Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Cuddledry

 • Widok:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • Cuddledry Baby Ręcznik Biedronka to produkt idealny na prezent! Każdy Rodzic będzie zadowolony z takiej wyprawki! Rzecz konieczna a luksusowa! Cuddledry Baby - ręcznik, który mama lub tata zakłada na siebie jak fartuch, dzięki czemu ma wolne ręce podczas kąpieli i wyjmowania maluszka z wody.

  Cuddledry Baby Ręcznik Biedronka to produkt idealny na prezent!...

 • Cuddledry Dziecięcy Bambusowy Ręcznik Konik Cuddlepony to ręcznik dla każdego małego konika, stworzony z myślą o nieco większych maluchach, czyli o tych stawiających pierwsze kroki i kilkulatkach. Na kapturku została umieszczona grzywa i uszka, aby mały konik mógł spokojnie galopować z łazienki do swojego.

  Cuddledry Dziecięcy Bambusowy Ręcznik Konik Cuddlepony to ręcznik...

 • Cuddledry Baby Ręcznik Fartuch Gingham - LIMITED EDITION ORGANIC to produkt idealny na prezent! Każdy Rodzic będzie zadowolony z takiej wyprawki! Rzecz konieczna a luksusowa! Cuddledry Baby - ręcznik, który mama lub tata zakłada na siebie jak fartuch, dzięki czemu ma wolne ręce podczas kąpieli i wyjmowania maluszka z wody.

  Cuddledry Baby Ręcznik Fartuch Gingham - LIMITED EDITION ORGANIC to...

 • Cuddledry Dziecięcy Bambusowy Ręcznik Biedronka to ręcznik dla każdej dziewczynki, stworzony z myślą o nieco większych maluchach, czyli o tych stawiających pierwsze kroki i kilkulatkach. Piękne skrzydła biedronki sprawią, że czas po kąpieli będzie przyjemnością. Włókna bambusowe sprawiają, że ręcznik jest bardzo gruby, gładki, ciepły i niezwykle wytrzymały.

  Cuddledry Dziecięcy Bambusowy Ręcznik Biedronka to ręcznik dla...

 • Cuddledry Dziecięcy Bambusowy Ręcznik Smok Cuddleroar to ręcznik dla każdego małego smoka, stworzony z myślą o nieco większych maluchach, czyli o tych stawiających pierwsze kroki i kilkulatkach. Na kapturku i wzdłuż ręcznika znajdują się zielone tarcze, jak u prawdziwego smoczka.

  Cuddledry Dziecięcy Bambusowy Ręcznik Smok Cuddleroar to ręcznik...

 • Cuddledry Dziecięcy Ręcznik Króliczek to idealna rzecz! Twoje Dziecko pokocha dotyk tego puszystego kapturko – ręcznika. To ręcznik dla Małych Poszukiwaczy Przygód. Idealny dla starszego dziecka. Posiada cudowne uszka na kapturku i ogonek z tyłu. Niezwykle miękki i miły w dotyku. Zachowuje swoje właściwości po wielu praniach. Inwestycja na długi czas.

  Cuddledry Dziecięcy Ręcznik Króliczek to idealna rzecz! Twoje...

 • Cuddledry Gąbka, która będzie idealnym towarzyszem, kąpieli każdego maleństwa. Pozwala to na łatwe masowanie i mycie dziecka podczas kąpieli. Idealne uzupełnienie ręczników Cuddledry i nie tylko.

  Cuddledry Gąbka, która będzie idealnym towarzyszem, kąpieli każdego...

 • Cuddleduck Kaczuszka Kąpielowa - Naturalna to świetny łazienkowy dodatek nawet w sytuacji, gdy w mieszkaniu nie ma dzieci. Piszczące zwierzątko wywoła uśmiech na twarzy najmłodszych i dorosłych. Kaczuszka jest ręcznie robiona w Hiszpanii.

  Cuddleduck Kaczuszka Kąpielowa - Naturalna to świetny łazienkowy...

 • Cuddleduck Kaczuszka Kąpielowa - Niebieska to świetny łazienkowy dodatek nawet w sytuacji, gdy w mieszkaniu nie ma dzieci. Piszczące zwierzątko wywoła uśmiech na twarzy najmłodszych i dorosłych. Kaczuszka jest ręcznie robiona w Hiszpanii.

  Cuddleduck Kaczuszka Kąpielowa - Niebieska to świetny łazienkowy...

 • Cuddleduck Kaczuszka Kąpielowa - Różowa to świetny łazienkowy dodatek nawet w sytuacji, gdy w mieszkaniu nie ma dzieci. Piszczące zwierzątko wywoła uśmiech na twarzy najmłodszych i dorosłych. Kaczuszka jest ręcznie robiona w Hiszpanii.

  Cuddleduck Kaczuszka Kąpielowa - Różowa to świetny łazienkowy...

 • Cuddletwist Ręcznik na Włosy Biały to superabsorbujący wilgoć dobrze zakręcony ręcznik Cuddletwist ułatwi pokąpielowe osuszanie włosów. Jest wykonany z myślą o rozmiarach dziecięcych główek, łatwo się na nie naciąga, jest miły w dotyku i oczywiście super chłonny dzięki włóknom bambusa.

  Cuddletwist Ręcznik na Włosy Biały to superabsorbujący wilgoć...

 • Cuddletwist Ręcznik na Włosy Niebieski to superabsorbujący wilgoć dobrze zakręcony ręcznik Cuddletwist ułatwi pokąpielowe osuszanie włosów. Jest wykonany z myślą o rozmiarach dziecięcych główek, łatwo się na nie naciąga, jest miły w dotyku i oczywiście super chłonny dzięki włóknom bambusa.

  Cuddletwist Ręcznik na Włosy Niebieski to superabsorbujący wilgoć...

 • Cuddletwist Ręcznik na Włosy Różowy to superabsorbujący wilgoć dobrze zakręcony ręcznik Cuddletwist ułatwi pokąpielowe osuszanie włosów. Jest wykonany z myślą o rozmiarach dziecięcych główek, łatwo się na nie naciąga, jest miły w dotyku i oczywiście super chłonny dzięki włóknom bambusa.

  Cuddletwist Ręcznik na Włosy Różowy to superabsorbujący wilgoć...

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór