Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Melissa & Doug

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 131 elementów
 • -5%

  Domek dźwiękowy z zamkami i kluczami Melissa & Doug. Drewniany Domek z Dźwiękami, Zamkami i Kluczami to świetna zabawa! Każda z 4 stron domku posiada drzwi z zamkiem, wystarczy dopasować odpowiedni klucz.

  Domek dźwiękowy z zamkami i kluczami Melissa & Doug. Drewniany...

  116,90 zł 111,06 zł
 • -5%

  Drewniana ciężarówka z naczepą i autkami Melissa & Doug. Drewniany samochód marki Melissa&Doug to tradycyjna i niezwykle starannie wykonana zabawka. Posiada magnetyczny dźwig, dzięki któremu można umieszczać autka na naczepie.

  Drewniana ciężarówka z naczepą i autkami Melissa & Doug....

  73,99 zł 70,29 zł
 • -5%

  Drewniana kostka kształtów Melissa & Doug. Wspaniały drewniany sorter, który zawiera 12 kolorowych elementów o różnych kształtach i kolorach. Należy poprawnie je posortować, a następnie otworzyć pokrywę i zacząć zabawę od nowa.

  Drewniana kostka kształtów Melissa & Doug. Wspaniały drewniany...

  54,90 zł 52,16 zł
 • -5%

  Drewniana laweta z wyścigówkami Melissa & Doug. Drewniana Laweta z wyścigówkami to prawdziwa gratka dla małych miośników wyścigów i rajdów! Aż 75 cm długości porozłożemiu lawety!

  Drewniana laweta z wyścigówkami Melissa & Doug. Drewniana...

  109,90 zł 104,40 zł
 • -5%

  Drewniana lodziarnia Melissa & Doug. Taki prezent ucieszy każdego miłośnika lata i lodów! Zestaw jest idealny do zabawy w sklep lub kawiarnię. Dziecko ma możliwość tworzenia różnorodnych deserów lodowych, przyozdobionych posypką i kolorowymi polewami.

  Drewniana lodziarnia Melissa & Doug. Taki prezent ucieszy...

  199,90 zł 189,91 zł
 • -5%

  Drewniana piramida zwierzęta Melissa&Doug. Zwiedź królestwo zwierząt dzięki tym ekscytującym drewnianym klockom do układania. Od małego konika morskiego do wielkiego słonia, odkryj urocze zwierzęta z całego świata. Ułożone, mają aż 81 cm!

  Drewniana piramida zwierzęta Melissa&Doug. Zwiedź królestwo...

  69,00 zł 65,55 zł
 • -5%

  Drewniana różdżka do ozdabiania Melissa & Doug. Dla księżniczki, wróżki, czarodziejki, elfa... różdżka jest niezastąpiona dla wielu bajkowych bohaterów! Gwiazdkowa różdżka z zestawu jest wyjątkowa, a to za sprawą specjalnego zdobienia, które ją czeka.

  Drewniana różdżka do ozdabiania Melissa & Doug. Dla...

  31,90 zł 30,31 zł
 • -5%

  Drewniana skrzynia z owocami do krojenia Melissa & Doug. Naucz swoje dziecko od najwcześniejszych lat umiejętności posługiwania się nożem i prawidłowego trzymania owoców do krojenia. Podstawowa nauka zręczności i koncentracji przepięknie opakowana w drewnianą skrzyneczkę, w zestawie znajdziemy również drewniany nóż.

  Drewniana skrzynia z owocami do krojenia Melissa & Doug. Naucz...

  76,90 zł 73,06 zł
 • -5%

  Drewniana szkatułka do ozdabiania Melissa&Doug. Stwórz dokładnie taką szkatułkę o jakiej marzysz! Dzięki temu zestawowi, pudełeczko w kształcie kwiatu możesz ozdobić według własnego pomysłu, jednocześnie świetnie się bawiąc!

  Drewniana szkatułka do ozdabiania Melissa&Doug. Stwórz...

  36,90 zł 35,06 zł
 • -5%

  Drewniana Wieża Kulki Przebijanka Melissa & Doug. Drewniana Wieża Przebijanka z kulkami to świetna zabawa! Można bezkarnie uderzać młotkiem, nie martwiąc się o zniszczenia!

  Drewniana Wieża Kulki Przebijanka Melissa & Doug. Drewniana...

  69,90 zł 66,41 zł
 • -5%

  Drewniana zamykana stodoła ze zwierzętami Melissa & Doug. Stodoła posiada 6 wejść z zamkami i klamkami, aby każde zwierzę znalazło swoje miejsce!

  Drewniana zamykana stodoła ze zwierzętami Melissa & Doug....

  145,90 zł 138,61 zł
 • -5%

  Drewniane koraliki do nawlekania biżuterii Alfabet Melissa&Doug. Drewniana taca wypełniona po brzegi kreatywną zabawą! Daje możliwość tworzenia biżuterii z imieniem, lub innym wybranym słowem. Tworzenie biżuterii rozwija małą motorykę i co najważniejsze- daje mnóstwo frajdy!

  Drewniane koraliki do nawlekania biżuterii Alfabet...

  62,90 zł 59,76 zł
 • -5%

  Drewniane miasteczko do układania Melissa & Doug. Ten 32-elementowy drewniany zestaw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, żeby zbudować swoje własne miniaturowe miasto!

  Drewniane miasteczko do układania Melissa & Doug. Ten...

  109,90 zł 104,40 zł
 • -5%

  Drewniane pieczątki alfabet Melissa & Doug. Mega Zestaw pieczątek dla każdej artystycznej duszy! Drewniany zestaw pieczątek zawiera 56 stempli, oraz 4 różnokolorowe tusze.

  Drewniane pieczątki alfabet Melissa & Doug. Mega Zestaw...

  69,90 zł 66,41 zł
 • -5%

  Drewniane pieczątki Konie Melissa&Doug. Zestaw stempli, który obejmuje stodołę, zagrody, płotki i sześć różnych stempli koni. Połącz i dopasuj szczegółowe pieczątki, aby stworzyć setki pięknych scen. Wszystkie elementy, w tym 2-kolorowy tusz, mieszczą się w wytrzymałym drewnianym pudełku. Zmywalny, nietoksyczny atrament przyjazny dzieciom.

  Drewniane pieczątki Konie Melissa&Doug. Zestaw stempli, który...

  49,90 zł 47,41 zł
Pokazuje 1 - 15 z 131 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór