Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: waytoplay

 • Widok:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Waytoplay droga do układania 12 el. Ringroad. Drogi Waytoplay to świetna zabawa-zarówno wewnątrz  jak i poza domem. Pozwala na budowanie dowolnych tras i obwodów-jak tylko dziecko zechce! Zestaw Ringroad składa się z 12 elementów o łącznej długości aż 170 cm nie pozwoli na nudę żadnemu dziecku!

  Waytoplay droga do układania 12 el. Ringroad. Drogi Waytoplay to...

 • Waytoplay droga do układania 24 el. Highway. Drogi Waytoplay to świetna zabawa-zarówno wewnątrz jak i poza domem. Pozwala na budowanie dowolnych tras i obwodów-jak tylko dziecko zechce! Zestaw Highway składa się z 24 elementów o łącznej długości aż 376 cm nie pozwoli na nudę żadnemu dziecku!

  Waytoplay droga do układania 24 el. Highway. Drogi Waytoplay to...

 • Waytoplay droga do układania 40 el. King of the Road.  Drogi Waytoplay to świetna zabawa-zarówno wewnątrz jak i poza domem. Pozwala na budowanie dowolnych tras i obwodów-jak tylko dziecko zechce! Zestaw King of the Road składa się z 40 elementów o łącznej długości aż 648 cm!

  Waytoplay droga do układania 40 el. King of the Road.  Drogi...

 • Waytoplay droga do układania 7 el. Halfway Extension Set-rozbudowa. Zestaw dodatkowych elementów do zestawów waytoplay- może służyć jako rozbudowa tych, które już posiadamy, lub przy połączeniu dwóch zestawów stworzą koło. 

  Waytoplay droga do układania 7 el. Halfway Extension Set-rozbudowa....

 • Waytoplay droga do układania 16 el. Expressway. Drogi Waytoplay to świetna zabawa-zarówno wewnątrz jak i poza domem. Pozwala na budowanie dowolnych tras i obwodów-jak tylko dziecko zechce! Zestaw Expressway składa się z 16 elementów o łącznej długości aż 258 cm!

  Waytoplay droga do układania 16 el. Expressway. Drogi Waytoplay to...

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór