Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Violife

 • Widok:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • -15%

  Violife Rockee końcówki czyszczące (2szt). Aby w pełni cieszyć się efektem czyszczącym, pamiętaj aby wymieniać końcówki przynajmniej raz na trzy miesiące.

  Violife Rockee końcówki czyszczące (2szt). Aby w pełni cieszyć się...

  32,00 zł 27,20 zł
 • -15%

  Violife Rockee szczoteczka dla dzieci - Marley (piesek). Pierwsza szczoteczka manualna dla dzieci w formie WAŃKI-WSTAŃKI.Idealnie sprawdza się u dzieci, które nie przepadają za codziennym myciem zębów. Używając szczoteczki Rockee higiena jamy ustnej będzie doskonałą zabawą, a nie przykrym obowiązkiem.

  Violife Rockee szczoteczka dla dzieci - Marley (piesek). Pierwsza...

  79,00 zł 67,15 zł
 • -15%

  Violife Rockee szczoteczka dla dzieci - Quackie (kurczak). Pierwsza szczoteczka manualna dla dzieci w formie WAŃKI-WSTAŃKI.Idealnie sprawdza się u dzieci, które nie przepadają za codziennym myciem zębów. Używając szczoteczki Rockee higiena jamy ustnej będzie doskonałą zabawą, a nie przykrym obowiązkiem.

  Violife Rockee szczoteczka dla dzieci - Quackie (kurczak). Pierwsza...

  79,00 zł 67,15 zł
 • -15%

  Violife Rockee szczoteczka dla dzieci - Ribbit (żabka). Pierwsza szczoteczka manualna dla dzieci w formie WAŃKI-WSTAŃKI.Idealnie sprawdza się u dzieci, które nie przepadają za codziennym myciem zębów. Używając szczoteczki Rockee higiena jamy ustnej będzie doskonałą zabawą, a nie przykrym obowiązkiem.

  Violife Rockee szczoteczka dla dzieci - Ribbit (żabka). Pierwsza...

  79,00 zł 67,15 zł
 • -15%

  Violife Rockee szczoteczka dla dzieci - Whiskers (kotek). Pierwsza szczoteczka manualna dla dzieci w formie WAŃKI-WSTAŃKI.Idealnie sprawdza się u dzieci, które nie przepadają za codziennym myciem zębów. Używając szczoteczki Rockee higiena jamy ustnej będzie doskonałą zabawą, a nie przykrym obowiązkiem.

  Violife Rockee szczoteczka dla dzieci - Whiskers (kotek). Pierwsza...

  59,00 zł 50,15 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Violife Rockee szczoteczka dla dzieci Chomper (rekin). Pierwsza szczoteczka manualna dla dzieci w formie WAŃKI-WSTAŃKI.Idealnie sprawdza się u dzieci, które nie przepadają za codziennym myciem zębów. Używając szczoteczki Rockee higiena jamy ustnej będzie doskonałą zabawą, a nie przykrym obowiązkiem.

  Violife Rockee szczoteczka dla dzieci Chomper (rekin). Pierwsza...

  59,00 zł 50,15 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Violife Rockee szczoteczka dla dzieci Ellie (słoń). Pierwsza szczoteczka manualna dla dzieci w formie WAŃKI-WSTAŃKI.Idealnie sprawdza się u dzieci, które nie przepadają za codziennym myciem zębów. Używając szczoteczki Rockee higiena jamy ustnej będzie doskonałą zabawą, a nie przykrym obowiązkiem.

  Violife Rockee szczoteczka dla dzieci Ellie (słoń). Pierwsza...

  59,00 zł 50,15 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór