Kategorie

 • Widok:
na stronę
 • -10%

  Książeczka edukacyjna Explore & More Skip Hop. Otwieramy, potrząsamy i bez końca odkrywamy! Jak przystało na zabawkę z kolekcji SKIP HOP EXPLORE & MORE - nasza książeczka służyć będzie nie tylko do oglądania. 

  Książeczka edukacyjna Explore & More Skip Hop. Otwieramy,...

  91,00 zł 81,90 zł
 • -10%

  Książeczka edukacyjna Wesołe podwórko Skip Hop. Multisensoryczna książeczka w kształcie domku to osiem stron i nieskończona ilość doznań i niespodzianek, które dziecko może samodzielnie odkrywać.

  Książeczka edukacyjna Wesołe podwórko Skip Hop. Multisensoryczna...

  90,00 zł 81,00 zł
 • -15%

  Myślicie, że tak zwane quietbooki są tylko dla maluszków? Już nie! Książeczka GAME BOOK to zestaw czterech gier logicznych idealna dla dzieciaków od szóstego roku życia, ale też tych młodszych.

  Myślicie, że tak zwane quietbooki są tylko dla maluszków? Już nie!...

  162,00 zł 137,70 zł
 • -15%

  Kolorowanka wodna WaterWOW! Pojazdy Melissa & Doug. Ta wyjątkowa kolorowanka umożliwia malowanie bez brudzenia rąk czy ubrania! Jak to możliwe? Dziecko maluje wyłącznie wodą po specjalnych stronach tej kolorowanki i w łatwy sposób odkrywa ukryte obrazki, początkowo niewidoczne kolory oraz detale.

  Kolorowanka wodna WaterWOW! Pojazdy Melissa & Doug. Ta...

  24,00 zł 20,40 zł
 • -15%

  Kolorowanka wodna WaterWOW! Wróżki Melissa & Doug. Ta wyjątkowa kolorowanka umożliwia malowanie bez brudzenia rąk czy ubrania! Jak to możliwe? Dziecko maluje wyłącznie wodą po specjalnych stronach tej kolorowanki i w łatwy sposób odkrywa ukryte obrazki, początkowo niewidoczne kolory oraz detale.

  Kolorowanka wodna WaterWOW! Wróżki Melissa & Doug. Ta wyjątkowa...

  24,00 zł 20,40 zł
 • -15%

  Kolorowanka wodna WaterWOW! Połącz kropki Melissa & Doug. Ta wyjątkowa kolorowanka umożliwia malowanie bez brudzenia rąk czy ubrania! Jak to możliwe? Dziecko maluje wyłącznie wodą po specjalnych stronach tej kolorowanki i w łatwy sposób odkrywa ukryte obrazki, początkowo niewidoczne kolory oraz detale.

  Kolorowanka wodna WaterWOW! Połącz kropki Melissa & Doug. Ta...

  24,00 zł 20,40 zł
 • -5%

  Animalium Muzeum Zwierząt. Imponujący atlas zwierząt pełen całostronicowych ilustracji w stylu dawnych rycin. Witajcie w Muzeum Zwierząt! Znajdziecie tu najpiękniejsze i najbardziej niezwykłe istoty, jakie mieszkają na Ziemi. Okazy pradawne i współczesne, olbrzymie i maleńkie, groźne i bezbronne.

  Animalium Muzeum Zwierząt. Imponujący atlas zwierząt pełen...

  64,90 zł 61,66 zł
 • -5%

  Bardzo proste abecadło, Wydawnictwo Dwie Siostry. Tyle różnych zwierząt, a taki porządek. Emu stanęło za delfinem, foka przed gepardem, a zebra? Na samym końcu!

  Bardzo proste abecadło, Wydawnictwo Dwie Siostry. Tyle różnych...

  36,90 zł 35,06 zł
 • -5%

  Botanicum Muzeum Roślin, Wydawnictwo Dwie Siostry. Rośliny są wszędzie. W najwyższych górach i najgłębszych dolinach, na biegunach i na równiku, na lądzie i w wodzie. Najmniejsze z nich są sto razy mniejsze od ziarenka soli, największe – wyższe niż 20-piętrowy budynek. 

  Botanicum Muzeum Roślin, Wydawnictwo Dwie Siostry. Rośliny są...

  64,90 zł 61,66 zł
 • -5%

  Ciao! Ahoj! Hello! Wydawnictwo Dwie Siostry. Bajecznie kolorowa międzykulturowa układanka, dzięki której przywitacie się z całym światem.

  Ciao! Ahoj! Hello! Wydawnictwo Dwie Siostry. Bajecznie kolorowa...

  39,90 zł 37,91 zł
 • -5%

  Co wypanda, a co nie wypanda, Wydawnictwo Dwie Siostry. Rozbrajający poradnik dobrego wychowania dla najmłodszych. Każda panda dobrze wie, co wypanda, a co nie. Najwyższy czas, by dowiedziały się tego także ludzkie dzieci. Pomoże im w tym ta pouczająca książeczka, której kartonowe strony przetrwają każdą, nawet najmniej elegancką lekturę.

  Co wypanda, a co nie wypanda, Wydawnictwo Dwie Siostry....

  22,90 zł 21,76 zł
 • -5%

  Człowiek jaki jest, każdy widzi, Wydawnictwo Dwie Siostry. Nieludzko zabawna i zaskakująca opowieść o człowieku widzianym oczami zwierząt.

  Człowiek jaki jest, każdy widzi, Wydawnictwo Dwie Siostry....

  32,00 zł 30,40 zł
 • -5%

  Czujemisie. Czuła książka o codziennych uczuciach, Wydawnictwo Dwie Siostry. Misie, tak jak przedszkolaki, mają mnóstwo różnych uczuć. I tak jak przedszkolaki, nie zawsze wiedzą, jak je nazwać. Dlatego w tej książce opisują swoje uczucia za pomocą konkretnych sytuacji, tworząc w ten sposób obrazowe, a zarazem życiowe definicje.

  Czujemisie. Czuła książka o codziennych uczuciach, Wydawnictwo Dwie...

  27,00 zł 25,65 zł
 • -5%

  Dawno temu w Mamoko, Wydawnictwo Dwie Siostry. Kontynuacja popularnej książki „Miasteczko Mamoko”. Tym razem pełna szczegółów rysunkowa opowieść toczy się w średniowieczu.

  Dawno temu w Mamoko, Wydawnictwo Dwie Siostry. Kontynuacja...

  34,00 zł 32,30 zł
 • -5%

  Dinozarium. Muzeum Dinozaurów, Wydawnictwo Dwie Siostry. Znajdziecie tu niezwykłą kolekcję mezozoicznych bestii, od niewielkich troodonów, przez straszliwego tyranozaura, po 25-metrowego brachiozaura. Zobaczycie, jak żyły te zwierzęta. Dowiecie się, dlaczego jedne miały łuski, a inne pióra, do czego używały swoich buław i grzebieni – i czy rzeczywiście...

  Dinozarium. Muzeum Dinozaurów, Wydawnictwo Dwie Siostry....

  64,90 zł 61,66 zł
Pokazuje 1 - 15 z 261 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór