Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Rex London

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 21 elementów
 • Kalejdoskop z potworami Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla dzieci. Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Kolorowe wzory na tubie współgrają z innymi zabawkami Rex London

  Kalejdoskop z potworami Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla...

  19,00 zł
 • Kolorowa śniadaniówka bentobox magiczny jednorożec Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka bentobox magiczny jednorożec Rex London....

  29,00 zł
 • Wyprzedaż!

  Kolorowa śniadaniówka bentobox wesoła chmurka Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka bentobox wesoła chmurka Rex London. Lunchbox...

  29,00 zł
 • Wyprzedaż!

  Kolorowa śniadaniówka bentobox Wesoły Pociąg, Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka bentobox Wesoły Pociąg, Rex London. Lunchbox...

  29,00 zł
 • Kolorowa śniadaniówka lunchbox bentobox Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka lunchbox bentobox Rex London. Lunchbox w...

  29,90 zł
 • Lunchbox Bento lama dolly Rex London. Lunchbox Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Lunchbox Bento lama dolly Rex London. Lunchbox Bento. Zestaw, który...

  29,00 zł
 • Mała butelka na wodę Magiczny Jednorożec, Rex London. Butelka na wodę dla dzieci. Kolorowe wzorki zachęcają maluchy do picia. Uchwyt pozwala podpiąć ją do plecaka, torby czy wózka i zabrać na spacer lub do przedszkola.

  Mała butelka na wodę Magiczny Jednorożec, Rex London. Butelka na...

  29,00 zł
 • Termos ze stali nierdzewnej Rex London. Termos wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada szeroki wlew zakończony typowym dla termosu korkiem, ułatwiającym nalewnie picia od kubka. Przykrycie jest jednocześnie kubkiem do picia.

  Termos ze stali nierdzewnej Rex London. Termos wykonany ze stali...

  55,00 zł
 • Zestaw trzech kolorowych pudełek na przekąski Rex London. Zestaw trzech kolorowych pudełek na przekąski na spacer, w podróż, do przedszkola lub na piknik. Każde ozdobione wizerunkiem sympatycznego zwierzaka. Pudełka mają różną wielkość tak by gdy są puste mieściły się jedno w drugim.

  Zestaw trzech kolorowych pudełek na przekąski Rex London. Zestaw...

  29,00 zł
 • Kalejdoskop kosmiczny Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla dzieci. Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Kolorowe wzory na tubie współgrają z innymi zabawkami Rex London

  Kalejdoskop kosmiczny Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla dzieci....

  19,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kalejdoskop ze zwierzakami Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla dzieci. Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Kolorowe wzory na tubie współgrają z innymi zabawkami Rex London

  Kalejdoskop ze zwierzakami Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla...

  19,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Wyprzedaż!

  Kolorowa piramida ze zwierzakami Rex London. Kolorowa piramida/wieża z kostek. Zabawka edukacyjna. Na pudełkach umieszczono obrazki przedstawiające sympatyczne zwierzęta, cyfry, litery.

  Kolorowa piramida ze zwierzakami Rex London. Kolorowa...

  55,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kolorowa śniadaniówka bentobox Flamingo Bay, Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka bentobox Flamingo Bay, Rex London. Lunchbox w...

  29,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Mała butelka na wodę Flamingo Bay, Rex London. Butelka na wodę dla dzieci. Kolorowe wzorki zachęcają maluchy do picia. Uchwyt pozwala podpiąć ją do plecaka, torby czy wózka i zabrać na spacer lub do przedszkola.

  Mała butelka na wodę Flamingo Bay, Rex London. Butelka na wodę dla...

  29,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Wyprzedaż!

  Mała butelka na wodę Kolorowe Zwierzaki, Rex London. Butelka na wodę dla dzieci. Kolorowe wzorki zachęcają maluchy do picia. Uchwyt pozwala podpiąć ją do plecaka, torby czy wózka i zabrać na spacer lub do przedszkola.

  Mała butelka na wodę Kolorowe Zwierzaki, Rex London. Butelka na...

  29,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 15 z 21 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór