Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: BS Toys

 • Widok:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Gra kółko i krzyżyk BS Toys. Popularna gra "Kółko i Krzyżyk' w nowej odsłonie XL. Świetna zabawa dla całej rodziny. Zestaw zawiera 10 woreczków wypełnionych piaskiem oraz pole wykonane ze sznurka.

  Gra kółko i krzyżyk BS Toys. Popularna gra "Kółko i Krzyżyk' w...

 • Gra zręcznościowa Czarny Kot BS Toys. Zostań mistrzem zręczności i zwycięzcą rzutu do celu!  Znajdź swoją technikę, aby umieścić jak najwięcej obręczy na ogonie lub głowie KOTA.  Walcz o zwycięstwo w tej trudnej konkurencji. Powodzenia! Świetna, prosta zabawa zręcznościowa, dużo śmiechu , radości i ćwiczenia zręczności w towarzystwie sympatycznego kociaka.

  Gra zręcznościowa Czarny Kot BS Toys. Zostań mistrzem zręczności i...

 • Rzut obręczą do celu - krążki i obręcze BS Toys. Gra zręcznościowa 'Rzut obręczą do celu' to wspaniała zabawa dla wszystkich wielbicieli zabaw ruchowych. Rzuć sznurkową obręcz tak, aby zaczepił się na drewnianych bolcach. Wyzwanie dla dużych i małych!

  Rzut obręczą do celu - krążki i obręcze BS Toys. Gra zręcznościowa...

 • Skakanka Różowa BS Toys. Różowa skakanka z drewnianymi rączkami - doskonała do zabawy dla małych i dużych. Długość skakanki: 1,6 m.

  Skakanka Różowa BS Toys. Różowa skakanka z drewnianymi rączkami -...

 • Krykiet maxi zwierzęta Safari BS Toys. Krykiet SAFARI z zabawnymi dzikimi zwierzętami. Wspaniała gra na długie popołudnia w parku. Rozstaw zwierzątka, następnie spróbuj trafić kulką w bramkę. Wygrywa ten, kto przeprowadzi kulkę przez wszystkie bramki w najmniejszej liczbie uderzeń.

  Krykiet maxi zwierzęta Safari BS Toys. Krykiet SAFARI z zabawnymi...

 • Letni tenis BS Toys. Dwie elastyczne rakiety oraz zabawna trzęsąca kulka to świetny zestaw do zabawy na plaży bądź w ogrodzie. Graj z przyjaciółmi i zobacz jak długo można odbijać piłkę.

  Letni tenis BS Toys. Dwie elastyczne rakiety oraz zabawna trzęsąca...

 • Rzut obręczą do celu BS Toys. Gra zręcznościowa 'Rzut obręczą do celu' to wspaniała zabawa dla wszystkich wielbicieli zabaw ruchowych. Rzuć sznurkowy pierścień tak, aby zaczepił się na drewnianych bolcach. Wyzwanie dla dużych i małych!

  Rzut obręczą do celu BS Toys. Gra zręcznościowa 'Rzut obręczą do...

 • Skakanka Niebieska BS Toys. Niebieska skakanka z drewnianymi rączkami - doskonała do zabawy dla małych i dużych. Długość skakanki: 1,6 m.

  Skakanka Niebieska BS Toys. Niebieska skakanka z drewnianymi...

 • Worki do skakania - kpl 4 szt. BS Toys. Worki do skakania. Hop hop, wskocz do worka i spróbuj skacząc być pierwszy na mecie. Kto jest najszybszy? Komplet zawiera 4 sztuki worków oraz dwie linki do wyznaczenia startu oraz mety.

  Worki do skakania - kpl 4 szt. BS Toys. Worki do skakania. Hop hop,...

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór