Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Gowi Toys

 • Widok:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • Forma do cegieł GW55876 Gowi. Ta forma jest idealny do stosowania w piaskownicy lub na plaży. Po prostu wypełnij go po brzegi, naciśnij i podnieś, aby stworzyć realistyczną cegłę z piasku i rozpocząć budowę!

  Forma do cegieł GW55876 Gowi. Ta forma jest idealny do stosowania w...

 • Zestaw narzędzi dla murarza Gowi Toys. Szukasz prezentu dla małego rozrabiaki? Już nie musisz! Podaruj mu ten piękny zestaw narzędzi murarskich! Chłopcy uwielbiają bawić się zabawkami, przypominającymi te, których używają dorośli.

  Zestaw narzędzi dla murarza Gowi Toys. Szukasz prezentu dla małego...

 • Foremki do piasku GW55851 Gowi. Zestaw czterech foremek do piasku w kształcie kaczuszki, misia, rybki i ciasta w wesołych kolorach. Idealne do zabawy na plaży czy w piaskownicy.

  Foremki do piasku GW55851 Gowi. Zestaw czterech foremek do piasku w...

 • Foremki do piasku zwierzęta GW55857 Gowi. Zestaw czterech kolorowych foremk do piasku w kształcie zwierząt. Idealne na plażę i do piaskownicy!

  Foremki do piasku zwierzęta GW55857 Gowi. Zestaw czterech...

 • Foremki Otto - Zestaw sześciu w siatce GW55858 Gowi. Zestaw sześciu foremek do piasku o wesołych kształtach i kolorach. Idealne na plażę czy do piaskownicy!

  Foremki Otto - Zestaw sześciu w siatce GW55858 Gowi. Zestaw sześciu...

 • Młynek na piasek i wodę GW55943 Gowi Toys. Wasze dziecko z zaciekawieniem będzie obserwowało przelewanie się wody lub przesypywanie się piasku w naszym kolorowym młynie.

  Młynek na piasek i wodę GW55943 Gowi Toys. Wasze dziecko z...

 • Niebieski młynek na wodę i piasek GW55942 Gowi. Twój maluch może użyć poręcznej miarki dołączonej do tego młynka, aby zgarnąć piasek i wodę do lejka i obserwować z rozkoszą, jak jaskrawo zabarwione tryby wirują, a wywrotki filtrują każdy ładunek w lewo i prawo.

  Niebieski młynek na wodę i piasek GW55942 Gowi. Twój maluch może...

 • Wiaderko z młynkiem Gowi Toys GW55835. Znakomita propozycja na plażę! Nasze fantastyczne wiaderko przyda się zwłaszcza podczas budowania zamków z piasku.

  Wiaderko z młynkiem Gowi Toys GW55835. Znakomita propozycja na...

 • Wiaderko z pompką GW55837 Gowi Toys. Błękitne wiaderko z pompką Gowi Niezwykła zabawka spełniająca wiele funkcji przypadnie do gustu poszukiwaczom przygód. Błękitne wiaderko z uroczą żyrafą przyda się podczas zabawy w piasku, kiedy będzie trzeba zbudować babkę lub zamek.

  Wiaderko z pompką GW55837 Gowi Toys. Błękitne wiaderko z pompką...

 • Zestaw do piasku Lody GW55841 Gowi. Jaki smak lodów sobie dzisiaj życzysz? Dzięki temu kolorowemu zestawowi foremek do piasku, Twoje dziecko może się świetnie bawić serwując swój ulubiony deser! 

  Zestaw do piasku Lody GW55841 Gowi. Jaki smak lodów sobie dzisiaj...

 • Zestaw do piasku z kaczuszką Gowi Toys GW55836. Zestaw do piasku z kaczuszką – zawiera aż 6 elementów, co sprawi, że dziecko bardzo ucieszy się zabawą w piaskownicy! Wiaderko z sitkiem, konewka, łopatka, grabki i żółta foremka – kaczuszka – to elementy zestawu, który odpowiedni jest dla dzieci w wieku 1+.

  Zestaw do piasku z kaczuszką Gowi Toys GW55836. Zestaw do piasku z...

 • Zestaw łopatka i grabki Gowi. Zestaw niezbędny podczas letnich zabaw w piaskownicy czy na plaży!

  Zestaw łopatka i grabki Gowi. Zestaw niezbędny podczas letnich...

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór