Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Rex London

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 21 elementów
 • Kolorowa śniadaniówka bentobox Flamingo Bay, Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka bentobox Flamingo Bay, Rex London. Lunchbox w...

 • Kolorowa śniadaniówka bentobox magiczny jednorożec Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka bentobox magiczny jednorożec Rex London....

 • Kolorowa śniadaniówka bentobox wesoła chmurka Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka bentobox wesoła chmurka Rex London. Lunchbox...

 • Kolorowa śniadaniówka lunchbox bentobox Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka lunchbox bentobox Rex London. Lunchbox w...

 • Plecak mini, Kotek, Rex London. Mini plecaki Rex London są kolorowe, funkcjonalne i uniwersalne. Odpowiednie do przedszkola i na szkolne wycieczki dla dzieci powyżej 3 roku życia.

  Plecak mini, Kotek, Rex London. Mini plecaki Rex London są...

 • Plecak mini, Króliczek, Rex London. Mini plecaki Rex London są kolorowe, funkcjonalne i uniwersalne. Odpowiednie do przedszkola i na szkolne wycieczki dla dzieci powyżej 3 roku życia.

  Plecak mini, Króliczek, Rex London. Mini plecaki Rex London są...

 • Termos ze stali nierdzewnej Rex London. Termos wykonany ze stali nierdzewnej. Posiada szeroki wlew zakończony typowym dla termosu korkiem, ułatwiającym nalewnie picia od kubka. Przykrycie jest jednocześnie kubkiem do picia.

  Termos ze stali nierdzewnej Rex London. Termos wykonany ze stali...

 • Zestaw trzech kolorowych pudełek na przekąski Rex London. Zestaw trzech kolorowych pudełek na przekąski na spacer, w podróż, do przedszkola lub na piknik. Każde ozdobione wizerunkiem sympatycznego zwierzaka. Pudełka mają różną wielkość tak by gdy są puste mieściły się jedno w drugim.

  Zestaw trzech kolorowych pudełek na przekąski Rex London. Zestaw...

 • Zmywalne tatuaże dla dzieci miko i przyjaciele Rex London. Zmywalne jednorazowe tatuaże dla dzieci. Zestaw zawiera 2 arkusze a na nich tatuaże w 3 wzorach (24 sztuki). Ten produkt zawiera tereftalan polietylenu, fenol-formaldehyd, żywicę terpenową.

  Zmywalne tatuaże dla dzieci miko i przyjaciele Rex London. Zmywalne...

 • Kalejdoskop kosmiczny Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla dzieci. Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Kolorowe wzory na tubie współgrają z innymi zabawkami Rex London

  Kalejdoskop kosmiczny Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla dzieci....

 • Kalejdoskop z potworami Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla dzieci. Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Kolorowe wzory na tubie współgrają z innymi zabawkami Rex London

  Kalejdoskop z potworami Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla...

 • Kalejdoskop ze zwierzakami Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla dzieci. Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Kolorowe wzory na tubie współgrają z innymi zabawkami Rex London

  Kalejdoskop ze zwierzakami Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla...

 • Kolorowa piramida ze zwierzakami Rex London. Kolorowa piramida/wieża z kostek. Zabawka edukacyjna. Na pudełkach umieszczono obrazki przedstawiające sympatyczne zwierzęta, cyfry, litery.

  Kolorowa piramida ze zwierzakami Rex London. Kolorowa...

 • Kolorowa śniadaniówka bentobox Wesoły Pociąg, Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka bentobox Wesoły Pociąg, Rex London. Lunchbox...

 • Lunchbox Bento lama dolly Rex London. Lunchbox Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Lunchbox Bento lama dolly Rex London. Lunchbox Bento. Zestaw, który...

Pokazuje 1 - 15 z 21 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór