Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Buiten Speel

 • Widok:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • -12%

  Gra kółko i krzyżyk Buiten Speel. Popularna gra "Kółko i Krzyżyk' w nowej odsłonie XL. Świetna zabawa dla całej rodziny. Zestaw zawiera 10 woreczków wypełnionych piaskiem oraz pole wykonane ze sznurka.

  Gra kółko i krzyżyk Buiten Speel. Popularna gra "Kółko i Krzyżyk' w...

  96,99 zł 85,35 zł
 • -12%

  Gra zręcznościowa Czarny Kot Buiten Speel. Zostań mistrzem zręczności i zwycięzcą rzutu do celu!  Znajdź swoją technikę, aby umieścić jak najwięcej obręczy na ogonie lub głowie KOTA.  Walcz o zwycięstwo w tej trudnej konkurencji. Powodzenia! Świetna, prosta zabawa zręcznościowa, dużo śmiechu , radości i ćwiczenia zręczności w towarzystwie sympatycznego...

  Gra zręcznościowa Czarny Kot Buiten Speel. Zostań mistrzem...

  69,99 zł 61,59 zł
 • -12%

  Krykiet maxi zwierzęta Safari Buiten Speel. Krykiet SAFARI z zabawnymi dzikimi zwierzętami. Wspaniała gra na długie popołudnia w parku. Rozstaw zwierzątka, następnie spróbuj trafić kulką w bramkę. Wygrywa ten, kto przeprowadzi kulkę przez wszystkie bramki w najmniejszej liczbie uderzeń.

  Krykiet maxi zwierzęta Safari Buiten Speel. Krykiet SAFARI z...

  114,99 zł 101,19 zł
 • -12%

  Letni tenis Buiten Speel. Dwie elastyczne rakiety oraz zabawna trzęsąca kulka to świetny zestaw do zabawy na plaży bądź w ogrodzie. Graj z przyjaciółmi i zobacz jak długo można odbijać piłkę.

  Letni tenis Buiten Speel. Dwie elastyczne rakiety oraz zabawna...

  88,99 zł 78,31 zł
 • -12%

  Rzut obręczą do celu - krążki i obręcze Buiten Speel. Gra zręcznościowa 'Rzut obręczą do celu' to wspaniała zabawa dla wszystkich wielbicieli zabaw ruchowych. Rzuć sznurkową obręcz tak, aby zaczepił się na drewnianych bolcach. Wyzwanie dla dużych i małych!

  Rzut obręczą do celu - krążki i obręcze Buiten Speel. Gra...

  69,99 zł 61,59 zł
 • -12%

  Rzut obręczą do celu Buiten Speel. Gra zręcznościowa 'Rzut obręczą do celu' to wspaniała zabawa dla wszystkich wielbicieli zabaw ruchowych. Rzuć sznurkowy pierścień tak, aby zaczepił się na drewnianych bolcach. Wyzwanie dla dużych i małych!

  Rzut obręczą do celu Buiten Speel. Gra zręcznościowa 'Rzut obręczą...

  65,99 zł 58,07 zł
 • -12%

  Skakanka Niebieska Buiten Speel. Niebieska skakanka z drewnianymi rączkami - doskonała do zabawy dla małych i dużych. Długość skakanki: 1,6 m.

  Skakanka Niebieska Buiten Speel. Niebieska skakanka z drewnianymi...

  25,99 zł 22,87 zł
 • -12%

  Skakanka Różowa Buiten Speel. Różowa skakanka z drewnianymi rączkami - doskonała do zabawy dla małych i dużych. Długość skakanki: 1,6 m.

  Skakanka Różowa Buiten Speel. Różowa skakanka z drewnianymi...

  26,99 zł 23,75 zł
 • -12%

  Worki do skakania - kpl 4 szt. Buiten Speel. Worki do skakania. Hop hop, wskocz do worka i spróbuj skacząc być pierwszy na mecie. Kto jest najszybszy? Komplet zawiera 4 sztuki worków oraz dwie linki do wyznaczenia startu oraz mety.

  Worki do skakania - kpl 4 szt. Buiten Speel. Worki do skakania. Hop...

  59,99 zł 52,79 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór