Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Rubbabu

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 69 elementów
 • Autobus sensoryczny fioletowy Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Autobus sensoryczny fioletowy Rubbabu jest bardzo miękki i...

 • Autobus sensoryczny pomarańczowy mikro Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Autobus sensoryczny pomarańczowy mikro Rubbabu jest bardzo miękki i...

 • Autobus sorter z 6 klockami sensoryczny różowy Rubbabu. Duży sensoryczny autobus sorter marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy różowy kolor, czarne koła i 6 różnokolorowych geometrycznych klocków do umieszczenia w odpowiednich otworach na bocznych...

  Autobus sorter z 6 klockami sensoryczny różowy Rubbabu. Duży...

 • Bolid wyścigowy sensoryczny czerwony duży Rubbabu. Duży sensoryczny bolid wyścigowy marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia.

  Bolid wyścigowy sensoryczny czerwony duży Rubbabu. Duży sensoryczny...

 • Dinozaur do ciągnięcia sensoryczny zielony Rubbabu. Dinozaur do ciągnięcia marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowe miękkie i przyjemne w dotyku zwierzątko-pojazd ma jaskrawy zielony kolor i intensywnie żółte koła.

  Dinozaur do ciągnięcia sensoryczny zielony Rubbabu. Dinozaur do...

 • Dinozaur pojazd sensoryczny zielony mikro Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Dinozaur pojazd sensoryczny zielony mikro Rubbabu jest bardzo...

 • Kaczka pojazd sensoryczny turkusowy mikro Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Kaczka pojazd sensoryczny turkusowy mikro Rubbabu jest bardzo...

 • Karetka sensoryczna czerwona duża Rubbabu. Duży sensoryczna karetka marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy czerwony kolor, biały krzyż na bocznej ściance i białego „koguta” na dachu, oraz czarne koła.

  Karetka sensoryczna czerwona duża Rubbabu. Duży sensoryczna karetka...

 • Karetka sensoryczna czerwona mikro Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Karetka sensoryczna czerwona mikro Rubbabu jest bardzo miękki i...

 • Karetka sensoryczna czerwona Rubbabu. Sensoryczna karetka marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy czerwony kolor, biały krzyż na bocznej ściance, białego „koguta” na dachu i czarne koła.

  Karetka sensoryczna czerwona Rubbabu. Sensoryczna karetka marki...

 • Kot pojazd sensoryczny fioletowy mikro Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Kot pojazd sensoryczny fioletowy mikro Rubbabu jest bardzo miękki i...

 • Lokomotywa sensoryczna niebieska duża Rubbabu. Duża sensoryczna lokomotywa marki Rubbabu to doskonała, rozwojowa zabawka, rekomendowana dla dzieci od 1 roku życia. Wyjątkowy miękki i przyjemny w dotyku pojazd ma jaskrawy niebieski kolor i czarne koła.

  Lokomotywa sensoryczna niebieska duża Rubbabu. Duża sensoryczna...

 • Małpka pojazd sensoryczny pomarańczowy mikro Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Małpka pojazd sensoryczny pomarańczowy mikro Rubbabu jest bardzo...

 • Pies pojazd sensoryczny czerwony mikro Rubbabu jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Dzięki prostej formie i stymulującej teksturze, świetnie rozwijaja dziecięca wyobraźnię.

  Pies pojazd sensoryczny czerwony mikro Rubbabu jest bardzo miękki i...

 • Piłka bąble sensoryczna zielona Rubbabu. Piłki są wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku, mają jaskrawe kolory, a ich zróżnicowane faktury, wzory i wypustki zachęcają dziecko zabawy, przy okazji stymulując zmysł dotyku.

  Piłka bąble sensoryczna zielona Rubbabu. Piłki są wyjątkowo miękkie...

Pokazuje 1 - 15 z 69 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór