Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Haba

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 100 elementów
 • -5%

  Bidon Vicki i Pirli Haba. Praktyczny bidon na letnie lub chłodne napoje, szalenie przydatny w szkole, przedszkolu lub podczas wycieczki. Bidon posiada praktyczny uchwyt na rękę. Ozdobiony drobinkami brokatu. Wykonany z atestowanych materiałów.

  Bidon Vicki i Pirli Haba. Praktyczny bidon na letnie lub chłodne...

  66,00 zł 62,70 zł
 • -5%

  Diego Wypluwacz Ognia Haba. Gra Smok Diego zapewni każdemu godziny świetnej rozrywki. Podczas gry każdy z graczy po kolei wciela się w postać smoka Diego i próbuje trafić kulą do tarczy.

  Diego Wypluwacz Ognia Haba. Gra Smok Diego zapewni każdemu godziny...

  89,00 zł 84,55 zł
 • -5%

  Drewniane puzzle ABC Haba. Kolorowe i trwałe puzzle, pozwolą Twojemu dziecku na znakomitą zabawę oraz doskonalenie zdolności manualnych, wyobraźni przestrzennej, rozróżniania kształtów i kolorów.

  Drewniane puzzle ABC Haba. Kolorowe i trwałe puzzle, pozwolą...

  66,00 zł 62,70 zł
 • -5%

  Duży zestaw instrumentów muzycznych Habe. Pierwszy zestaw instrumentów dla małego miłośnika muzykowania. Dzięki niemu, maluch pozna arkana sztuki muzycznej i nauczy się odróżniania nowych dźwięków oraz poczucia rytmu.

  Duży zestaw instrumentów muzycznych Habe. Pierwszy zestaw...

  243,00 zł 230,85 zł
 • -5%

  Dzwonki Haba. Znakomite dzwonki dla małego miłośnika muzyki. Dzięki niej, maluch pozna arkana sztuki muzycznej, nauczy się odróżniania nowych dźwięków oraz może doskonalić koordynacje ruchową.

  Dzwonki Haba. Znakomite dzwonki dla małego miłośnika muzyki. Dzięki...

  58,00 zł 55,10 zł
 • -5%

  Gra dmuchane ciasteczka Haba. Gra dla 1-4 graczy w wieku 4 do 12 lat. Z wieloma wersjami dla bardziej zaawansowanych graczy.

  Gra dmuchane ciasteczka Haba. Gra dla 1-4 graczy w wieku 4 do 12...

  49,90 zł 47,41 zł
 • -5%

  Gra Domino Budowa Haba. Gra domino składająca się 15 dużych kart. Uczy koncentracji, spostrzegawczości oraz umiejętności dopasowywania ilustracji.

  Gra Domino Budowa Haba. Gra domino składająca się 15 dużych kart....

  43,00 zł 40,85 zł
 • -5%

  Gra Dzicy wikingowie Haba. Ryzykowna gra losowa dla 2-5 odważnych wikingów w wieku 6-99 lat. Długość rozgrywki: 10-15 minut.

  Gra Dzicy wikingowie Haba. Ryzykowna gra losowa dla 2-5 odważnych...

  39,90 zł 37,91 zł
 • -5%

  Gra FEX roztargniona czarownica Haba. Wybiła północ w lesie czarownic! Czarownica Trzpiotka warzy swój słynny czarodziejski napój. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ roztargniona czarownica ciągle zapomina, które składniki wrzuciła już do kotła, a których jeszcze brakuje. Zadaniem graczy jest pomóc jej odnaleźć brakujące składniki.

  Gra FEX roztargniona czarownica Haba. Wybiła północ w lesie...

  79,00 zł 75,05 zł
 • -5%

  Gra Karuba Junior Haba. To  kooperacyjna kafelkowa przygoda dla 1-4 graczy między 4 a 8 rokiem życia. Słyszeliście o tajemniczej wyspie Karuba? Chodzą pogłoski, że głęboko w jej dżungli są ukryte wartościowe skarby. Oto powód, dla którego trzech dzielnych poszukiwaczy przygód wybrało się w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu drogi do wnętrza dżungli.

  Gra Karuba Junior Haba. To  kooperacyjna kafelkowa przygoda dla 1-4...

  94,90 zł 90,16 zł
 • -5%

  Gra Karuba Karciana Haba. Ekscytująca gra karciana w świecie Karuby dla 2-6 poszukiwaczy skarbów od 8 lat. Na legendarnej wyspie Karuba znajdują się wielkie świątynie, a w jej głębokiej dżungli ukryte są wartościowe skarby.

  Gra Karuba Karciana Haba. Ekscytująca gra karciana w świecie Karuby...

  68,90 zł 65,46 zł
 • -5%

  Gra Labirynt magnetyczny Kwiaty Haba. Po korytarzach na drewnianej planszy toczą się różnokolorowe kulki. Wszystkie wymieszane, nie ma w nich żadnego porządku. A przecież powinny trafić na swoje miejsca, na płatki kwiatków w tych samych barwach.

  Gra Labirynt magnetyczny Kwiaty Haba. Po korytarzach na drewnianej...

  89,90 zł 85,41 zł
 • -5%

  Gra Lotto Kraina wrózek Haba. Gra polegająca na kompletowaniu odpowiednich kart. Ten komu uda się zebrać jako pierwszemu 3 karty przedstawiające ilustracje z jego planszy, wygrywa.

  Gra Lotto Kraina wrózek Haba. Gra polegająca na kompletowaniu...

  43,00 zł 40,85 zł
 • -5%

  Gra Monza wyścigi Haba. Weź udział w szalonym wyścigu i rozwijaj zmysł strategii! Sześć bolidów stoi na starcie w pełnej gotowości, aby rozpocząć wielki wyścig. Jedynie ten, kto wyrzuca na kostkach odpowiednie kolory i łączy je w sprytny sposób, może szybko mknąć do przodu.

  Gra Monza wyścigi Haba. Weź udział w szalonym wyścigu i rozwijaj...

  82,99 zł 78,84 zł
 • -5%

  Gra Smok Grzmiący Ząbek Haba. Gra z kostką dla 2 do 4 małych smoków w wieku od 3 do 99 lat. Nadchodzi długo oczekiwany Festiwal Dnia Smoka. Szczególnie podekscytowane tym wydarzeniem są małe smoki, a wśród nich Grzmiący Ząbek i jego trójka przyjaciół: Latająca Iskra, Srebrny Błysk i Płonący Ślad.

  Gra Smok Grzmiący Ząbek Haba. Gra z kostką dla 2 do 4 małych smoków...

  49,00 zł 46,55 zł
Pokazuje 1 - 15 z 100 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór