Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Djeco

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 153 elementów
 • Nowy -10%

  Biżuteria - zrób to sam Fantazyjna biżuteria Djeco. Zestaw do samodzielnego tworzenia biżuterii: bransoletek, spinek czy wisiorków.

  Biżuteria - zrób to sam Fantazyjna biżuteria Djeco. Zestaw do...

  59,90 zł 53,91 zł
 • Nowy -10%

  Biżuteria - zrób to sam Vitamins Djeco. Zestaw do samodzielnego tworzenia biżuterii: bransoletek, spinek czy wisiorków.

  Biżuteria - zrób to sam Vitamins Djeco. Zestaw do samodzielnego...

  59,90 zł 53,91 zł
 • -10%

  Cymbałki Kotek Djeco. Kolorowe, wyjątkowe w swoim rodzaju , pięknie wykonane cymbałki dla młodego muzyka. Całe drewniane z metalowymi blaszkami - bardzo ładne głębokie brzmienie. Instrument świetnie wspiera rozwój muzyczny i słuchowy dziecka w wieku przedszkolnym.

  Cymbałki Kotek Djeco. Kolorowe, wyjątkowe w swoim rodzaju , pięknie...

  72,90 zł 65,61 zł
 • -10%

  Drewniana kuchenka zielona Leo Djeco. Kuchenka Leo ma otwierane drzwi piekarnika i obrotowe tarcze do gotowania. Ta urocza drewniana kuchenka wyposażona jest w patelnię, rondel, naczynia, garnki słoiczki na sól i pieprz oraz ściereczkę. Kuchenka wyposażona jest również w zlewozmywak. Wymaga montażu dorosłych.

  Drewniana kuchenka zielona Leo Djeco. Kuchenka Leo ma otwierane...

  399,90 zł 359,91 zł
 • -10%

  Drewniana piramida z kuleczkami BabyStacki. Maluszki uwielbiają układać w stos tego uroczego misia. Zawiera dwa pierścienie z koralikami do potrząsania i grzechotki.

  Drewniana piramida z kuleczkami BabyStacki. Maluszki uwielbiają...

  107,90 zł 97,11 zł
 • -10%

  Drewniana układanka Basic Djeco. 1234 BASIC to podstawowe drewniane puzzle należy złożyć i ułożyć kształty w pary.

  Drewniana układanka Basic Djeco. 1234 BASIC to podstawowe drewniane...

  58,90 zł 53,01 zł
 • Nowy -10%

  Drewniana układanka Rybka Djeco. Mosa blop jest grą edukacyjną, która pomaga dziecku rozwijać swoje zdolności obserwacyjne i manualne. Zadaniem dziecka jest ułożenie na drewnianej planszy z wizerunkiem rybki pięciu wariantów kolorystycznych, przy użyciu różnokolorowych drewnianych elementów.

  Drewniana układanka Rybka Djeco. Mosa blop jest grą edukacyjną,...

  77,50 zł 69,75 zł
 • -10%

  Drewniana zabawka do ciągania Krówka Djeco. Drewniana krówka na kółkach - do ciągnięcia na sznurku. Kapelusz zabawki umocowany na sprężynce, podczas jazdy rusza się. Na kółeczkach znajdują się silikonowe paski, które powodują, że zabawka podczas ciągnięcia kołysze się na boki. 

  Drewniana zabawka do ciągania Krówka Djeco. Drewniana krówka na...

  115,90 zł 104,31 zł
 • -10%

  Drewniana zabawka do ciągania Kurka Djeco. Drewniana kurka  na kółkach - do ciągnięcia na sznurku. Na kółeczkach znajdują się silikonowe paski, które powodują, że zabawka podczas ciągnięcia kołysze się na boki.

  Drewniana zabawka do ciągania Kurka Djeco. Drewniana kurka  na...

  115,90 zł 104,31 zł
 • -10%

  Drewniana zabawka do ciągania Zebra Djeco. Zebra i Spółka to zabawka drewniana do ciągnięcia marki Djeco. Głowy pasażerów autka są na sprężynkach, dzięki temu śmiesznie skaczą podczas ciągania autka. Zabawka wykonana z wysokogatunkowego drewna, pomalowana bezpiecznymi farbami.

  Drewniana zabawka do ciągania Zebra Djeco. Zebra i Spółka to...

  92,90 zł 83,61 zł
 • -10%

  Drewniana zabawka mini Garaż Djeco. Oryginalny, drewniany mini garaż marki Djeco. Pięknie wykonany garaż jest składany, dzięki czemu w wygodny sposób można zarówno przechowywać, jak i zabrać go na wakacje. Komplet składa się z dwupoziomowego garażu oraz trzech samochodów z wesołymi kierowcami. 

  Drewniana zabawka mini Garaż Djeco. Oryginalny, drewniany mini...

  96,90 zł 87,21 zł
 • -10%

  Drewniane cyfry do nauki liczenia 1 do 10 Djeco. Kolorowa układanka do nauki liczenia od 1 do 10. W zapamiętaniu cyferek i ich prawidłowej kolejności pomagają kolorowe motylki, zwierzątka i rysunki dłoni. Walory edukacyjne: rozpoznawanie cyferek, rozwój spostrzegawczości, koncentracji, logicznego myślenia

  Drewniane cyfry do nauki liczenia 1 do 10 Djeco. Kolorowa układanka...

  62,90 zł 56,61 zł
 • -10%

  Drewniany alfabet ABC Djeco. Ta 3-warstwowa układanka sprawia, że nauka alfabetu jest przyjemną i kolorową grą dla dzieci. Zestaw zawiera podkładkę i 26 drewnianych elementów przedstawiających  litery alfabetu. Każda litera jest ozdobiona wzorem związanym ze zwierzęciem lub przedmiotem w języku francuskim.

  Drewniany alfabet ABC Djeco. Ta 3-warstwowa układanka sprawia, że...

  76,90 zł 69,21 zł
 • -10%

  Drewniany flet Animambo Djeco. Drewniany flet z serii instrumentów Animambo. Instrument dla dzieci, który doskonale nadaje się do muzykowania.  Instrument ma piękne kolory i zachęca do grania.

  Drewniany flet Animambo Djeco. Drewniany flet z serii instrumentów...

  39,90 zł 35,91 zł
 • Nowy -10%

  Drewniany konik do ciągnięcia Djeco. Drewniany konik na kółkach - do ciągnięcia na sznurku.Na kółeczkach znajdują się silikonowe paski, które powodują, że zabawka podczas ciągnięcia kołysze się na boki.

  Drewniany konik do ciągnięcia Djeco. Drewniany konik na kółkach -...

  59,90 zł 53,91 zł
Pokazuje 1 - 15 z 153 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór