Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Wishbone

Rowerki i akcesoria Wishbone Studio trafiają na rynek europejski i amerykański towarzysząc maluchom już od pierwszego roku życia aż do około 5 lat. Rowerki biegowe Wishbone powstają ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Firma szczególną wagę przykłada do tego, aby jej wyroby wyróżniały się funkcjonalnością i unikalnym designem, a zarazem były ekologiczne.

Wishbone Studio to niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Wellington w Nowej Zelandii. Przygoda firmy z branżą zabawkarską zaczęła się w 2005 roku w Nowym Jorku (USA). To tutaj powstał pierwszy prototyp unikalnego rowerku biegowego rosnącego wraz z dzieckiem, który później stał się prawdziwym hitem. Inspiracją była obserwacja dzieci w Central Parku, ich spontanicznych zabaw i chęci podarowania maluchom zabawki, która zapisze się w ich pamięci jako wyjątkowy symbol dzieciństwa. Pomysł wraz z właścicielem firmy przeniósł się z mieszkania w Nowego Jorku do Wellington w Nowej Zelandii, gdzie pierwsze zabawki powstały w garażu szybko zdobywając serca maluchów oraz ich rodziców.

Obecnie rowerki i akcesoria Wishbone Studio trafiają na rynek europejski i amerykański towarzysząc maluchom już od pierwszego roku życia aż do około 5 lat. Rowerki biegowe Wishbone powstają ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Firma szczególną wagę przykłada do tego, aby jej wyroby wyróżniały się funkcjonalnością i unikalnym designem, a zarazem były ekologiczne. Produkty powstają z drewna pochodzącego z ekologicznych plantacji i są pakowane w opakowania z recyklingu.

Flagowym produktem Wishbone Studio jest rowerek 3 w 1 z oryginalną ramą. Już w wielu 12 miesięcy maluszek może rozpocząć naukę jazdy na rowerku trzykołowym. Później rodzice mogą zdemontować dodatkowe kółko i stworzyć klasyczny rowerek biegowy. Gdy dziecko skończy 4-5 lat, można obrócić ramę, aby dostosować rower do wzrostu małego właściciela. W ofercie Wishbone można znaleźć również wiele unikalnych akcesoriów do rowerków biegowych (m.in. nakładki na siodełko czy dzwoneczki w designerskich kształtach) oraz inne pojazdy dla dzieci (np. drewniane jeździki-bujaki).

Więcej
 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 31 elementów
 • Dzwonek Nosorożec Czarny Skip Hop. Wishbone bike studio przedstawia aż siedem dzwonków z wizerunkiem zagrożonych gatunków zwierząt. W opakowaniu znajduje się krótki opis zwierzęcia dzięki czemu dzieci poznają je i uświadamiają sobie, że to akurat zwierzę należy chronić.

  Dzwonek Nosorożec Czarny Skip Hop. Wishbone bike studio przedstawia...

 • Dzwonek Orangutan Wishbone. Wishbone bike studio przedstawia aż siedem dzwonków z wizerunkiem zagrożonych gatunków zwierząt. W opakowaniu znajduje się krótki opis zwierzęcia dzięki czemu dzieci poznają je i uświadamiają sobie, że to akurat zwierzę należy chronić.

  Dzwonek Orangutan Wishbone. Wishbone bike studio przedstawia aż...

 • Złoty dzwonek Wishbone to bardzo elegancki i klasyczny dzwonek jest wykonany z mosiądzu. Znajdziemy na nim wygrawerowany emblemat Wishbone. Jest idealny na prezent dla starszego dziecka i dla dorosłego!

  Złoty dzwonek Wishbone to bardzo elegancki i klasyczny dzwonek jest...

 • Naklejki Wishbone NATURE. Teraz dzięki nim możesz całkowicie zmienić wygląd swojego rowerka. Zrób to kiedy tylko masz na to ochotę, albo np. w momencie, kiedy zaczyna na nim jeździć Twoje rodzeństwo.

  Naklejki Wishbone NATURE. Teraz dzięki nim możesz całkowicie...

 • Naklejki Wishbone SPACE. Teraz dzięki nim możesz całkowicie zmienić wygląd swojego rowerka. Zrób to kiedy tylko masz na to ochotę, albo np. w momencie, kiedy zaczyna na nim jeździć Twoje rodzeństwo.

  Naklejki Wishbone SPACE. Teraz dzięki nim możesz całkowicie zmienić...

 • Nakładka siodełka czerwona Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje idealnie do siedzonek rowerków Wishbone. Dostępne w kolorach: czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym, fioletowym i zielonym.

  Nakładka siodełka czerwona Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje...

 • Nakładka siodełka różowa Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje idealnie do siedzonek rowerków Wishbone. Dostępne w kolorach: czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym, fioletowym i zielonym.

  Nakładka siodełka różowa Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje...

 • Nakładki na rączki 2szt. czerwone Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje idealnie do rowerków Wishbone. Dostępne w kolorach: czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym, fioletowym i zielonym.

  Nakładki na rączki 2szt. czerwone Wishbone. Wykonana z silikonu....

 • Nakładki na rączki 2szt. purpurowe Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje idealnie do rowerków Wishbone. Dostępne w kolorach: czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym, fioletowym i zielonym.

  Nakładki na rączki 2szt. purpurowe Wishbone. Wykonana z silikonu....

 • Nakładki na rączki 2szt. różowe Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje idealnie do rowerków Wishbone. Dostępne w kolorach: czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym, fioletowym i zielonym.

  Nakładki na rączki 2szt. różowe Wishbone. Wykonana z silikonu....

 • Wishbone bike Cruise rowerek biegowy. Inspirowany motocyklami z lat 50-tych! Dla stylowych przedszkolaków. Cruise to idealny model na pierwszą przejażdżkę dla każdego małego rajdowcy. Stworzony w Nowej Zelandii, w 100% odzwierciedla ekologiczną koncepcje marki Wishbone design studio.

  Wishbone bike Cruise rowerek biegowy. Inspirowany motocyklami z lat...

 • Rowerek biegowy Wishbone Bike Original Grey. Wishbone bike rośnie razem z dzieckiem! W odróżnieniu od wielu rowerków biegowych, rowerek Wishbone rośnie razem z dzieckiem, idealnie dopasowując się do etapu rozwoju malucha. Z doskonałym ekologicznym designem i innowacyjnymi cechami rowerka 3-w-1. Marka Wishbone pochodzi z Nowej Zelandii.

  Rowerek biegowy Wishbone Bike Original Grey. Wishbone bike rośnie...

 • Rowerek biegowy Wishbone Bike Original Pink. Wishbone bike rośnie razem z dzieckiem! W odróżnieniu od wielu rowerków biegowych, rowerek Wishbone rośnie razem z dzieckiem, idealnie dopasowując się do etapu rozwoju malucha. Z doskonałym ekologicznym designem i innowacyjnymi cechami rowerka 3-w-1. Marka Wishbone pochodzi z Nowej Zelandii.

  Rowerek biegowy Wishbone Bike Original Pink. Wishbone bike rośnie...

 • Wishbone Bike Recycled 3w1 rowerek biegowy. Edycja recyclingowa z systemem RotafixTM . Rowerek Wishbone jest wciąż ulepszany. Podobnie jak w przypadku klasycznej wersji oryginalnego, drewnianego rowerka Wishbone, edycja recyclingowa rośnie razem z dzieckiem i pozwala na bardzo dobrą regulację – dzięki temu rowerek łatwo zmienia się z trójkołowego w...

  Wishbone Bike Recycled 3w1 rowerek biegowy. Edycja recyclingowa z...

 • Rowerek biegowy Wishbone Bike Space. Odkrywanie kosmosu przez człowieka inspiruje ludzką wyobraźnię od wielu, wielu lat. W 1961 roku, kiedy pierwszy człowiek poleciał w kosmos, niemożliwe stało się możliwe, dzięki wierze, optymizmowi i współpracy.

  Rowerek biegowy Wishbone Bike Space. Odkrywanie kosmosu przez...

Pokazuje 1 - 15 z 31 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór