Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Lulujo

 • Widok:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • Lulujo Kocyk Bambusowy 3szt High in the Sk. Jedwabiście miękkie kocyki wykonane z włókna bambusowego, które charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnością. Delikatna tkanina pozwala oddychać skórze niemowlaka, w upalne dni zapewni efekt delikatnej ochłody i cyrkulacji powietrza.

  Lulujo Kocyk Bambusowy 3szt High in the Sk. Jedwabiście miękkie...

 • Lulujo Kocyk Bambusowy 3szt Out at the Sea. Jedwabiście miękkie kocyki wykonane z włókna bambusowego, które charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnością.

  Lulujo Kocyk Bambusowy 3szt Out at the Sea. Jedwabiście miękkie...

 • Lulujo Kocyk Bambusowy Gwiazdki. Jedwabiście miękki kocyk wykonany jest z włókna bambusowego, które charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnością. Samo reguluje temperaturę i nie dopuści do przegrzania dziecka.

  Lulujo Kocyk Bambusowy Gwiazdki. Jedwabiście miękki kocyk wykonany...

 • Lulujo Kocyk Bambusowy Nadmorski. Jedwabiście miękki kocyk wykonany jest z włókna bambusowego, które charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnością. Samo reguluje temperaturę i nie dopuści do przegrzania dziecka.

  Lulujo Kocyk Bambusowy Nadmorski. Jedwabiście miękki kocyk wykonany...

 • Lulujo Kocyk Bambusowy Różowe Zygzaki. Jedwabiście miękki kocyk wykonany jest z włókna bambusowego, które charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnością.

  Lulujo Kocyk Bambusowy Różowe Zygzaki. Jedwabiście miękki kocyk...

 • Lulujo Kocyk Bambusowy Zygzaki Niebieskie. Jedwabiście miękki kocyk wykonany jest z włókna bambusowego, które charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnością.

  Lulujo Kocyk Bambusowy Zygzaki Niebieskie. Jedwabiście miękki kocyk...

 • Lulujo Kocyk Muślinowy Sowa Zielona. Mięciutki, dwuwarstwowy kocyk wykonany jest z bawełny muślinowej, która charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnością.

  Lulujo Kocyk Muślinowy Sowa Zielona. Mięciutki, dwuwarstwowy kocyk...

 • Lulujo Kocyk Muślinowy Słoń. Mięciutki, dwuwarstwowy kocyk wykonany jest z bawełny muślinowej, która charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnością. Delikatna tkanina pozwala oddychać skórze niemowlaka, w upalne dni zapewni efekt delikatnej ochłody i cyrkulacji powietrza.

  Lulujo Kocyk Muślinowy Słoń. Mięciutki, dwuwarstwowy kocyk wykonany...

 • Lulujo Kocyk Szczęśliwy Jeżyk. Mięciutki, dwuwarstwowy kocyk wykonany jest z bawełny muślinowej, która charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnością. Delikatna tkanina pozwala oddychać skórze niemowlaka, w upalne dni zapewni efekt delikatnej ochłody i cyrkulacji powietrza.

  Lulujo Kocyk Szczęśliwy Jeżyk. Mięciutki, dwuwarstwowy kocyk...

 • Lulujo Kocyk Bambusowy Drzewka. Jedwabiście miękki kocyk wykonany jest z włókna bambusowego, które charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnością. Samo reguluje temperaturę i nie dopuści do przegrzania dziecka. Z każdym praniem kocyk staje się bardziej miękki. 

  Lulujo Kocyk Bambusowy Drzewka. Jedwabiście miękki kocyk wykonany...

 • Lulujo Kocyk Bambusowy Latawce Niebieskie. Jedwabiście miękki kocyk wykonany jest z włókna bambusowego, które charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnością.

  Lulujo Kocyk Bambusowy Latawce Niebieskie. Jedwabiście miękki kocyk...

 • Lulujo Kocyk Muślinowy Szczyt Góry. Mięciutki, dwuwarstwowy kocyk wykonany jest z bawełny muślinowej, która charakteryzuje się dużą przewiewnością i delikatnością.

  Lulujo Kocyk Muślinowy Szczyt Góry. Mięciutki, dwuwarstwowy kocyk...

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór