Kategorie

 Jest 33 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • Lassig Tender Torba Męska z Akcesoriami Czarna  - tak stylowej i pojemnej torby dla Ojców jeszcze nie było! Zmieszczą się w niej bez trudu wszystkie niezbędne akcesoria dla malucha, znajdzie się miejsce i dla tych, które tata woli mieć pod ręką „na wszelki wypadek”.

  Lassig Tender Torba Męska z Akcesoriami Czarna  - tak stylowej i...

  445,00 zł
 • Lassig Marv Torba z akcesoriami Shoulder bag Mesh beige to pojemna, a przy tym ultralekka i poręczna torba niemieckiej marki LASSIG o casualowym kroju. Pełna ciekawych rozwiązań, dzięki którym nie tylko sprytnie posegregujesz niezbędne akcesoria malucha, ale też swoje rzeczy, bez których nie wychodzisz z domu, jak choćby telefon czy portfel.

  Lassig Marv Torba z akcesoriami Shoulder bag Mesh beige to pojemna,...

  239,00 zł
 • Lassig Marv Torba z akcesoriami Urban bag Pinstripe light grey to pojemna, a przy tym ultralekka i poręczna torba niemieckiej marki LASSIG, pełna ciekawych rozwiązań, dzięki którym nie tylko sprytnie posegregujesz niezbędne akcesoria malucha, ale również swoje rzeczy, bez których nie wychodzisz z domu, jak choćby telefon czy portfel.

  Lassig Marv Torba z akcesoriami Urban bag Pinstripe light grey to...

  259,00 zł
 • Lassig Marv Plecak z akcesoriami Backpack Mesh beige to pojemny, ultralekki i funkcjonalny plecak niemieckiej marki LASSIG, pełen kieszeni i schowków, które pozwolą Ci sprytnie posegregować nie tylko niezbędny ekwipunek malucha, ale również Twoje rzeczy, jak telefon, portfel czy klucze.

  Lassig Marv Plecak z akcesoriami Backpack Mesh beige to pojemny,...

  239,00 zł
 • Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Neckline Allover Fleur black mélange. Tak pomysłowej i pojemnej torby dla Mam jeszcze nie było! Nie tylko pomieścisz w niej bez trudu niezbędne akcesoria dla malucha, znajdzie się tu miejsce i dla tych, które wolisz mieć pod ręką „na wszelki wypadek”.

  Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Neckline Allover Fleur black...

  495,00 zł
 • Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Neckline Pop Olive. Bardzo lekka, bardzo odporna na rozdarcie, bardzo trwała. Tak pomysłowej i pojemnej torby dla Mam jeszcze nie było!

  Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Neckline Pop Olive. Bardzo...

  495,00 zł
 • Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Mix 'n Match Denim black. To niezwykle pomysłowa, pojemna, a przy tym poręczna torba dla Mam. Pomieścisz w niej bez trudu niezbędne dziecięce akcesoria i wygodnie je posegregujesz.

  Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Mix 'n Match Denim black. To...

  495,00 zł
 • Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Neckline Denim black. Tak pomysłowej i pojemnej torby dla Mam jeszcze nie było! Nie tylko pomieścisz w niej bez trudu niezbędne akcesoria dla malucha, znajdzie się tu miejsce i dla tych, które wolisz mieć pod ręką „na wszelki wypadek”.

  Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Neckline Denim black. Tak...

  495,00 zł
 • Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Neckline Sky. Tak pomysłowej i pojemnej torby dla Mam jeszcze nie było! Nie tylko pomieścisz w niej bez trudu niezbędne akcesoria dla malucha, znajdzie się tu miejsce i dla tych, które wolisz mieć pod ręką „na wszelki wypadek”.

  Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Neckline Sky. Tak pomysłowej...

  495,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Neckline Black. Tak pomysłowej i pojemnej torby dla Mam jeszcze nie było! Nie tylko pomieścisz w niej bez trudu niezbędne akcesoria dla malucha, znajdzie się tu miejsce i dla tych, które wolisz mieć pod ręką „na wszelki wypadek”. 

  Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Neckline Black. Tak...

  495,00 zł 420,75 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lassig Casual Label Torba do Wózka Reflective Star slate pomieści wszystkie niezbędne podczas spaceru akcesoria, a dobrze zorganizowana przestrzeń ułatwi ich segregację. Głęboki kolor i sportowy design czyni z niej stylowy, kobiecy dodatek.

  Lassig Casual Label Torba do Wózka Reflective Star slate pomieści...

  125,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Mix 'n Match Rose. To niezwykle pomysłowa, pojemna, a przy tym poręczna torba dla mam. Pomieścisz w niej bez trudu niezbędne dziecięce akcesoria i wygodnie je posegregujesz. Jeśli cenisz sobie indywidualizm i lubisz zmiany, to model idealny dla ciebie.

  Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Mix 'n Match Rose. To...

  495,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lassig Glam Label Torba z akcesoriami Rosie Anthracite glitter. Pojemna i wyjątkowo praktyczna torba niemieckiej marki LASSIG, pełna ciekawych rozwiązań, które pozwolą ci sprytnie posegregować nie tylko niezbędne akcesoria dla malucha, ale również twoje rzeczy, jak telefon, notatnik czy klucze.

  Lassig Glam Label Torba z akcesoriami Rosie Anthracite glitter....

  495,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lassig Glam Label Torba dla Mamy Signature Aqua to pojemna torba, pełna ciekawych rozwiązań i ultralekka, pozwoli ci nie tylko sprytnie posegregować niezbędne akcesoria dla malucha. Znajdzie się tu też miejsce dla twoich rzeczy: telefonu, notatnika czy kremu.

  Lassig Glam Label Torba dla Mamy Signature Aqua to pojemna torba,...

  315,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Lassig Glam Label Torba dla Mamy Signature Festival fuchsia to pojemna torba, pełna ciekawych rozwiązań i ultralekka, pozwoli ci nie tylko sprytnie posegregować niezbędne akcesoria dla malucha.

  Lassig Glam Label Torba dla Mamy Signature Festival fuchsia to...

  315,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 16 - 30 z 33 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór