Kategorie

 Jest 9 produktów.

 • Widok:
 • Tipi Namiot Indiański Scratch. Namiot indiański stanie się wyjątkowym miejscem dla wszystkich miłośników szalonych przygód. Ta doskonała kryjówka, przeniesie dziecko w magiczny świat podróży po nieznanych kontynentach.

  Tipi Namiot Indiański Scratch. Namiot indiański stanie się...

 • Kids Concept Namiot Niebieski w Gwiazdy to wspaniały namiot w Gwiazdki z kolekcji Star to idealne rozwiązanie, aby Twoja pociecha mogła cieszyć się swoim własnym kątem w domu.

  Kids Concept Namiot Niebieski w Gwiazdy to wspaniały namiot w...

 • Namiot do zabawy w domu i na dworze B. Toys dla dzieci w wieku od 18 m-cy. Lekki i łatwy zarówno do rozłożenia, jak i demontażu.

  Namiot do zabawy w domu i na dworze B. Toys dla dzieci w wieku od...

 • Namiot Indianina Tipi Djeco. Fantastyczny, kolorowy TIPI z  firmy Djeco. Wspaniała zabawa zarówno w dziecięcym pokoju, jak i w ogrodzie w słoneczny dzień. Od frontu tipi ma zwijane drzwi, a po bokach okrągłe okienka. Namiot stwarza nieograniczone możliwości do zabawy.

  Namiot Indianina Tipi Djeco. Fantastyczny, kolorowy TIPI z  firmy...

 • Kids Concept Namiot Niebieski w Gwiazdy śliczny, niebieski namiot w Gwiazdki to idealne rozwiązanie, aby Twoja pociecha mogła cieszyć się swoim własnym kątem w domu. Posiada siateczkowe okienko jak również drzwi w postaci materiałowej kurtyny :)

  Kids Concept Namiot Niebieski w Gwiazdy śliczny, niebieski namiot w...

 • Kids Concept Namiot Szary w Gwiazdy. Uroczy szary namiot w Gwiazdki to idealne rozwiązanie, aby Twoja pociecha mogła cieszyć się swoim własnym kątem w domu. Posiada siateczkowe okienko jak również drzwi w postaci materiałowej kurtyny :)

  Kids Concept Namiot Szary w Gwiazdy. Uroczy szary namiot w Gwiazdki...

 • Kids Concept Namiot Tipi Szary - od dziś każde dziecko może cieszć się swoim własnym domkiem na dworze lub w domu. Oryginalny design idealnie pasuje do świata zabaw. Doskonałe rozwiązanie, aby Twoja pociecha mogła cieszyć się swoim własnym kątem w domu i stworzeniu własnej przestrzeni.

  Kids Concept Namiot Tipi Szary - od dziś każde dziecko może cieszć...

 • Yookidoo Odkrywczy Domek Zabaw. Każdy szkrab uwielbia chować się za zasłonkę, czy pod kocyk. Jeśli zapewnimy mu własny domek kryjący wiele aktywnosci w środku będzie zachwycony!

  Yookidoo Odkrywczy Domek Zabaw. Każdy szkrab uwielbia chować się za...

 • Namiot Teepee z efektami świetlnymi B. Toys dla dzieci w wieku 3- 8 lat. Stabilny i  łatwy w montażu. Wzory i kolory inspirowane dalekimi podróżami.Namiot bardzo łatwy w montażu i demontażu, a przy tym WYJĄTKOWO STABILNY I TRWAŁY.

  Namiot Teepee z efektami świetlnymi B. Toys dla dzieci w wieku 3- 8...

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór