Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Mombella

 • Widok:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Gryzak Dancing Elephant Blue Mombella. Miękki gryzak tańczący słonik został zaprojektowany z myślą o najmłodszych dzieciach. Końcówka gryzaka z wypustkami masuje delikatne dziąsełka i łagodzi ból podczas ząbkowania. Odpowiedni kształt i rozmiar umożliwają dziecku łatwe chwytanie. Może posłuzyć dziecku jako szczoteczka do zębów bez możliwości zadławienia.

  Gryzak Dancing Elephant Blue Mombella. Miękki gryzak tańczący...

 • Gryzak Dancing Elephant Lemon Mombella. Miękki gryzak tańczący słonik został zaprojektowany z myślą o najmłodszych dzieciach. Końcówka gryzaka z wypustkami masuje delikatne dziąsełka i łagodzi ból podczas ząbkowania. Odpowiedni kształt i rozmiar umożliwają dziecku łatwe chwytanie. Może posłużyć dziecku jako szczoteczka do zębów bez możliwości zadławienia. 

  Gryzak Dancing Elephant Lemon Mombella. Miękki gryzak tańczący...

 • Gryzak Uspokajający Mushroom Green Mombella. Specjalnie zaprojektowany gryzak na kształt piersi i sutka mamy, pomaga dziecku w odzwyczajeniu od karmienia piersią. Oryginalny kształt przypominający grzybka pozwala dziecku ssać gryzak, ale może służyć również jako kubeczek na przekąski z przyssawką. 

  Gryzak Uspokajający Mushroom Green Mombella. Specjalnie...

 • Gryzak Uspokajający Mushroom Lemo Mombella. Specjalnie zaprojektowany gryzak na kształt piersi i sutka mamy, pomaga dziecku w odzywyczajeniu od karmienia piersią. Oryginalny kształt przypominający grzybka pozwala dziecku ssać gryzak, ale może służyć również jako kubeczek na przekąski z przyssawką. Wystarczy przekręcić kapelusz na drugą stronę i kubeczek...

  Gryzak Uspokajający Mushroom Lemo Mombella. Specjalnie...

 • Gryzak Uspokajający Mushroom Orange Mombella. Specjalnie zaprojektowany gryzak na kształt piersi i sutka mamy, pomaga dziecku w odzywyczajeniu od karmienia piersią. Oryginalny kształt przypominający grzybka pozwala dziecku ssać gryzak, ale może służyć również jako kubeczek na przekąski z przyssawką. Wystarczy przekręcić kapelusz na drugą stronę i kubeczek...

  Gryzak Uspokajający Mushroom Orange Mombella. Specjalnie...

 • Gryzak z Grzechotką Ślimak Mombella. Gryzak w kształcie Ślimaka został zaprojektowany z myślą o najmłodszych dzieciach. Produkt pełni nie tylko rolę gryzaka, ale również jest grzechotką. Po bokach ślimaka znajdują się grzechocące kółeczka. Miękki ślimak idealnie pasuje do małych rączek i pozwala maluchowi ćwiczyć odruch chwytania, rozwiając przy tym...

  Gryzak z Grzechotką Ślimak Mombella. Gryzak w kształcie Ślimaka...

 • Gryzak Zabawka Ośmiornica Lilac Mombella. Silikonowy gryzak 3D zaprojektowany tak, aby dziecko nie miało możliwości zadławienia się. Urocza ośmiorniczka może być ulubionym przyjacielem w czasie ząbkowania. Jej konstrukcja zapewnia dziecku wiele sposobów na zabawę. Gładka powierzchnia może posłuźyć do ssania, można zrobić z niej kulkę. 

  Gryzak Zabawka Ośmiornica Lilac Mombella. Silikonowy gryzak 3D...

 • Gryzak Zabawka Ośmiornica Orange  Mombella. Silikonowy gryzak 3D zaprojektowany tak, aby dziecko nie miało możliwości zadławienia się. Urocza ośmiorniczka może być ulubionym przyjacielem w czasie ząbkowania. Jej konstrukcja zapewnia dziecku wiele sposobów na zabawę. Gładka powierzchnia może posłuźyć do ssania, można zrobić z niej kulkę. 

  Gryzak Zabawka Ośmiornica Orange  Mombella. Silikonowy gryzak 3D...

 • Gryzak Zabawka Squirrel Red Mombella. Miękki gryzak wiewiórka w kształcie literki "S" został zaprojektowany z myślą o najmłodszych dzieciach. Różnorodne struktury gryzaka masują delikatne dziąsełka i łagodzą ból podczas ząbkowania. Odpowiedni kształt i rozmiar umożliwają dziecku łatwe chwytanie. Może być również stosowany do podawania np. kaszek i...

  Gryzak Zabawka Squirrel Red Mombella. Miękki gryzak wiewiórka w...

 • Gryzaki Geometryczne Zwierzątka Mombella. Zestaw 3 miękkich silikonowych gryzaków geometryczne zwierzątka - Jeż, Owieczka, Lew został zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Gryzaki odznaczają się trzema wyraźnymi kolorami - żółty, zielony, niebieski. Ten zestaw kolorów to pierwsze 3 kolory, które dziecko potrafi rozróżnić (z wyjątkiem czarno-białych).

  Gryzaki Geometryczne Zwierzątka Mombella. Zestaw 3 miękkich...

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór