Kategorie

 • Widok:
na stronę
 • -12%

  Mały Kurczak zabawka sensoryczna Dolce. Cudowny kurczaczek w pełnej gamie kolorów. Idealny do małych rączek dziecka. Najróżniejsze materiały, dźwięki szelestu na pewno zainteresują malucha i sprawią, że będzie to jego ulubiona zabawka.

  Mały Kurczak zabawka sensoryczna Dolce. Cudowny kurczaczek w pełnej...

  59,00 zł 51,92 zł
 • -12%

  Maskonur zabawka sensoryczna Dolce. Nasz uroczy i przyjazny Maskonur jest wytwarzany z pięknej, miękkiej i bardzo kolorowej tkaniny. Pluszowa pacynka na palec schowana w kieszonce zwierzaka to kolejny pomysł na grę z dzieckiem. Piszczałki w nóżce, ogromne skrzypiące skrzydła, plastikowe pierścienie i dołączony gryzak Dolce oznaczają wiele godzin zabawy i...

  Maskonur zabawka sensoryczna Dolce. Nasz uroczy i przyjazny...

  109,00 zł 95,92 zł
 • -12%

  Mały Konik zabawka sensoryczna Dolce. Wiosenny Konik w pełnej gamie kolorów.  Idealny do małych rączek dziecka. Najróżniejsze materiały, dźwięki szelestu i grzechotania na pewno zainteresują malucha i sprawią, że będzie to jego ulubiona zabawka. Na brzuszku lusterko, które dodatkowo zwróci jego uwagę.    

  Mały Konik zabawka sensoryczna Dolce. Wiosenny Konik w pełnej gamie...

  59,00 zł 51,92 zł
 • Miękka piramida Zwierzątka z grzechotką, piszczałką i szeleszczącą folią 9m+ PlayQ SIGIKID. Miękka piramida z pluszowymi zwierzątkami niemieckiej marki sigikid. Składa się z drążka i pięciu zwierzątek, które należy na nim umieścić: świnki, krówki, kaczki, żabki i kurki, której miejsce znajduje się na czubku drążka. Poszczególne zwierzątka wydają dźwięki...

  Miękka piramida Zwierzątka z grzechotką, piszczałką i szeleszczącą...

  199,00 zł
 • Duża aktywizująca poduszka wałek Piesek z lusterkiem, grzechotką, gryzakiem, dzwoneczkiem i szeleszczącą folią 6m+ PlayQ SIGIKID. Miękka i urocza duża aktywizująca poduszka-wałek Piesek. Rekomendowana dla dzieci, leżących na brzuszku i unoszących główkę. Uszyta jest z materiałów o różnych wzorach i fakturach, ma postać przyjaznego brązowego psiaka z...

  Duża aktywizująca poduszka wałek Piesek z lusterkiem, grzechotką,...

  259,00 zł
 • -12%

  Słonik do ciągnięcia zabawka sensoryczna Dolce. Ukochany słonik z uroczym motylkiem na trąbie, który stanie się najlepszym przyjacielem na spacer dzięki drewnianym, odpinanym kółkom lub przytulanką po ich zdjęciu. Słonik dźwiga małą kolorową, piszczącą laleczkę. Ma szeleszczące uszy, a w kieszeniach po bokach piszczący kwiatek i gryzak.

  Słonik do ciągnięcia zabawka sensoryczna Dolce. Ukochany słonik z...

  119,00 zł 104,72 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -12%

  Mały Cielaczek zabawka sensoryczna Dolce. Wiosenny cielaczek idealny do małych rączek dziecka. Najróżniejsze materiały, dźwięki szelestu na pewno zainteresują malucha i sprawią, że będzie to jego ulubiona zabawka. Na brzuszku grzechotka i w pyszczku piszczałka to elementy, które dodatkowo zwrócą jego uwagę.

  Mały Cielaczek zabawka sensoryczna Dolce. Wiosenny cielaczek...

  59,00 zł 51,92 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -12%

  Mrówkojad zabawka sensoryczna Dolce. Nasz interesujący i zabawny Mrówkojad jest pełen wartości edukacyjnej. Od wibrującego przyjaciela mrówki do szeleszczącego ucha. Na grzbiecie wstążki, plastikowy pierścień z koralikami, a do tego ogon do kręcenia, wydający trzaskające dźwięki. Wszystko po to, aby była to ulubiona zabawka.   

  Mrówkojad zabawka sensoryczna Dolce. Nasz interesujący i zabawny...

  119,00 zł 104,72 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 16 - 23 z 23 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór