Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Tidlo

 • Widok:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • 100 drewnianych klocków Tidlo. Zestaw 100 drewnianych klocków w różnych kształtach i kolorach. Klocki są barwione farbami przyjaznymi dla dzieci i mają masywną konstrukcję, dzięki czemu są idealne dla małych rąk do chwytania i układania się jedna na drugiej. Twórcze dzieci mogą budować wieże, mury, zamki lub cokolwiek, na co pozwala wyobraźnia!

  100 drewnianych klocków Tidlo. Zestaw 100 drewnianych klocków w...

 • Drewniana kolejka zestaw 100 elementów T0098 Tidlo. Zestaw Drewniana kolejka TIDLO składa się ze 100 elementów oprócz torów i pociągów zawiera także budynki, mosty, drzewa a także figurki.

  Drewniana kolejka zestaw 100 elementów T0098 Tidlo. Zestaw...

 • Drewniana kolejka zestaw 50 elementów T0097 Tidlo. Wspaniały zestaw z drewnianą kolejką TIDLO składajacy się z 50 elementów będzie idelanym i z pewnością trafionym prezentem dla każdego malucha, który będzie mógł teraz stworzyć piękne miasteczko.

  Drewniana kolejka zestaw 50 elementów T0097 Tidlo. Wspaniały zestaw...

 • Drewniana Kuchnia Country Tidlo. Ta wspaniała, drewniana kuchnia dla dzieci posiada niezbędne do gotowania i pieczenia sprzęty czyli kuchenkę wyposażoną w 4 pola grzewcze, które są sterowane pokrętłami wydającymi dźwięk klikania, piekarnik a także zlewozmywak.

  Drewniana Kuchnia Country Tidlo. Ta wspaniała, drewniana kuchnia...

 • Garaż Tidlo. Garaż  wyposażony jest w trzy pojazdy i lawetę, poręczną myjnię, pompę benzynową, stanowisko serwisowe i windę - aby zabrać samochody na parking górny. Otwórz barierę parkingową i zjedź rampą z powrotem na niższy poziom i ruszaj do domu! Nie zapomnij oczyścić samochodu i napełnić go benzyną przed wyjazdem.

  Garaż Tidlo. Garaż  wyposażony jest w trzy pojazdy i lawetę,...

 • Instrumenty muzyczne T0058 Tidlo. Zestaw drewnianych instrumentów muzycznych TIDLO z czerwonymi akcentami składający się z 14 elementów między innymi: tamburyn, trójkąt, marakasy, kastaniety. Wysoka jakość instrumentów sprawia, że zabawka jest trwała i wydaje piękne dźwięki! Nasz Bestseller wśród instrumentów muzycznych!

  Instrumenty muzyczne T0058 Tidlo. Zestaw drewnianych instrumentów...

 • Puzzle sensoryczne farma Tidlo. Poczuj mięciutką wełnę owieczki i pierzastą kaczkę. To tylko dwie z czterech cudownych tekstur, które pozwolą dziecku na rozwój sensoryczny, a jednocześnie pozwolą na naukę nazw zwierząt, oraz dopasowywanie kształtów. I to wszystko podczas jednej zabawy!

  Puzzle sensoryczne farma Tidlo. Poczuj mięciutką wełnę owieczki i...

 • Puzzle sensoryczne Safari Tidlo. Poczuj owłosionego goryla czy futrzastego lwa. To tylko dwie z czterech cudownych tekstur, które pozwolą dziecku na rozwój sensoryczny, a jednocześnie pozwolą na naukę nazw zwierząt, oraz dopasowywanie kształtów. I to wszystko podczas jednej zabawy!

  Puzzle sensoryczne Safari Tidlo. Poczuj owłosionego goryla czy...

 • Stół warsztatowy T0069 Tidlo. Produkt idealny dla młodych stolarzy, którzy zdołają wszystko naprawić dzięki rozbudowanej stacji roboczej oraz zestawowi akcesoriów. Ten kolorowy warsztat zawiera 43 akcesoria (imadło, piła, młotek, śrubokręt, klucz i wiele więcej), które zainspirują wiele godzin zabawy!

  Stół warsztatowy T0069 Tidlo. Produkt idealny dla młodych stolarzy,...

 • Zesaw lekarza Tidlo. Drewniany zestaw lekarza ma wszystko, czego potrzeba do pielęgnacji chorych. Za pomocą stetoskopu dzieci mogą słuchać serca pacjenta, sprawdzić temperaturę za pomocą termometru, a nawet spojrzeć w ich uszy otoskopem, a gdy ich pacjent odważnie przejdzie badania, lekarz może nagrodzić go naklejką "Dzielny pacjent" .

  Zesaw lekarza Tidlo. Drewniany zestaw lekarza ma wszystko, czego...

 • Zestaw do krojenia owoców Tidlo. Twórz w dziecku zdrowe nawyki, rozwijaj sprawność manualna i baw się świetnie dzięki zestawowi do krojenia owoców marki Tidlo. W zestawie znajduje się tacka, nóż oraz 7 owoców łączących się na rzepy. Autentycznie dopracowany zestaw do zabawy to idealny zestaw dla każdego początkującego młodego szefa kuchni lub sklepikarza.

  Zestaw do krojenia owoców Tidlo. Twórz w dziecku zdrowe nawyki,...

 • Zestaw do krojenia warzyw Tidlo. Twórz w dziecku zdrowe nawyki, rozwijaj sprawność manualna i baw się świetnie dzięki zestawowi do krojenia warzyw marki Tidlo. W zestawie znajduje się tacka, nóż oraz 7 warzyw łączących się na rzepy.

  Zestaw do krojenia warzyw Tidlo. Twórz w dziecku zdrowe nawyki,...

 • Drewniany Szpital Tidlo. Pielęgnuj swoich ulubionych bohaterów w szpitalu Tidlo! W tym szpitalu nie ma długiego czasu oczekiwania, a wielu lekarzy i pielęgniarek jest pod ręką i gotowych na wypadek nagłej potrzeby. Jest nawet sanitariusz i pilot na dyżurze!

  Drewniany Szpital Tidlo. Pielęgnuj swoich ulubionych bohaterów w...

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór