Kategorie

 Jest 85 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • -5%

  Gra domino - safari  Viga. Domino- Safari” od firmy Viga to jedna z najwspanialszych gier, która będzie służyła długo i zapewni Twojemu dziecku wiele lat zabawy. Możliwość jaką stawia przed dzieckiem są niezliczone- poznawcze – wszystkie zwierzęta a także ich funkcję w naszym życiu, rozbudzi ciekawość świata, rozwinie mowę – naśladując odgłosy oraz ucząc...

  Gra domino - safari  Viga. Domino- Safari” od firmy Viga to jedna z...

  32,00 zł 30,40 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Gra pamięciowa, Wesoły króliczek Sevi. Najnowsza odsłona popularnej gry memory, która dzięki swojej niecodziennej formie, przyciągnie do zabawy każde dziecko. Pod którymi marchewkami znajdują się takie same obrazki? Kto zbierze najwięcej marchewek? Zagraj i spróbuj i ty!

  Gra pamięciowa, Wesoły króliczek Sevi. Najnowsza odsłona popularnej...

  169,00 zł 160,55 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Gra Małpka Odlicza  Fat Brain Toys. Małpka Odlicza może wydawać się, że jest najłatwiejszą grą w jaką kiedykolwiek grałeś, ale czy na pewno? “Houston mamy problem!” Gdy kolejny raz zapomnisz gdzie jest cyfra cztery, zorientujesz się jakim wyzwaniem jest ta gra.

  Gra Małpka Odlicza  Fat Brain Toys. Małpka Odlicza może wydawać...

  45,00 zł 42,75 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Zestaw 4 gier LudoPark Djeco. Zestaw 4 gier dla najmłodszych dzieci.W zestawie: lotto, memo, łowienie na wędkę oraz prosta planszowa gra z kostką.

  Zestaw 4 gier LudoPark Djeco. Zestaw 4 gier dla najmłodszych...

  119,90 zł 113,91 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Ludanimo zestaw 3 gier Djeco. Zestaw, który nie pozwoli się nudzić dziecku! Gra Ludanimo pozwala na rozrywki na trzy sposoby, a figurki zwierząt same w sobie mogę być inspiracja do kolejnej zabawy. Dziecko ogranicza tylko wyobraźnia!

  Ludanimo zestaw 3 gier Djeco. Zestaw, który nie pozwoli się nudzić...

  139,90 zł 132,91 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Gra planszowa MamiCatchMi Djeco. Pościg przebiega przez kuchnię i ogród: jeśli mysz pokazuje czubek nosa, babcia biegnie i wskakuje na krzesło. A kiedy pies goni kota, ten musi wspiąć się na drzewo. Za każdym razem, gdy kostki są rzucane, postacie muszą skoczyć we właściwe miejsce.

  Gra planszowa MamiCatchMi Djeco. Pościg przebiega przez kuchnię i...

  79,90 zł 75,91 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Gra planszowa dwustronna Gęsi i koniki Djeco. Gra planszowa Gęsi Djeco to zestaw dwóch gier: gąski i koniki (a'la chińczyk) przeznaczonych dla 2-4 graczy. Całość zapakowana w efektowną walizeczkę w pięknych, miłych dla oka kolorach.

  Gra planszowa dwustronna Gęsi i koniki Djeco. Gra planszowa Gęsi...

  64,90 zł 61,66 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Gra edukacyjna Lotto farma Djeco. Lotto dotykowe "Farma" to gra edukacyjna Djeco dla najmłodszych. Dzieci kręcą wskazówką na planszy, na której umieszczono różne kategorie. Następnie używając jedynie dotyku próbują odnaleźć zwierzaka, owoc lub warzywo. Zestaw zawiera 15 gumowych zabawek i ruletkę.

  Gra edukacyjna Lotto farma Djeco. Lotto dotykowe "Farma" to gra...

  129,90 zł 123,41 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Drewniana układanka Sowa Djeco. Jak wzór ma mieć na sobie sowa? Ta prosta zabawka idealnie nadaje się do ćwiczenia spostrzegawczości i skupienia przez dziecko, ale także pozwala na kreatywną zabawę!

  Drewniana układanka Sowa Djeco. Jak wzór ma mieć na sobie sowa? Ta...

  83,90 zł 79,71 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Szachy w walizce Djeco. Klasyczne drewniane szachy dla najmłodszych miłośników tej dyscypliny sportu. Po odwróceniu planszy można zagrać w warcaby. Gustowne, wygodne pudełko można zabrać na wakacje, aby zająć umysł podczas deszczu! 

  Szachy w walizce Djeco. Klasyczne drewniane szachy dla najmłodszych...

  79,90 zł 75,91 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 76 - 85 z 85 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór