naklejek o różnych kształtach i kolorach. Postępuj zgodnie z kolorowymi kropkami, aby prawidłowo nakleić naklejkę. Wystarczy odkleić naklejkę z planszy i przykleić ją w odpowiednim miejscu oznaczonym kształtem i kolorem kropki, aby ukończyć...

  Mozaika Wyklejanka Cukiernia Petit Collage. Mozaika wyklejanka...

  59,00 zł
 • Naklejki z Planszą Syrenka Petit Collage. Zestaw naklejek z planszą składa się z ponad 100 ciekawych naklejek wielokrotnego użyktu. Można je naklejać i odklejać w dowolnym przez dziecko miejscu na planszy. Dużej wielkości, dwustronna plansza zawiera ciekawe i szczegółowe ilustracje, zabierające dziecko do podownego świata.

  Naklejki z Planszą Syrenka Petit Collage. Zestaw naklejek z planszą...

  35,00 zł
 • Pierwsze Puzzle Domowe Zwierzęta Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną wraz z dzieckiem. Gdy przedszkolak opanuje układanke 3-częściową, przechodzi do 4, 5 i 6 elementów. Dzięki czterem układankom zawartym w zestawie, maluch będzie tworzył zwierzątka domowe takie jak pies, kot, królik i rybka.

  Pierwsze Puzzle Domowe Zwierzęta Petit Collage. Puzzle Petit...

  39,00 zł
 • Pierwsze Puzzle Farma Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną wraz z dzieckiem. Gdy przedszkolak opanuje układanke 3-częściową, przechodzi do 4, 5 i 6 elementów. Dzięki czterem układankom zawartym w zestawie, maluch będzie mógł ułożyć zwierzęta mieszkające na wsi.  Puzzle dla najmłodszych wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za...

  Pierwsze Puzzle Farma Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną...

  39,00 zł
 • Pierwsze Puzzle Konstruktor Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną wraz z dzieckiem. Gdy przedszkolak opanuje układanke 3-częściową, przechodzi do 4, 5 i 6 elementów. Dzięki czterem układankom zawartym w zestawie, maluch zbuduje maszyny znajdujące się na budowie. Puzzle dla najmłodszych wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za...

  Pierwsze Puzzle Konstruktor Petit Collage. Puzzle Petit Collage...

  39,00 zł
 • Puzzle Mini Astronauta Petit Collage. Petit Puzzle ze względu na niewielkie rozmiary zmieszczą się w każdej szufladzie. Idealne podczas deszczowych dni spędzonych w domu. Wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za pomocą tuszów warzywnych. Mają ogromną wartość edukacyjną. Zestaw składa się z 24 elementów, tworząc jeden uroczy mini...

  Puzzle Mini Astronauta Petit Collage. Petit Puzzle ze względu na...

  19,00 zł
 • Wyprzedaż!

  Puzzle Mini Dinozaur Petit Collage. Petit Puzzle ze względu na niewielkie rozmiary zmieszczą się w każdej szufladzie. Idealne podczas deszczowych dni spędzonych w domu. Wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za pomocą tuszów warzywnych. Mają ogromną wartość edukacyjną. Zestaw składa się z 24 elementów, tworząc jeden uroczy mini...

  Puzzle Mini Dinozaur Petit Collage. Petit Puzzle ze względu na...

  19,00 zł
 • Puzzle Mini Syrenka Petit Collage. Petit Puzzle ze względu na niewielkie rozmiary zmieszczą się w każdej szufladzie. Idealne podczas deszczowych dni spędzonych w domu. Wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za pomocą tuszów warzywnych. Mają ogromną wartość edukacyjną. Zestaw składa się z 24 elementów, tworząc jeden uroczy mini obrazek.

  Puzzle Mini Syrenka Petit Collage. Petit Puzzle ze względu na...

  19,00 zł
 • Puzzle Podłogowe Dinozaur Petit Collage. Puzzle podłogowe idealne dla miłośników Dinozaurów. Ta 24-elementowa łamigłówka oferuje żywe, szczegółowe i interesujące dzieło sztuki, starannie wykończone. Puzzle dla najmłodszych wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za pomocą tuszów warzywnych. Mają ogromną wartość edukacyjną.

  Puzzle Podłogowe Dinozaur Petit Collage. Puzzle podłogowe idealne...

  59,00 zł
 • Puzzle Podłogowe Drzewo Petit Collage. Puzzle podłogowe idealne dla dzieci, lubiące przyrodę i zwierzątka. Ta 24-elementowa łamigłówka oferuje żywe, szczegółowe i interesujące dzieło sztuki, starannie wykończone. Puzzle dla najmłodszych wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za pomocą tuszów warzywnych.

  Puzzle Podłogowe Drzewo Petit Collage. Puzzle podłogowe idealne dla...

  59,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 35 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór