Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Wishbone

Rowerki i akcesoria Wishbone Studio trafiają na rynek europejski i amerykański towarzysząc maluchom już od pierwszego roku życia aż do około 5 lat. Rowerki biegowe Wishbone powstają ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Firma szczególną wagę przykłada do tego, aby jej wyroby wyróżniały się funkcjonalnością i unikalnym designem, a zarazem były ekologiczne.

Wishbone Studio to niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo z siedzibą w Wellington w Nowej Zelandii. Przygoda firmy z branżą zabawkarską zaczęła się w 2005 roku w Nowym Jorku (USA). To tutaj powstał pierwszy prototyp unikalnego rowerku biegowego rosnącego wraz z dzieckiem, który później stał się prawdziwym hitem. Inspiracją była obserwacja dzieci w Central Parku, ich spontanicznych zabaw i chęci podarowania maluchom zabawki, która zapisze się w ich pamięci jako wyjątkowy symbol dzieciństwa. Pomysł wraz z właścicielem firmy przeniósł się z mieszkania w Nowego Jorku do Wellington w Nowej Zelandii, gdzie pierwsze zabawki powstały w garażu szybko zdobywając serca maluchów oraz ich rodziców.

Obecnie rowerki i akcesoria Wishbone Studio trafiają na rynek europejski i amerykański towarzysząc maluchom już od pierwszego roku życia aż do około 5 lat. Rowerki biegowe Wishbone powstają ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Firma szczególną wagę przykłada do tego, aby jej wyroby wyróżniały się funkcjonalnością i unikalnym designem, a zarazem były ekologiczne. Produkty powstają z drewna pochodzącego z ekologicznych plantacji i są pakowane w opakowania z recyklingu.

Flagowym produktem Wishbone Studio jest rowerek 3 w 1 z oryginalną ramą. Już w wielu 12 miesięcy maluszek może rozpocząć naukę jazdy na rowerku trzykołowym. Później rodzice mogą zdemontować dodatkowe kółko i stworzyć klasyczny rowerek biegowy. Gdy dziecko skończy 4-5 lat, można obrócić ramę, aby dostosować rower do wzrostu małego właściciela. W ofercie Wishbone można znaleźć również wiele unikalnych akcesoriów do rowerków biegowych (m.in. nakładki na siodełko czy dzwoneczki w designerskich kształtach) oraz inne pojazdy dla dzieci (np. drewniane jeździki-bujaki).

Więcej
 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 31 elementów
 • Dzwonek Dziki Afrykański Pies Wishbone. Wishbone bike studio przedstawia aż siedem dzwonków z wizerunkiem zagrożonych gatunków zwierząt. W opakowaniu znajduje się krótki opis zwierzęcia dzięki czemu dzieci poznają je i uświadamiają sobie, że to akurat zwierzę należy chronić.

  Dzwonek Dziki Afrykański Pies Wishbone. Wishbone bike studio...

  60,76 zł
 • Dzwonek Nosorożec Czarny Skip Hop. Wishbone bike studio przedstawia aż siedem dzwonków z wizerunkiem zagrożonych gatunków zwierząt. W opakowaniu znajduje się krótki opis zwierzęcia dzięki czemu dzieci poznają je i uświadamiają sobie, że to akurat zwierzę należy chronić.

  Dzwonek Nosorożec Czarny Skip Hop. Wishbone bike studio przedstawia...

  60,76 zł
 • Dzwonek Orangutan Wishbone. Wishbone bike studio przedstawia aż siedem dzwonków z wizerunkiem zagrożonych gatunków zwierząt. W opakowaniu znajduje się krótki opis zwierzęcia dzięki czemu dzieci poznają je i uświadamiają sobie, że to akurat zwierzę należy chronić.

  Dzwonek Orangutan Wishbone. Wishbone bike studio przedstawia aż...

  60,76 zł
 • Dzwonek Pangolin Azjatycki Wishbone. Wishbone bike studio przedstawia aż siedem dzwonków z wizerunkiem zagrożonych gatunków zwierząt. W opakowaniu znajduje się krótki opis zwierzęcia dzięki czemu dzieci poznają je i uświadamiają sobie, że to akurat zwierzę należy chronić.

  Dzwonek Pangolin Azjatycki Wishbone. Wishbone bike studio...

  60,76 zł
 • Dzwonek Płetwal Błękitny Wishbone. Wishbone bike studio przedstawia aż siedem dzwonków z wizerunkiem zagrożonych gatunków zwierząt. W opakowaniu znajduje się krótki opis zwierzęcia dzięki czemu dzieci poznają je i uświadamiają sobie, że to akurat zwierzę należy chronić.

  Dzwonek Płetwal Błękitny Wishbone. Wishbone bike studio przedstawia...

  60,76 zł
 • Dzwonek Żółw Zielony Wishbone. Wishbone bike studio przedstawia aż siedem dzwonków z wizerunkiem zagrożonych gatunków zwierząt. W opakowaniu znajduje się krótki opis zwierzęcia dzięki czemu dzieci poznają je i uświadamiają sobie, że to akurat zwierzę należy chronić.

  Dzwonek Żółw Zielony Wishbone. Wishbone bike studio przedstawia aż...

  60,76 zł
 • Złoty dzwonek Wishbone to bardzo elegancki i klasyczny dzwonek jest wykonany z mosiądzu. Znajdziemy na nim wygrawerowany emblemat Wishbone. Jest idealny na prezent dla starszego dziecka i dla dorosłego!

  Złoty dzwonek Wishbone to bardzo elegancki i klasyczny dzwonek jest...

  60,76 zł
 • Naklejki Wishbone NATURE. Teraz dzięki nim możesz całkowicie zmienić wygląd swojego rowerka. Zrób to kiedy tylko masz na to ochotę, albo np. w momencie, kiedy zaczyna na nim jeździć Twoje rodzeństwo.

  Naklejki Wishbone NATURE. Teraz dzięki nim możesz całkowicie...

  59,00 zł
 • Naklejki Wishbone SPACE. Teraz dzięki nim możesz całkowicie zmienić wygląd swojego rowerka. Zrób to kiedy tylko masz na to ochotę, albo np. w momencie, kiedy zaczyna na nim jeździć Twoje rodzeństwo.

  Naklejki Wishbone SPACE. Teraz dzięki nim możesz całkowicie zmienić...

  59,00 zł
 • Nakładka siodełka czerwona Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje idealnie do siedzonek rowerków Wishbone. Dostępne w kolorach: czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym, fioletowym i zielonym.

  Nakładka siodełka czerwona Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje...

  55,97 zł
 • Nakładka siodełka purpurowa Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje idealnie do siedzonek rowerków Wishbone. Dostępne w kolorach: czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym, fioletowym i zielonym.

  Nakładka siodełka purpurowa Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje...

  55,97 zł
 • Nakładka siodełka różowa Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje idealnie do siedzonek rowerków Wishbone. Dostępne w kolorach: czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym, fioletowym i zielonym.

  Nakładka siodełka różowa Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje...

  55,97 zł
 • Nakładka siodełka zielona Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje idealnie do siedzonek rowerków Wishbone. Dostępne w kolorach: czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym, fioletowym i zielonym.

  Nakładka siodełka zielona Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje...

  55,97 zł
 • Nakładki na rączki 2szt. czerwone Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje idealnie do rowerków Wishbone. Dostępne w kolorach: czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym, fioletowym i zielonym.

  Nakładki na rączki 2szt. czerwone Wishbone. Wykonana z silikonu....

  55,97 zł
 • Nakładki na rączki 2szt. purpurowe Wishbone. Wykonana z silikonu. Pasuje idealnie do rowerków Wishbone. Dostępne w kolorach: czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym, fioletowym i zielonym.

  Nakładki na rączki 2szt. purpurowe Wishbone. Wykonana z silikonu....

  55,97 zł
Pokazuje 1 - 15 z 31 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór