Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Snails

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 62 elementów
 • -15%

  Brokat do ciała i włosów Snails Gold. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA. Receptury kosmetyków opierają się na opatentowanej formule trzech składników: wody, polimeru akrylowego i nietoksycznych barwników.

  Brokat do ciała i włosów Snails Gold. Każdy produkt Snails jest...

  56,90 zł 48,37 zł
 • -15%

  Brokat do ciała i włosów Snails Light Violet. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA. Receptury kosmetyków opierają się na opatentowanej formule trzech składników: wody, polimeru akrylowego i nietoksycznych barwników.

  Brokat do ciała i włosów Snails Light Violet. Każdy produkt Snails...

  56,90 zł 48,37 zł
 • -15%

  Brokat do ciała i włosów Snails Pink. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA. Receptury kosmetyków opierają się na opatentowanej formule trzech składników: wody, polimeru akrylowego i nietoksycznych barwników.

  Brokat do ciała i włosów Snails Pink. Każdy produkt Snails jest...

  56,90 zł 48,37 zł
 • -15%

  Brokat do ciała i włosów Snails Silver. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA. Receptury kosmetyków opierają się na opatentowanej formule trzech składników: wody, polimeru akrylowego i nietoksycznych barwników.

  Brokat do ciała i włosów Snails Silver. Każdy produkt Snails jest...

  56,90 zł 48,37 zł
 • -15%

  Lakier do paznokci Snails Aloha Hula. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Aloha Hula. Każdy produkt Snails jest...

  34,90 zł 29,67 zł
 • -15%

  Lakier do paznokci Snails Aloha Maui. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Aloha Maui. Każdy produkt Snails jest...

  34,90 zł 29,67 zł
 • -15%

  Lakier do paznokci Snails Aloha Waves. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Aloha Waves. Każdy produkt Snails jest...

  34,90 zł 29,67 zł
 • -15%

  Lakier do paznokci Snails Aurora. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Aurora. Każdy produkt Snails jest...

  34,90 zł 29,67 zł
 • -15%

  Lakier do paznokci BALLERINE - pomarańczowy. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci BALLERINE - pomarańczowy. Każdy produkt Snails...

  34,90 zł 29,67 zł
 • -15%

  Lakier do paznokci Snails Bebe Creme Brulee. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Bebe Creme Brulee. Każdy produkt Snails...

  34,90 zł 29,67 zł
 • -15%

  Lakier do paznokci Snails Candy Cane. Transparentny lakier z drobinkami Snails CANDY CANE. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska.

  Lakier do paznokci Snails Candy Cane. Transparentny lakier z...

  34,90 zł 29,67 zł
 • -15%

  Lakier do paznokci Snails Cheerleader. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Cheerleader. Każdy produkt Snails jest...

  34,90 zł 29,67 zł
 • -15%

  Lakier do paznokci Snails Confetti. Transparentny lakier z drobinkami Snails CONFETTI. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. 

  Lakier do paznokci Snails Confetti. Transparentny lakier z...

  34,90 zł 29,67 zł
 • -15%

  Lakier do paznokci Snails DISCO GIRL (perłowy). Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails DISCO GIRL (perłowy). Każdy produkt...

  34,90 zł 29,67 zł
 • -15%

  Lakier do paznokci Snails Festive Red Velvet. Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki są łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.

  Lakier do paznokci Snails Festive Red Velvet. Każdy produkt Snails...

  34,90 zł 29,67 zł
Pokazuje 1 - 15 z 62 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór