Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Moulin Roty

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 19 elementów
 • -15%

  Latarka - projektor cieni Moulin Roty. Projektor cieni firmy Moulin Roty to świetna zabawa dla młodszych i starszych dzieci. Zestaw zawiera latarkę - projektor i 6 nakładek z różnymi postaciami (smoka, rycerza, księżniczkę, wilka itp.). Wystarczy nałożyć wybraną nakładkę na latarkę i skierować ją na sufit lub ścianę i zacząć opowiadać historię. Ogranicza...

  Latarka - projektor cieni Moulin Roty. Projektor cieni firmy Moulin...

  53,90 zł 45,82 zł
 • -15%

  Mały zestaw skrzynka z narzędziami Moulin Roty. Ten zestaw narzędzi "Warsztaty DIY" zawiera 6 narzędzi: piła, młotek, dwa śrubokręty, linijka i ołówek.

  Mały zestaw skrzynka z narzędziami Moulin Roty. Ten zestaw narzędzi...

  139,90 zł 118,92 zł
 • Nowy -15%

  Mozaika Wyklejanka Zwierzęta Petit Collage. Mozaika wyklejanka zwierzęta to zestaw który składa się z ponad 1000 naklejek o różnych kształtach i kolorach. Postępuj zgodnie z kolorowymi kropkami, aby prawidłowo nakleić naklejkę. Wystarczy odkleić naklejkę z planszy i przykleić ją w odpowiednim miejscu oznaczonym kształtem i kolorem kropki, aby ukończyć...

  Mozaika Wyklejanka Zwierzęta Petit Collage. Mozaika wyklejanka...

  59,90 zł 50,92 zł
 • -15%

  Pomarańczowy zestaw naczyń dla dzieci Moulin Roty. Pomarańczowy  zestaw o posiłków dla dzieci  z ilustracją  Les Jolis Trop Beaux .Zestaw zawiera niezbędne naczynia (miseczka,talerzyk,kubek i sztućce) dla dziecka do  pierwszych posiłków. Lekki bambusowy zestaw łatwy w obsłudze dla małych dłoni i odporny na uderzenia.

  Pomarańczowy zestaw naczyń dla dzieci Moulin Roty. Pomarańczowy...

  99,90 zł 84,92 zł
 • -15%

  Projektor z historyjkami Les Histories du soir Moulin Roty. Projektor z historyjkami od Moulin Roty to świetna zabawa dla maluchów. Można opowiadać bajki na dobranoc, lub tworzyć własne historyjki bazując na obrazkach, które się wyświetlają.

  Projektor z historyjkami Les Histories du soir Moulin Roty....

  66,00 zł 56,10 zł
 • -15%

  Różowy zestaw naczyń dla dzieci Moulin Roty. Różowy zestaw o posiłków dla dzieci  z ilustracją  Les Jolis Trop Beaux .Zestaw zawiera niezbędne naczynia (miseczka,talerzyk,kubek i sztućce) dla dziecka do  pierwszych posiłków. Lekki bambusowy zestaw łatwy w obsłudze dla małych dłoni i odporny na uderzenia.

  Różowy zestaw naczyń dla dzieci Moulin Roty. Różowy zestaw o...

  99,90 zł 84,92 zł
 • Nowy -15%

  Tatuaże Kowboj Moulin Roty. Zmywalne tatuaże dla miłośników opowieści prosto z Dzikiego Zachodu! Tatuaże znanej francuskiej firmy Moulin Roty. Przyłóż tatuaż do skóry, przytrzymaj na nim mokrą szmatkę przez 30 sekund, zerwij papierek i gotowe! W zestawie 2 arkusze z tatuażami.

  Tatuaże Kowboj Moulin Roty. Zmywalne tatuaże dla miłośników...

  18,90 zł 16,07 zł
 • -15%

  Zestaw naczyń Dawno, dawno temu... Moulin Roty. Zestaw obiadowy dla maluchów, pakowany w kolorowe pudełko jest ozdobiony nadrukiem z serii IL ETAIT UNE FOIS (Dawno, dawno temu...). Komplet zawiera talerz płaski, talerz głęboki i kubek - niekapek z uchwytami.Talerz płaski jest typowym talerzem obiadowym z średnicą 21,5cm

  Zestaw naczyń Dawno, dawno temu... Moulin Roty. Zestaw obiadowy dla...

  139,90 zł 118,92 zł
 • -15%

  Zestaw naczyń Les Petits Moulin Roty. Zestaw obiadowy dla maluchów, pakowany w kolorowe pudełko jest ozdobiony nadrukiem z serii LES PETITS DODOS. Komplet zawiera talerz płaski, talerz głęboki i kubek - niekapek z uchwytami.Talerz płaski jest typowym talerzem obiadowym z średnicą 21,5cm

  Zestaw naczyń Les Petits Moulin Roty. Zestaw obiadowy dla maluchów,...

  125,90 zł 107,02 zł
 • -15%

  Lampka - projektor Zig Zag Moulin Roty. Dzięki projektorkowi z historyjkami przeniesiesz swoje dziecko w kolorowy wesoły świat postaci z kolekcji Zig i Zag . Włóż jeden z trzech filmików do lampy i wyświetl zdjęcia na ścianach lub suficie pokoju Twojego malucha. Wymyśl z nim najpiękniejsze historie i przygody.

  Lampka - projektor Zig Zag Moulin Roty. Dzięki projektorkowi z...

  55,90 zł 47,52 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Lampka projektor historia Dawno, dawno temu Moulin Rote. Zanurz się w trzech różnych światach dzięki flagowemu produktowi Moulin Roty. Odkryj trzy ponadczasowe i klasyczne opowieści. Mała latarka projektor, do której wkładamy 3 różne filmiki , z których każdy opowiada inną historię.Do projekcji na ścianie lub suficie.

  Lampka projektor historia Dawno, dawno temu Moulin Rote. Zanurz się...

  55,90 zł 47,52 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Lampka projektor z serii Dawno Dawno temu... Moulin Roty. Zanurz się w trzech różnych światach dzięki flagowemu produktowi Moulin Roty. Odkryj trzy ponadczasowe i klasyczne opowieści. Mała latarka projektor, do której wkładamy 3 różne filmiki , z których każdy opowiada inną historię. 

  Lampka projektor z serii Dawno Dawno temu... Moulin Roty. Zanurz...

  55,90 zł 47,52 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Lampka projektor z serii La Grande Famille Moulin Roty. Zanurz się w trzech różnych światach dzięki flagowemu produktowi Moulin Roty. Odkryj trzy ponadczasowe i klasyczne opowieści. Mała latarka projektor, do której wkładamy 3 różne filmiki , z których każdy opowiada inną historię.

  Lampka projektor z serii La Grande Famille Moulin Roty. Zanurz się...

  55,90 zł 47,52 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Lampka projektor z serii Les Jolis Trop Beaux Moulin Roty. Zanurz się w trzech różnych światach dzięki flagowemu produktowi Moulin Roty. Odkryj trzy ponadczasowe i klasyczne opowieści. Mała latarka projektor, do której wkładamy 3 różne filmiki , z których każdy opowiada inną historię. Do projekcji na ścianie lub suficie

  Lampka projektor z serii Les Jolis Trop Beaux Moulin Roty. Zanurz...

  55,90 zł 47,52 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Latarka - projektor Les Jolis Pas Beaux Moulin Roty. 3 cudowne historie w lampce z projektorem składającym się z lampy i 3 dysków, z których każdy zawiera 24 obrazy. Zasada: włóż dysk do lampy, po włączeniu obrazy są wyświetlane na suficie lub na ścianie. Śledzić przygody stworków, którzy rysują, są artystami.

  Latarka - projektor Les Jolis Pas Beaux Moulin Roty. 3 cudowne...

  55,90 zł 47,52 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 15 z 19 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór