Kategorie

 Jest 85 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • -5%

  Gra Dzicy wikingowie Haba. Ryzykowna gra losowa dla 2-5 odważnych wikingów w wieku 6-99 lat. Długość rozgrywki: 10-15 minut.

  Gra Dzicy wikingowie Haba. Ryzykowna gra losowa dla 2-5 odważnych...

  39,90 zł 37,91 zł
 • -5%

  Gra Zwierzaki na Arktyce Djeco. Przepięknie wykonana gra kooperacyjna (nie gramy przeciwko sobie tylko wszyscy gracze wygrywają lub przegrywają z grą) dla najmłodszych dzieci. Czy zdążycie przeprowadzić bezpiecznie wszystkie zwierzęta do igloo zanim zapadnie się most? 

  Gra Zwierzaki na Arktyce Djeco. Przepięknie wykonana gra...

  83,90 zł 79,71 zł
 • -5%

  Gra planszowa Fee Toibelle Djeco. Gra pamięciowa, oparta na zbieraniu kolekcji. By udać się na bal, każda Księżniczka musi zdobyć swoją kartę z kolekcją dodatków (broszka, kolia, torebka, wachlarz). Wszystkie te dodatki są ułożone na planszy z gwiazdami odwrócona strona.

  Gra planszowa Fee Toibelle Djeco. Gra pamięciowa, oparta na...

  62,90 zł 59,76 zł
 • -5%

  Gra planszowa Wilk i Świnki Djeco. Cel gry : Należy pracować razem, żeby wybudować chatkę i zaprowadzić do niej świnki zanim złapie je wilk.

  Gra planszowa Wilk i Świnki Djeco. Cel gry : Należy pracować razem,...

  149,00 zł 141,55 zł
 • -5%

  Domino Animo - puzzle Djeco. Klasyczna wersja gry domino należy dopasować zwierzątka lub ilość elementów na obrazku

  Domino Animo - puzzle Djeco. Klasyczna wersja gry domino należy...

  29,90 zł 28,41 zł
 • -5%

  Gry edukacyjne-Bingo-Memo-Domino Djeco.  Zestaw składa się z trzech gier dla dzieci: bingo, memory oraz domino. Piękny design i wysoka jakość pozwolą na różnorodną zabawę przez długi czas.

  Gry edukacyjne-Bingo-Memo-Domino Djeco.  Zestaw składa się z trzech...

  69,90 zł 66,41 zł
 • -5%

  Domino Zwierzątka Djeco. Przedstaw swojemu  dziecku grę  domino za pomocą tych pięknie ilustrowanych kart ze zwierzętami. Graj z kropką lub graj używając zwierząt do dopasowania. Każda kostak domina ma wymiary 6,5 x 13 cm 

  Domino Zwierzątka Djeco. Przedstaw swojemu  dziecku grę  domino za...

  45,90 zł 43,61 zł
 • -5%

  Gra towarzyska Chińczyk Djeco. Tradycyjna gra w Chińczyka oparta na temacie zwierząt leśnych. Polega na tym, aby jak najszybciej przejść czterema pionkami przez wszystkie pola rozmieszczone dookoła planszy. 

  Gra towarzyska Chińczyk Djeco. Tradycyjna gra w Chińczyka oparta na...

  54,90 zł 52,16 zł
 • -5%

  Gra Kurnik Peek-A-Doodle Doo Fat Brain Toys. Zostań małym farmerem i zarządzaj kurnikiem.  Zbierz 12 jaj schowanych w 15 kurzych gniazdach, a potem ponownie je ukryj, nim Twoje jajko całkowicie popęka!

  Gra Kurnik Peek-A-Doodle Doo Fat Brain Toys. Zostań małym farmerem...

  99,99 zł 94,99 zł
 • -5%

  Gra Smok Grzmiący Ząbek Haba. Gra z kostką dla 2 do 4 małych smoków w wieku od 3 do 99 lat. Nadchodzi długo oczekiwany Festiwal Dnia Smoka. Szczególnie podekscytowane tym wydarzeniem są małe smoki, a wśród nich Grzmiący Ząbek i jego trójka przyjaciół: Latająca Iskra, Srebrny Błysk i Płonący Ślad.

  Gra Smok Grzmiący Ząbek Haba. Gra z kostką dla 2 do 4 małych smoków...

  49,00 zł 46,55 zł
 • -5%

  Gra FEX roztargniona czarownica Haba. Wybiła północ w lesie czarownic! Czarownica Trzpiotka warzy swój słynny czarodziejski napój. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ roztargniona czarownica ciągle zapomina, które składniki wrzuciła już do kotła, a których jeszcze brakuje. Zadaniem graczy jest pomóc jej odnaleźć brakujące składniki.

  Gra FEX roztargniona czarownica Haba. Wybiła północ w lesie...

  79,00 zł 75,05 zł
 • -5%

  Gra Tańczące jajeczka Haba. Rzuć kostką i jak najszybciej wykonaj zadanie, które na niej wypadnie! Zagdakaj jak kura, zapiej jak kogut, albo złap kostkę lub jedno z jajeczek!

  Gra Tańczące jajeczka Haba. Rzuć kostką i jak najszybciej wykonaj...

  73,00 zł 69,35 zł
 • -5%

  Diego Wypluwacz Ognia Haba. Gra Smok Diego zapewni każdemu godziny świetnej rozrywki. Podczas gry każdy z graczy po kolei wciela się w postać smoka Diego i próbuje trafić kulą do tarczy.

  Diego Wypluwacz Ognia Haba. Gra Smok Diego zapewni każdemu godziny...

  89,00 zł 84,55 zł
 • -5%

  Gra Domino Budowa Haba. Gra domino składająca się 15 dużych kart. Uczy koncentracji, spostrzegawczości oraz umiejętności dopasowywania ilustracji.

  Gra Domino Budowa Haba. Gra domino składająca się 15 dużych kart....

  43,00 zł 40,85 zł
 • -5%

  Gra Lotto Pojazdy Haba. Gra polegająca na kompletowaniu odpowiednich kart. Ten komu uda się zebrać jako pierwszemu 3 karty przedstawiające ilustracje z jego planszy, wygrywa.

  Gra Lotto Pojazdy Haba. Gra polegająca na kompletowaniu...

  43,00 zł 40,85 zł
Pokazuje 16 - 30 z 85 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór