Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Felt For Fun

Felt For Fun to zabawki stworzone z serca, pasji i wiedzy przez psycholog dziecięcą – mamę trójki dzieci. Są zrobione z filcu i wykonywane ręcznie. Wszystkie zabawki Felt For Fun są dostosowane do wieku malucha i rozwijają różnorodne umiejętności, takie jak: sprawność manualna, zapamiętywanie, mowa i umiejętność narracji, kojarzenie, kreatywność, znajomość zasad bezpieczeństwa, logiczne myślenia, czytanie i liczenie, odczytywanie godzin na zegarze, rytm dnia.

Felt For Fun to zabawki stworzone z serca, pasji i wiedzy przez psycholog dziecięcą – mamę trójki dzieci. Są zrobione z filcu i wykonywane ręcznie. Wszystkie zabawki Felt For Fun są dostosowane do wieku malucha i rozwijają różnorodne umiejętności, takie jak: sprawność manualna, zapamiętywanie, mowa i umiejętność narracji, kojarzenie, kreatywność, znajomość zasad bezpieczeństwa, logiczne myślenia, czytanie i liczenie, odczytywanie godzin na zegarze, rytm dnia.Zabawki Felt For Fun pozwalają na zabawę z dzieckiem, a także na zajęcie samodzielne i są świetną alternatywą dla zabaw czy gier cyfrowych. Seria zabawek obejmuje książeczki sensoryczne dla maluchów do 2 roku życia, książeczki manualne dla dzieci w wieku 2–4 lata i 4–6 lat , książeczki edukacyjne dla przedszkolaków 4–6, interaktywne maty podłogowe oraz gry towarzyskie.

Więcej
 • Widok:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • Myślicie, że tak zwane quietbooki są tylko dla maluszków? Już nie! Książeczka GAME BOOK to zestaw czterech gier logicznych idealna dla dzieciaków od szóstego roku życia, ale też tych młodszych.

  Myślicie, że tak zwane quietbooki są tylko dla maluszków? Już nie!...

 • Opaska Bella Felt For Fun. Opaska BELLA to śliczna kompozycja czterech kwiatków, która ozdobi małe i większe główki. Kwiatki oczywiście formowane ręcznie, w dbałością o każdy szczegół.

  Opaska Bella Felt For Fun. Opaska BELLA to śliczna kompozycja...

 • Opaska Bella Felt For Fun. Opaska BELLA to śliczna kompozycja czterech kwiatków, która ozdobi małe i większe główki. Kwiatki oczywiście formowane ręcznie, w dbałością o każdy szczegół.

  Opaska Bella Felt For Fun. Opaska BELLA to śliczna kompozycja...

 • Opaska BIANKA Wata cukrowa Felt For Fun to opaska składająca się z 5 kwiatków uformowanych na podobieństwo wianka. Jest wdzięczna, dziewczęca i ślicznie ozdabia włosy młodej damy.

  Opaska BIANKA Wata cukrowa Felt For Fun to opaska składająca się z...

 • Opaska BIANKA zachód słońca Felt For Fun to opaska składająca się z 5 kwiatków uformowanych na podobieństwo wianka. Jest wdzięczna, dziewczęca i ślicznie ozdabia włosy młodej damy.

  Opaska BIANKA zachód słońca Felt For Fun to opaska składająca się z...

 • Opaska Frida Wata cukrowa Felt For Fun to największa i najdorodniejsza z naszych opasek! To opaska dla odważnych dziewcząt, które nie obawiają się spojrzeń (oczywiście pełnych zachwytu).

  Opaska Frida Wata cukrowa Felt For Fun to największa i...

 • Opaska ROSA Wata cukrowa Felt For Fun to opaska składająca się z 10 kwiatków uformowanych na podobieństwo wianka. Jest wdzięczna, dziewczęca i ślicznie ozdabia włosy młodej damy.

  Opaska ROSA Wata cukrowa Felt For Fun to opaska składająca się z 10...

 • Opaska STELLA Lazurowe wybrzeże Felt For Fun to osiem ślicznych kwiatków, które tworzą na włosach ogródek pełen kwitnących różyczek. Jest piękną ozdobą naturalnych, rozpuszczonych włosów, lub dodatkiem do warkoczy i upięć.

  Opaska STELLA Lazurowe wybrzeże Felt For Fun to osiem ślicznych...

 • Książeczka sensoryczna Bobo Book Felt For Fun jest znakomitą zabawą dla dzieci od 2 roku życia. Rozwija wiele umiejętności malucha i pozwala na długą, zajmującą zabawę z dorosłymi, z rodzeństwem, jak i samodzielną. Każda strona Bobo Book daje możliwość kliku zabaw, pozwalając na dostosowanie do umiejętności dziecka, a także na długi czas zabawy.

  Książeczka sensoryczna Bobo Book Felt For Fun jest znakomitą zabawą...

 • Książeczka sensoryczna Busy Baby Felt For Fun to znakomita zabawka rozwojowa dla najmłodszych. Najchętniej bawią się nią maluchy od 6 miesięcy nawet do 2 lat. Na stronach książki znajdują się ulubione zajęcia niemowląt, czyli hałasowanie, szarpanie, ciągniecie, odrywanie, miętoszenie i chwytanie. Nasz maluch podczas zabawy uczy się wielu przydatnych rzeczy.

  Książeczka sensoryczna Busy Baby Felt For Fun to znakomita zabawka...

 • Książeczka sensoryczna Smart Book Felt For Fun to świetna zabawka dla przedszkolaków, powoli szykujących się do szkoły. Dziecko przygotowuje się do czytania, liczenia czy określania czasu. Każda strona Smart Book daje możliwości kilku zabaw i ćwiczeń. Nasz ambitny maluch krok po kroku wchodzi w coraz bardziej dorosły świat, nie odczuwając presji nauki.

  Książeczka sensoryczna Smart Book Felt For Fun to świetna zabawka...

 • Opaska Mini Czerwona Felt For Fun. Czasem mniej znaczy więcej!  Pojedyncza różyczka osadzona na ślicznej satynowej opasce jest delikatną ozdobą małej główki, lub skromnym, wdzięcznym dodatkiem do szkolnego ubrania uczennicy.

  Opaska Mini Czerwona Felt For Fun. Czasem mniej znaczy więcej!...

 • Opaska Mini Felt For Fun. Czasem mniej znaczy więcej!  Pojedyncza różyczka osadzona na ślicznej satynowej opasce jest delikatną ozdobą małej główki, lub skromnym, wdzięcznym dodatkiem do szkolnego ubrania uczennicy.

  Opaska Mini Felt For Fun. Czasem mniej znaczy więcej!  Pojedyncza...

 • Opaska Mini różowa Felt For Fun. Czasem mniej znaczy więcej!  Pojedyncza różyczka osadzona na ślicznej satynowej opasce jest delikatną ozdobą małej główki, lub skromnym, wdzięcznym dodatkiem do szkolnego ubrania uczennicy.

  Opaska Mini różowa Felt For Fun. Czasem mniej znaczy więcej!...

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór