Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Petit Collage

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 35 elementów
 • Bambusowy Zestaw Obiadowy Dinozaury Petit Collage. Ekologiczny 5-częściowy zestaw obiadowy Petit Collage wykonany jest z naturalnego, odnawialnego i ekologicznego bambusa ! Składa się z talerzyka z dinozaurami na dnie, głębokiej i pojemnej miseczki, kubka oraz sztućców do samodzielnej nauki jedzenia.

  Bambusowy Zestaw Obiadowy Dinozaury Petit Collage. Ekologiczny...

 • Bambusowy Zestaw Obiadowy Las  Petit Collage. Ekologiczny 5-częściowy zestaw obiadowy Petit Collage wykonany jest z naturalnego, odnawialnego i ekologicznego bambusa ! Składa się z talerzyka liskiem na dnie, głębokiej i pojemnej miseczki, kubka oraz sztućców do samodzielnej nauki jedzenia. Zestaw jest odporny na uderzenia, nie zawiera tworzyw sztucznych.

  Bambusowy Zestaw Obiadowy Las  Petit Collage. Ekologiczny...

 • Bambusowy Zestaw Obiadowy Świat Petit Collage. Ekologiczny 5-częściowy zestaw obiadowy Petit Collage wykonany jest z naturalnego, odnawialnego i ekologicznego bambusa ! Składa się z talerzyka z mapą świata na dnie, głębokiej i pojemnej miseczki, kubka oraz sztućców do samodzielnej nauki jedzenia.

  Bambusowy Zestaw Obiadowy Świat Petit Collage. Ekologiczny...

 • Mozaika Wyklejanka Cukiernia Petit Collage. Mozaika wyklejanka Cukiernia to zestaw który składa się z ponad 1000 naklejek o różnych kształtach i kolorach. Postępuj zgodnie z kolorowymi kropkami, aby prawidłowo nakleić naklejkę. Wystarczy odkleić naklejkę z planszy i przykleić ją w odpowiednim miejscu oznaczonym kształtem i kolorem kropki, aby ukończyć...

  Mozaika Wyklejanka Cukiernia Petit Collage. Mozaika wyklejanka...

 • Pierwsze Puzzle Farma Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną wraz z dzieckiem. Gdy przedszkolak opanuje układanke 3-częściową, przechodzi do 4, 5 i 6 elementów. Dzięki czterem układankom zawartym w zestawie, maluch będzie mógł ułożyć zwierzęta mieszkające na wsi.  Puzzle dla najmłodszych wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za...

  Pierwsze Puzzle Farma Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną...

 • Pierwsze Puzzle Konstruktor Petit Collage. Puzzle Petit Collage rosną wraz z dzieckiem. Gdy przedszkolak opanuje układanke 3-częściową, przechodzi do 4, 5 i 6 elementów. Dzięki czterem układankom zawartym w zestawie, maluch zbuduje maszyny znajdujące się na budowie. Puzzle dla najmłodszych wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za...

  Pierwsze Puzzle Konstruktor Petit Collage. Puzzle Petit Collage...

 • Puzzle Podłogowe Drzewo Petit Collage. Puzzle podłogowe idealne dla dzieci, lubiące przyrodę i zwierzątka. Ta 24-elementowa łamigłówka oferuje żywe, szczegółowe i interesujące dzieło sztuki, starannie wykończone. Puzzle dla najmłodszych wykonane są z tektury pochodzącej z recyklingu i są drukowane za pomocą tuszów warzywnych.

  Puzzle Podłogowe Drzewo Petit Collage. Puzzle podłogowe idealne dla...

 • Puzzle Podłogowe Pociąg Petit Collage. Puzzle podłogowe idealne dla dzieci które uwielbiają pociągi i pojazdy. W którym wagonie znajduje się świnka ? Ile elementów znajduje się na każdym wagoniku? Na te wszystkie pytania po ułożeniu puzzli dziecko będzie znało odpowiedź. Ta 24-elementowa łamigłówka oferuje żywe, szczegółowe i interesujące dzieło sztuki,...

  Puzzle Podłogowe Pociąg Petit Collage. Puzzle podłogowe idealne dla...

 • Puzzle w Skarbonce Kosmos Petit Collage. Petit Collage Puzzle w skarbonce to rewelacyjny prezent dla małego i starszego dziecka :) Wewnątrz skarbonka skrywa w sobie 64 elementy puzzli, po ułożeniu tworzące szczegółową ilustrację. Zestaw zawiera torbę do przechowywania puzzli, aby móc już od razu korzystać ze skarbonki.

  Puzzle w Skarbonce Kosmos Petit Collage. Petit Collage Puzzle w...

 • Puzzle w Skarbonce Sowa Petit Collage. Petit Collage Puzzle w skarbonce to rewelacyjny prezent dla małego i starszego dziecka :) Wewnątrz skarbonka skrywa w sobie 64 elementy puzzli, po ułożeniu tworzące szczegółową ilustrację. Zestaw zawiera torbę do przechowywania puzzli, aby móc już od razu korzystać ze skarbonki.

  Puzzle w Skarbonce Sowa Petit Collage. Petit Collage Puzzle w...

 • Puzzle w Skarbonce Syrenka Petit Collage. Petit Collage Puzzle w skarbonce to rewelacyjny prezent dla małego i starszego dziecka :) Wewnątrz skarbonka skrywa w sobie 64 elementy puzzli, po ułożeniu tworzące szczegółową ilustrację. Zestaw zawiera torbę do przechowywania puzzli, aby móc już od razu korzystać ze skarbonki.

  Puzzle w Skarbonce Syrenka Petit Collage. Petit Collage Puzzle w...

 • Gra Memory Wróżki Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o oryginalnym kształcie kwiatków, wykonanych z papieru pochodzącego z recyklingu są odpowiednie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra składa się z 24 kart które tworzą 12 identycznych par. Zabawa polega na odnalezieniu dwóch identycznych obrazków.

  Gra Memory Wróżki Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o...

 • Gra Memory Wszyscy na Pokład Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o oryginalnym kształcie wagoników, wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu są odpowiednie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra składa się z 24 kart które tworzą 12 identycznych par.

  Gra Memory Wszyscy na Pokład Petit Collage. Ponadczasowa gra memory...

 • Gra Memory Zwierzęta Leśne Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o oryginalnym kształcie, wykonanych z papieru pochodzącego z recyklingu są odpowiednie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra składa się z 24 kart które tworzą 12 identycznych par. Zabawa polega na odnalezieniu dwóch identycznych obrazków.

  Gra Memory Zwierzęta Leśne Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o...

 • Gra Memory Zwierzęta Petit Collage. Ponadczasowa gra memory w kształcie kółeczek, wykonanych z papieru pochodzącego z recyklingu są odpowiednie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra składa się z 24 kart które tworzą 12 identycznych par. Zabawa polega na odnalezieniu dwóch identycznych obrazków.

  Gra Memory Zwierzęta Petit Collage. Ponadczasowa gra memory w...

Pokazuje 1 - 15 z 35 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór