Kategorie

 • Widok:
na stronę
 • -5%

  Gryzak Serce Haba. Gryzak Serce to praktyczny gadżet, który sprawi, że Twoje dziecko zapomni o nieprzyjemnościach związanych z ząbkowaniem. Wykonany z bezpiecznych materiałów umożliwia dziecku gryzienie go, tym samym łagodząc objawy ząbkowania, tj. swędzenie czy ból dziąseł.

  Gryzak Serce Haba. Gryzak Serce to praktyczny gadżet, który sprawi,...

  53,00 zł 50,35 zł
 • -5%

  Grzechotka gryzak Toot-toot Haba. Znakomity gryzak dla twojego dziecka, pozwoli mu na zabwę oraz ograniczy bolesne skutki okresu ząbkowania! Zabawki HABA, posiadają europejskie certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa.

  Grzechotka gryzak Toot-toot Haba. Znakomity gryzak dla twojego...

  53,00 zł 50,35 zł
 • -5%

  Zabawka edukacyjna Rakieta Haba. Zabawka edukacyjna pełna niespodzianek do odkrycia (efekty dotykowe, optyczne oraz dźwiękowe). Dodatkowo posiada gryzaki, które pomogą przejść dziecku bezboleśnie okres ząbkowania.

  Zabawka edukacyjna Rakieta Haba. Zabawka edukacyjna pełna...

  129,00 zł 122,55 zł
 • Gryzak silikonowy zielony Minikoioi. Silikonowy gryzak MINIKOIOI pomaga złagodzić podrażnienia i przynosi ulgę opuchniętym i bolącym dziąsełkom w czasie ząbkowania. Waga i rozmiar są idealne dla małych rączek. Unikalny kształt pomaga w rozwijaniu zdolności motorycznych. Specjalny kształt ułatwia czyszczenie i minimalizuje możliwość gromadzenia się bakterii. 

  Gryzak silikonowy zielony Minikoioi. Silikonowy gryzak MINIKOIOI...

  29,00 zł
 • Gryzak silikonowy różowy Minikoioi. Silikonowy gryzak MINIKOIOI pomaga złagodzić podrażnienia i przynosi ulgę opuchniętym i bolącym dziąsełkom w czasie ząbkowania. Waga i rozmiar są idealne dla małych rączek. Unikalny kształt pomaga w rozwijaniu zdolności motorycznych. Specjalny kształt ułatwia czyszczenie i minimalizuje możliwość gromadzenia się bakterii. 

  Gryzak silikonowy różowy Minikoioi. Silikonowy gryzak MINIKOIOI...

  29,00 zł
 • Gryzak silikonowy czerwony Minikoioi. Silikonowy gryzak MINIKOIOI pomaga złagodzić podrażnienia i przynosi ulgę opuchniętym i bolącym dziąsełkom w czasie ząbkowania. Waga i rozmiar są idealne dla małych rączek. Unikalny kształt pomaga w rozwijaniu zdolności motorycznych. Specjalny kształt ułatwia czyszczenie i minimalizuje możliwość gromadzenia się...

  Gryzak silikonowy czerwony Minikoioi. Silikonowy gryzak MINIKOIOI...

  29,00 zł
 • Gryzak silikonowy niebieski Minikoioi. Silikonowy gryzak MINIKOIOI pomaga złagodzić podrażnienia i przynosi ulgę opuchniętym i bolącym dziąsełkom w czasie ząbkowania. Waga i rozmiar są idealne dla małych rączek. Unikalny kształt pomaga w rozwijaniu zdolności motorycznych. Specjalny kształt ułatwia czyszczenie i minimalizuje możliwość gromadzenia się...

  Gryzak silikonowy niebieski Minikoioi. Silikonowy gryzak MINIKOIOI...

  29,00 zł
 • Gryzak silikonowy szary Minikoioi. Silikonowy gryzak MINIKOIOI pomaga złagodzić podrażnienia i przynosi ulgę opuchniętym i bolącym dziąsełkom w czasie ząbkowania. Waga i rozmiar są idealne dla małych rączek. Unikalny kształt pomaga w rozwijaniu zdolności motorycznych. Specjalny kształt ułatwia czyszczenie i minimalizuje możliwość gromadzenia się bakterii. 

  Gryzak silikonowy szary Minikoioi. Silikonowy gryzak MINIKOIOI...

  29,00 zł
 • -5%

  Gryzak z kauczuku naturalnego rozgwiazda Natursutten. Gryzak Natursutten wykonany jest w 100% z ekologicznie czystego kauczuku pozyskiwanego z drzewa hevea. Naturalnie miękki i lekki, wyjątkowo trwały i rozciągliwy, z wypustkami masującymi dziąsła. Bez spoin i zagłębień, w których mogą zbierać się bakterie i brud.

  Gryzak z kauczuku naturalnego rozgwiazda Natursutten. Gryzak...

  49,00 zł 46,55 zł
 • -5%

  Zabawka dla malucha Ziggles Manhattan Toy. Miękka zabawka dla najmłodszych wyposażona w sprężyste elementy, dźwięczne piłki, gryzaki, wiele tekstur i kształtów. 

  Zabawka dla malucha Ziggles Manhattan Toy. Miękka zabawka dla...

  69,90 zł 66,41 zł
 • -5%

  Przestrzenny gryzaczek dla dzieci Manhattan Toy. Ta przestrzenna zabawka przeznaczona jest dla dzieci od najmłodszych lat. Dzięki swojej formie i wygodnej dla dziecka budowie łatwo mogą ją chwycić małe rączki. Dodatkowo zabawkę można trzymać w lodówce, aby podczas ząbkowania naszego malucha ukoiła jego ból.

  Przestrzenny gryzaczek dla dzieci Manhattan Toy. Ta przestrzenna...

  75,50 zł 71,73 zł
 • -5%

  Kolorowa grzechotka do skręcania gryzak Manhattan Toy. Kolorowa grzechotka - gryzak marki Manhattan Toy rozwinie u dziecka małą motorykę rączek, a tym samym ukoi ból podczas ząbkowania. 

  Kolorowa grzechotka do skręcania gryzak Manhattan Toy. Kolorowa...

  75,50 zł 71,73 zł
 • -5%

  Drewniana zabawka, Elastyczna bryła, Manhattan Toy. Ta zabawka dla najmłodszych z koralami na linkach zawsze wraca do swojej wyjściowej formy. Korale wykonane są z drewna kauczukowego.

  Drewniana zabawka, Elastyczna bryła, Manhattan Toy. Ta zabawka dla...

  89,50 zł 85,03 zł
 • -5%

  Silikonowy gryzak Niedźwiadek Albin Manhattan Toy. Miękki, silikonowy gryzak ma specjalne dopasowane tekstury zapewniające ukojenie w ząbkowaniu dziecka. W centrum zabawki znajduje się otwór w kształcie serca będący jednocześnie uchwytem dla dziecka. Jest wykonany w 100% z silikonu.

  Silikonowy gryzak Niedźwiadek Albin Manhattan Toy. Miękki,...

  48,50 zł 46,08 zł
 • -5%

  Silikonowy gryzak Leniwiec Manhattan Toy. Miękki, silikonowy gryzak dla dzieci przyniesie ukojenie podczas ząbkowania. W samym środku zabawki znajduje się otwór w kształcie serca ułatwiający trzymanie zabawki przez malucha. Jest wykonany w 100% z silikonu.

  Silikonowy gryzak Leniwiec Manhattan Toy. Miękki, silikonowy gryzak...

  48,50 zł 46,08 zł
Pokazuje 16 - 30 z 133 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór