Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Moulin Roty

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów
 • Nowy -10%

  Lampka - projektor Zig Zag Moulin Roty. Dzięki projektorkowi z historyjkami przeniesiesz swoje dziecko w kolorowy wesoły świat postaci z kolekcji Zig i Zag . Włóż jeden z trzech filmików do lampy i wyświetl zdjęcia na ścianach lub suficie pokoju Twojego malucha. Wymyśl z nim najpiękniejsze historie i przygody.

  Lampka - projektor Zig Zag Moulin Roty. Dzięki projektorkowi z...

  55,90 zł 50,31 zł
 • -10%

  Lampka projektor z serii Dawno Dawno temu... Moulin Roty. Zanurz się w trzech różnych światach dzięki flagowemu produktowi Moulin Roty. Odkryj trzy ponadczasowe i klasyczne opowieści. Mała latarka projektor, do której wkładamy 3 różne filmiki , z których każdy opowiada inną historię. 

  Lampka projektor z serii Dawno Dawno temu... Moulin Roty. Zanurz...

  55,90 zł 50,31 zł
 • Nowy -10%

  Lampka projektor z serii La Grande Famille Moulin Roty. Zanurz się w trzech różnych światach dzięki flagowemu produktowi Moulin Roty. Odkryj trzy ponadczasowe i klasyczne opowieści. Mała latarka projektor, do której wkładamy 3 różne filmiki , z których każdy opowiada inną historię.

  Lampka projektor z serii La Grande Famille Moulin Roty. Zanurz się...

  55,90 zł 50,31 zł
 • Nowy -10%

  Lampka projektor z serii Les Jolis Trop Beaux Moulin Roty. Zanurz się w trzech różnych światach dzięki flagowemu produktowi Moulin Roty. Odkryj trzy ponadczasowe i klasyczne opowieści. Mała latarka projektor, do której wkładamy 3 różne filmiki , z których każdy opowiada inną historię. Do projekcji na ścianie lub suficie

  Lampka projektor z serii Les Jolis Trop Beaux Moulin Roty. Zanurz...

  55,90 zł 50,31 zł
 • Nowy -10%

  Latarka - projektor cieni Moulin Roty. Projektor cieni firmy Moulin Roty to świetna zabawa dla młodszych i starszych dzieci. Zestaw zawiera latarkę - projektor i 6 nakładek z różnymi postaciami (smoka, rycerza, księżniczkę, wilka itp.). Wystarczy nałożyć wybraną nakładkę na latarkę i skierować ją na sufit lub ścianę i zacząć opowiadać historię. Ogranicza...

  Latarka - projektor cieni Moulin Roty. Projektor cieni firmy Moulin...

  53,90 zł 48,51 zł
 • Nowy -10%

  Latarka - projektor Les Jolis Pas Beaux Moulin Roty. 3 cudowne historie w lampce z projektorem składającym się z lampy i 3 dysków, z których każdy zawiera 24 obrazy. Zasada: włóż dysk do lampy, po włączeniu obrazy są wyświetlane na suficie lub na ścianie. Śledzić przygody stworków, którzy rysują, są artystami.

  Latarka - projektor Les Jolis Pas Beaux Moulin Roty. 3 cudowne...

  55,90 zł 50,31 zł
 • Nowy -10%

  Latarka projektor Les Moustaches Moulin Roty. Zanurz się w trzech różnych światach dzięki flagowemu produktowi Moulin Roty. Odkryj trzy ponadczasowe i klasyczne opowieści. Mała latarka projektor, do której wkładamy 3 różne filmiki , z których każdy opowiada inną historię. Do projekcji na ścianie lub suficie.

  Latarka projektor Les Moustaches Moulin Roty. Zanurz się w trzech...

  55,90 zł 50,31 zł
 • -10%

  Mały zestaw skrzynka z narzędziami Moulin Roty. Ten zestaw narzędzi "Warsztaty DIY" zawiera 6 narzędzi: piła, młotek, dwa śrubokręty, linijka i ołówek.

  Mały zestaw skrzynka z narzędziami Moulin Roty. Ten zestaw narzędzi...

  139,90 zł 125,91 zł
 • -10%

  Pomarańczowy zestaw naczyń dla dzieci Moulin Roty. Pomarańczowy  zestaw o posiłków dla dzieci  z ilustracją  Les Jolis Trop Beaux .Zestaw zawiera niezbędne naczynia (miseczka,talerzyk,kubek i sztućce) dla dziecka do  pierwszych posiłków. Lekki bambusowy zestaw łatwy w obsłudze dla małych dłoni i odporny na uderzenia.

  Pomarańczowy zestaw naczyń dla dzieci Moulin Roty. Pomarańczowy...

  99,90 zł 89,91 zł
 • Nowy -10%

  Projektor z historyjkami Detektyw Moulin Roty. Projektor historyjek DETEKTYW francuskiej marki Moulin Roty z kolekcji Les Petites Merveilles. W zestawie znajduje się latarka dla dzieci i 3 dyski z bajkami po 8 obrazków każda. Historyjki pokazują przygody sympatycznego detektywa i jego psa.

  Projektor z historyjkami Detektyw Moulin Roty. Projektor historyjek...

  66,00 zł 59,40 zł
 • Nowy -10%

  Projektor z historyjkami Les Histories du soir Moulin Roty. Projektor z historyjkami od Moulin Roty to świetna zabawa dla maluchów. Można opowiadać bajki na dobranoc, lub tworzyć własne historyjki bazując na obrazkach, które się wyświetlają.

  Projektor z historyjkami Les Histories du soir Moulin Roty....

  66,00 zł 59,40 zł
 • Nowy -10%

  Projektor- latarka Les Papoum Moulin Roty. Mała latarka projektor, do której wkładamy 3 różne filmiki , z których każdy opowiada historię o sawannie Papoum do projekcji na ścianie.

  Projektor- latarka Les Papoum Moulin Roty. Mała latarka projektor,...

  55,90 zł 50,31 zł
 • -10%

  Różowy zestaw naczyń dla dzieci Moulin Roty. Różowy zestaw o posiłków dla dzieci  z ilustracją  Les Jolis Trop Beaux .Zestaw zawiera niezbędne naczynia (miseczka,talerzyk,kubek i sztućce) dla dziecka do  pierwszych posiłków. Lekki bambusowy zestaw łatwy w obsłudze dla małych dłoni i odporny na uderzenia.

  Różowy zestaw naczyń dla dzieci Moulin Roty. Różowy zestaw o...

  99,90 zł 89,91 zł
 • -10%

  Zestaw naczyń Dawno, dawno temu... Moulin Roty. Zestaw obiadowy dla maluchów, pakowany w kolorowe pudełko jest ozdobiony nadrukiem z serii IL ETAIT UNE FOIS (Dawno, dawno temu...). Komplet zawiera talerz płaski, talerz głęboki i kubek - niekapek z uchwytami.Talerz płaski jest typowym talerzem obiadowym z średnicą 21,5cm

  Zestaw naczyń Dawno, dawno temu... Moulin Roty. Zestaw obiadowy dla...

  139,90 zł 125,91 zł
 • -10%

  Zestaw naczyń Les Petits Moulin Roty. Zestaw obiadowy dla maluchów, pakowany w kolorowe pudełko jest ozdobiony nadrukiem z serii LES PETITS DODOS. Komplet zawiera talerz płaski, talerz głęboki i kubek - niekapek z uchwytami.Talerz płaski jest typowym talerzem obiadowym z średnicą 21,5cm

  Zestaw naczyń Les Petits Moulin Roty. Zestaw obiadowy dla maluchów,...

  125,90 zł 113,31 zł
Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór