Kategorie

 Jest 115 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • Edukacyjne sensoryczne klocki do nawlekania Viga. Kolorowy zestaw klocków do nawlekania, który przyciągnie wzrok dziecka, za którym także podążą rączki małego odkrywcy. Zabawka daje dziecku możliwość tworzenia nowych „łańcuchów z koralami”. Gdzie może własnoręcznie przygotować barwne korale dla mamy, bądź piękną bransoletkę dla babci.

  Edukacyjne sensoryczne klocki do nawlekania Viga. Kolorowy zestaw...

  78,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Klocki pojazdy na drodze Viga. Piękne i kolorowe klocki zachęcą do zabawy. W zestawie z klockami jest sznureczek z drewnianym bolcem- który posłuży do nawlekania klocków w dowolnej kolejności. Zabawka idealna dla małych rączek, klocki zapoznają Wasze maleństwo z pojazdami na drodze.

  Klocki pojazdy na drodze Viga. Piękne i kolorowe klocki zachęcą do...

  48,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Zestaw do tworzenia biżuterii Perły i Kokardki Djeco. Zestaw artystyczny do stworzenia własnej biżuterii.

  Zestaw do tworzenia biżuterii Perły i Kokardki Djeco. Zestaw...

  69,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Origami z naklejkami Twarze Djeco. Zestaw papierowych kartek, które techniką origami należy zamienić w twarze, a następnie ozdobić  naklejkami -stworzyć usta, oczy i inne elementy twarzy. 

  Origami z naklejkami Twarze Djeco. Zestaw papierowych kartek, które...

  22,90 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Drewniane klocki magnetyczne Classics zestaw 14szt Blues Tegu. Seria CLASSICS to klasyczne i podstawowe zestawy drewnianych klocków magnetycznych, które pozwalają na budowę niezliczonych ilości konstrukcji. Dziesiątki możliwości kreacji to długie godziny świetnej zabawy.

  Drewniane klocki magnetyczne Classics zestaw 14szt Blues Tegu....

  159,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Drewniane klocki magnetyczne Pocket Pouch Prism 6szt BluesTegu. Drewniane klocki magnetyczne TEGU to nieograniczone możliwości zabawy. Dzięki wykorzystaniu właściwości magnesu, budowanie z klocków nie musi już być zależne od grawitacji. Z TEGU można budować w bok i w dół, nie tylko w górę. Klocki TEGU odblokowują umysł i inspirują do kreatywnych...

  Drewniane klocki magnetyczne Pocket Pouch Prism 6szt BluesTegu....

  79,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Wyprzedaż!

  Zakręcone klocki Hape. Zestaw składa się z 8 drewnianych klocków, które można dowolnie skręcać ze sobą, dzięki czemu zabawka nigdy się nie nudzi. Zakręcone klocki rozwijają motoryk, usprawniają manualnie, pozwalają ćwiczyć dłonie i nadgarstki. Pobudzają wyobraźnię. Zabawka malowana bezpiecznymi farbami wodnymi.

  Zakręcone klocki Hape. Zestaw składa się z 8 drewnianych klocków,...

  49,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Drewniane klocki magnetyczne Pocket Pouch Original 8szt Blues Tegu. Zabawki TEGU zdobywają nagrody na najbardziej prestiżowych wystawach zabawek dla dzieci. To magnetyczno-drewniane zestawy klocków dające niekończące się możliwości układania z nich postaci, przedmiotów, sytuacji. Klocki TEGU są kolorowe, pięknie wykonane, cudowne w dotyku, zaskakują swym...

  Drewniane klocki magnetyczne Pocket Pouch Original 8szt Blues Tegu....

  89,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Drewniane klocki magnetyczne Pocket Pouch Original 8szt Sunset Tegu. Seria Pocket Pouch Prism to mały zestaw klasycznych klocków w praktycznym filcowym etui.

  Drewniane klocki magnetyczne Pocket Pouch Original 8szt Sunset...

  89,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Wyprzedaż!

  Drewniane klocki magnetyczne Pocket Pouch Original 8szt Tints Tegu. Seria Pocket Pouch Prism to mały zestaw klasycznych klocków w praktycznym filcowym etui.

  Drewniane klocki magnetyczne Pocket Pouch Original 8szt Tints Tegu....

  89,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 106 - 115 z 115 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór