Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Rex London

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 21 elementów
 • Kalejdoskop ze zwierzakami Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla dzieci. Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Kolorowe wzory na tubie współgrają z innymi zabawkami Rex London

  Kalejdoskop ze zwierzakami Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla...

  19,00 zł
 • Wyprzedaż!

  Kolorowa piramida ze zwierzakami Rex London. Kolorowa piramida/wieża z kostek. Zabawka edukacyjna. Na pudełkach umieszczono obrazki przedstawiające sympatyczne zwierzęta, cyfry, litery.

  Kolorowa piramida ze zwierzakami Rex London. Kolorowa...

  55,00 zł
 • Kolorowa śniadaniówka bentobox magiczny jednorożec Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka bentobox magiczny jednorożec Rex London....

  29,00 zł
 • Wyprzedaż!

  Kolorowa śniadaniówka bentobox wesoła chmurka Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka bentobox wesoła chmurka Rex London. Lunchbox...

  29,00 zł
 • Wyprzedaż!

  Kolorowa śniadaniówka bentobox Wesoły Pociąg, Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka bentobox Wesoły Pociąg, Rex London. Lunchbox...

  29,00 zł
 • Wyprzedaż!

  Plecak mini, Auta, Rex London. Mini plecaki Rex London są kolorowe, funkcjonalne i uniwersalne. Odpowiednie do przedszkola i na szkolne wycieczki dla dzieci powyżej 3 roku życia.

  Plecak mini, Auta, Rex London. Mini plecaki Rex London są kolorowe,...

  59,00 zł
 • Plecak mini, Kotek, Rex London. Mini plecaki Rex London są kolorowe, funkcjonalne i uniwersalne. Odpowiednie do przedszkola i na szkolne wycieczki dla dzieci powyżej 3 roku życia.

  Plecak mini, Kotek, Rex London. Mini plecaki Rex London są...

  59,00 zł
 • Plecak mini, Króliczek, Rex London. Mini plecaki Rex London są kolorowe, funkcjonalne i uniwersalne. Odpowiednie do przedszkola i na szkolne wycieczki dla dzieci powyżej 3 roku życia.

  Plecak mini, Króliczek, Rex London. Mini plecaki Rex London są...

  59,00 zł
 • Wyprzedaż!

  Plecak mini, Zwierzątka, Rex London. Mini plecaki Rex London są kolorowe, funkcjonalne i uniwersalne. Odpowiednie do przedszkola i na szkolne wycieczki dla dzieci powyżej 3 roku życia.

  Plecak mini, Zwierzątka, Rex London. Mini plecaki Rex London są...

  59,00 zł
 • Zestaw trzech kolorowych pudełek na przekąski Rex London. Zestaw trzech kolorowych pudełek na przekąski na spacer, w podróż, do przedszkola lub na piknik. Każde ozdobione wizerunkiem sympatycznego zwierzaka. Pudełka mają różną wielkość tak by gdy są puste mieściły się jedno w drugim.

  Zestaw trzech kolorowych pudełek na przekąski Rex London. Zestaw...

  29,00 zł
 • Zmywalne tatuaże dla dzieci miko i przyjaciele Rex London. Zmywalne jednorazowe tatuaże dla dzieci. Zestaw zawiera 2 arkusze a na nich tatuaże w 3 wzorach (24 sztuki). Ten produkt zawiera tereftalan polietylenu, fenol-formaldehyd, żywicę terpenową.

  Zmywalne tatuaże dla dzieci miko i przyjaciele Rex London. Zmywalne...

  9,99 zł
 • Kalejdoskop kosmiczny Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla dzieci. Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Kolorowe wzory na tubie współgrają z innymi zabawkami Rex London

  Kalejdoskop kosmiczny Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla dzieci....

  19,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kalejdoskop z potworami Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla dzieci. Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Kolorowe wzory na tubie współgrają z innymi zabawkami Rex London

  Kalejdoskop z potworami Rex London. Klasyczny kalejdoskop dla...

  19,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kolorowa śniadaniówka bentobox Flamingo Bay, Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka bentobox Flamingo Bay, Rex London. Lunchbox w...

  29,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Kolorowa śniadaniówka lunchbox bentobox Rex London. Lunchbox w stylizowany na japońskie Bento. Zestaw, który pozwoli spakować dziecku wielodniowy posiłek na wycieczkę lub do szkoły czy przedszkola, a także umożliwi jego komfortowe zjedzenie.

  Kolorowa śniadaniówka lunchbox bentobox Rex London. Lunchbox w...

  29,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 15 z 21 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór