Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Melissa & Doug

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 16 - 30 z 131 elementów
 • -5%

  Drewniane pieczątki stempelki pojazdy Melissa & Doug - z tym zestawem wyczarujesz magiczny chłopięcy świat. Tu nie zabraknie niczego ważnego dla każdego małego faceta.

  Drewniane pieczątki stempelki pojazdy Melissa & Doug - z tym...

  49,90 zł 47,41 zł
 • -5%

  Drewniany garaż z samochodami ratunkowymi Melissa & Doug. Wspaniały zestaw zawiera uwielbiane przez dzieci pojazdy służb ratunkowych. Garaż i trzy służby ratunkowe zapewnią zabawę na długie godziny.

  Drewniany garaż z samochodami ratunkowymi Melissa & Doug....

  91,90 zł 87,31 zł
 • -5%

  Drewniany mikser z akcesoriami Melissa & Doug. Dzieci zawsze chcą pomagać rodzicom w kuchni. Dzięki temu zestawowi mogą sami przyrządzić coś smakowitego. Czas zacząć pieczenie pysznego ciasta!

  Drewniany mikser z akcesoriami Melissa & Doug. Dzieci zawsze...

  94,99 zł 90,24 zł
 • -5%

  Drewniany parking do nauki liczenia Melissa & Doug. Nowa koncepcja kształcenia matematycznego jest dostępna z tą zabawką. Zabawka zachęca do nauki dodawania i odejmowania w ciekawy sposób korzystając z kolorowych samochodzików.

  Drewniany parking do nauki liczenia Melissa & Doug. Nowa...

  72,90 zł 69,26 zł
 • -5%

  Drewniany Sorter Kształty i Kolory Melissa & Doug. Drewniany sorter, składa się z trzynastu kolorowych klocków w różnych kształtach. Trójkay, kwadraty, romby, sześcio i ośmiokaty, kwiatuszki, gwiazdki...

  Drewniany Sorter Kształty i Kolory Melissa & Doug. Drewniany...

  69,90 zł 66,41 zł
 • -5%

  Drewniany zestaw lodów gałkowych Melissa & Doug. Zaserwuj lody gałkowe swoim gościom! Solidnie wykonane akcesoria pozwolą cieszyć się zabawą. Mamy lody o różnych smakach, 2 łyżki do nakładania lodów oraz wafelki - wszystko jak w prawdziwej lodziarni.

  Drewniany zestaw lodów gałkowych Melissa & Doug. Zaserwuj lody...

  102,90 zł 97,76 zł
 • -5%

  Drewniany zestaw pieczątek farma Melissa & Doug. Zestaw Jumbo pieczątek dla każdej artystycznej duszy! Pozwól zadziałać wyobraźni i stwórz co tylko chcesz ze świata dziecięcych marzeń.

  Drewniany zestaw pieczątek farma Melissa & Doug. Zestaw Jumbo...

  69,90 zł 66,41 zł
 • -5%

  Farma układanka z dźwiękiem Melissa & Doug. Zabawka gwarantuje świetną zabawę! Różnokolorowe elementy i obecność zwierzątek zachęcają Malucha do zabawy. W czasie układania dziecko ćwiczy koncentrację i sprawność manualną.

  Farma układanka z dźwiękiem Melissa & Doug. Zabawka gwarantuje...

  49,90 zł 47,41 zł
 • -5%

  Figurki Konie Melissa&Doug. 12 różnych ras koni zostało realistycznie odtworzonych w tym pięknym zestawie. Każda figurka jest wykonana z dbałością o szczegóły i detale. Do ich przechowywania posłuży drewniana półeczka w kształcie stajni, gdzie każdy konik ma przyporządkowany swój box.

  Figurki Konie Melissa&Doug. 12 różnych ras koni zostało...

  79,90 zł 75,91 zł
 • -5%

  Figurki zwierząt- przyjaciele z Farmy Melissa&Doug. Cieszcie się godzinami zabawy z tymi uroczymi i realistycznie szczegółowymi zwierzętami hodowlanymi! Kolekcja 10 pokrytych filcem miniaturowych modeli obejmuje kumpli ze stajni wszelkich rozmiarów, od majestatycznego konia po uroczą kaczuszkę.

  Figurki zwierząt- przyjaciele z Farmy Melissa&Doug. Cieszcie...

  79,90 zł 75,91 zł
 • -5%

  Figurki zwierząt- Safari Melissa&Doug. Odkryj niekończące się możliwości zabawy dzięki tym figurkom zwierząt! Kolekcja 10 pokrytych filcem miniaturowych modeli obejmuje dzikie stworzenia każdej wielkości, od wysokiej żyrafy po majestatycznego lwa. Wszystkie zwierzęta mieszczą się w osobnych przegródkach w drewnianej skrzynce do przechowywania, która...

  Figurki zwierząt- Safari Melissa&Doug. Odkryj niekończące się...

  79,90 zł 75,91 zł
 • -5%

  Grube Puzzle Jumbo Pojazdy Melissa & Doug. Oto wspaniałe dwustronne drewniane puzzle Jumbo dla najmłodszych. Każdy z puzzli jest specjalnie pogrubiony aby łatwo go było chwycić i mógł stanąć na stole lub podłodze.

  Grube Puzzle Jumbo Pojazdy Melissa & Doug. Oto wspaniałe...

  39,00 zł 37,05 zł
 • -5%

  Grube Puzzle Jumbo Zwierzęta Melissa & Doug. Oto wspaniałe dwustronne drewniane puzzle Jumbo dla najmłodszych. Każdy z puzzli jest specjalnie pogrubiony aby łatwo go było chwycić i mógł stanąć na stole lub podłodze.

  Grube Puzzle Jumbo Zwierzęta Melissa & Doug. Oto wspaniałe...

  39,90 zł 37,91 zł
 • -5%

  Grube Puzzle Jumbo Zwierzęta z Farmy Melissa & Doug. Oto wspaniałe dwustronne drewniane puzzle Jumbo dla najmłodszych. Każdy z puzzli jest specjalnie pogrubiony aby łatwo go było chwycić i mógł stanąć na stole lub podłodze.

  Grube Puzzle Jumbo Zwierzęta z Farmy Melissa & Doug. Oto...

  39,00 zł 37,05 zł
 • -5%

  Kolorowanka WaterWOW! Makeup and Manicures Melissa & Doug. Ta wyjątkowa kolorowanka umożliwia malowanie bez brudzenia rąk czy ubrania! Jak to możliwe? Dziecko maluje wyłącznie wodą po specjalnych stronach tej kolorowanki i w łatwy sposób odkrywa ukryte obrazki, początkowo niewidoczne kolory oraz detale.

  Kolorowanka WaterWOW! Makeup and Manicures Melissa & Doug. Ta...

  24,00 zł 22,80 zł
Pokazuje 16 - 30 z 131 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór