Kategorie

 Jest 85 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • -5%

  Gra Lotto Kraina wrózek Haba. Gra polegająca na kompletowaniu odpowiednich kart. Ten komu uda się zebrać jako pierwszemu 3 karty przedstawiające ilustracje z jego planszy, wygrywa.

  Gra Lotto Kraina wrózek Haba. Gra polegająca na kompletowaniu...

  43,00 zł 40,85 zł
 • -5%

  Gra lotto zwierzątka Jabadabado to świetny pomysł na kreatywną zabawę z dziećmi. Gra rozwija spostrzegawczość, ćwiczy pamięć i pomaga w poznawaniu słownictwa. W zestawie cztery plansze, 16 kart obrazkowych - gra przeznaczona dla dzieci już od drugiego roku!

  Gra lotto zwierzątka Jabadabado to świetny pomysł na kreatywną...

  41,90 zł 39,81 zł
 • -5%

  Eduludo - Additions - nauka liczenia Djeco. Gra edukacyjna Eduludo nauka liczenia. Ustaw dwie kaczki w stawie i dodaj 4 żaby. Ile zwierzątek jest na planszy? Odwróć kartę i sprawdzić, czy odpowiedź jest poprawna. Bardzo prosta gra i nauka liczenia dla najmłodszych.

  Eduludo - Additions - nauka liczenia Djeco. Gra edukacyjna Eduludo...

  59,90 zł 56,91 zł
 • -5%

  Gra edukacyjna Savanimo Djeco. Gra obserwacji i szybkości  Savanimo - jak uniknąć zakręcenia, kiedy raz musisz złapać zwierzę przedstawione na rysunku a raz takie, którego na nim nie ma? Gra dedukcji i szybkości dla najmłodszych.

  Gra edukacyjna Savanimo Djeco. Gra obserwacji i szybkości  Savanimo...

  119,90 zł 113,91 zł
 • -5%

  Gra planszowa Hop ! Hop ! Hop ! Djeco. Pasterka, jej owca i pies muszą powrócić do stodoły, zanim wiatr zabierze most. Gra współpracy, w której gracze muszą połączyć siły, aby bezpiecznie zabrać wszystkie owce do stodoły. Obejmuje 1 stodołę, 1 most, 10 podpór mostowych, 9 owiec, 1 pasterkę, 1 owczarek, 1 pole, 1 kostkę i 4 karty scen.Ta gra jest dla 2 do...

  Gra planszowa Hop ! Hop ! Hop ! Djeco. Pasterka, jej owca i pies...

  124,90 zł 118,65 zł
 • -5%

  Gra planszowa Piraci Djeco. Gra Piraci to zabawa taktyczna dla 2-4 graczy, którzy mają za zadanie wcielić się w rolę pirata lub śmiałków. Śmiałek musi zabrać skarb pirata, natomiast sam pirat stara się mu to utrudnić i próbuje zabrać statki. Runda trwa około 20 minut.

  Gra planszowa Piraci Djeco. Gra Piraci to zabawa taktyczna dla 2-4...

  139,90 zł 132,91 zł
 • -5%

  Gra taktyczna Niwa Djeco. Podobnie jak japońscy mistrzowie, gracze wykonują strategiczne ruchy krok po kroku, aby dotrzeć do obozu innych graczy.

  Gra taktyczna Niwa Djeco. Podobnie jak japońscy mistrzowie, gracze...

  89,90 zł 85,41 zł
 • -5%

  Gra dla najmłodszych Króliczki Djeco. W ogrodzie kicają małe króliczki aby  je złapać najpierw musimy zebrać marchewki i groszki ponieważ króliczki to małe łakomczuchy ...ale uważaj na liska ,który się czai w trawce. Kto zbierze trzy króliczki, trzy marchewki i groszki - wygrywa.

  Gra dla najmłodszych Króliczki Djeco. W ogrodzie kicają małe...

  79,90 zł 75,91 zł
 • Gra Memory Wróżki Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o oryginalnym kształcie kwiatków, wykonanych z papieru pochodzącego z recyklingu są odpowiednie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra składa się z 24 kart które tworzą 12 identycznych par. Zabawa polega na odnalezieniu dwóch identycznych obrazków.

  Gra Memory Wróżki Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o...

  49,00 zł
 • Gra Memory Wszyscy na Pokład Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o oryginalnym kształcie wagoników, wykonane z papieru pochodzącego z recyklingu są odpowiednie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra składa się z 24 kart które tworzą 12 identycznych par.

  Gra Memory Wszyscy na Pokład Petit Collage. Ponadczasowa gra memory...

  49,00 zł
 • Gra Memory Zwierzęta Petit Collage. Ponadczasowa gra memory w kształcie kółeczek, wykonanych z papieru pochodzącego z recyklingu są odpowiednie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra składa się z 24 kart które tworzą 12 identycznych par. Zabawa polega na odnalezieniu dwóch identycznych obrazków.

  Gra Memory Zwierzęta Petit Collage. Ponadczasowa gra memory w...

  49,00 zł
 • Gra Memory Zwierzęta Leśne Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o oryginalnym kształcie, wykonanych z papieru pochodzącego z recyklingu są odpowiednie dla dzieci już w wieku przedszkolnym, ale również straszych dzieci. Gra składa się z 24 kart które tworzą 12 identycznych par. Zabawa polega na odnalezieniu dwóch identycznych obrazków.

  Gra Memory Zwierzęta Leśne Petit Collage. Ponadczasowa gra memory o...

  49,00 zł
 • -5%

  Gra Głodne Żyrafy Fat Brain Toys. Żyrafy są głodne i muszą zjeść! Czy pomożesz im dosięgnąć liści na drzewie?

  Gra Głodne Żyrafy Fat Brain Toys. Żyrafy są głodne i muszą zjeść!...

  120,00 zł 114,00 zł
 • -5%

  Gra planszowa WonderZoo Djeco. Piękna kolorowa gra planszowa od Djeco. Zbuduj jak najlepsze WonderZoo z największą liczbą odwiedzających, którzy mogą również zobaczyć większość zwierząt z miejsca, w którym stoją. Każdy gracz ma planszę do gry z towarzyszącymi jej elementami, które składają się z różnych zwierząt, chodników i gości. Ciekawa, taktyczna gra...

  Gra planszowa WonderZoo Djeco. Piękna kolorowa gra planszowa od...

  109,90 zł 104,40 zł
 • -5%

  Gra planszowa Mosquito Djeco. Gra obserwacji i szybkość. Złap jabłko, zmiażdż komara, umieść pszczołę na swoim kwiatku ? Nie ma czasu na myślenie! Jednak musisz być pierwszym, który działa. Zawiera 4 figurki, 25 żetonów biedronki i 48 kart. Ta gra jest dla 2 do 4 graczy, trwa około 15 minut.

  Gra planszowa Mosquito Djeco. Gra obserwacji i szybkość. Złap...

  84,90 zł 80,66 zł
Pokazuje 31 - 45 z 85 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór