Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Moluk

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 28 elementów
 • Bilibo Game Box Moluk. Dzięki tym magicznym muszelkom, kostce i kolorowym żetonom będziecie mogli wymyślać z dzieckiem nieskończoną ilość gier.

  Bilibo Game Box Moluk. Dzięki tym magicznym muszelkom, kostce i...

 • Bilibo Mini Moluk. Bilibo Mini to mała odmiana dużych muszelek Bilibo. Można ich używać do zabawy w wodzie, piasku, a nawet na śniegu.Młodszy brat zdobywającego wiele nagród Bilibo z łatwością dorównuje mu swoją uniwersalnością. W rękach dziecka kolorowe muszelki mogą zmienić się we wszystko. Ta kreatywna zabawka stymulująca wyobraźnię stała się...

  Bilibo Mini Moluk. Bilibo Mini to mała odmiana dużych muszelek...

 • Muszelka Bilibo - kolor zielony Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani baterii ani skomplikowanych instrukcji - jest napędzane tylko dziecięcą wyobraźnią. Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają dziecko. Pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do znajdywania nowych zastosowań Bilibo.

  Muszelka Bilibo - kolor zielony Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani...

 • Muszelka Bilibo- kolor biały Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani baterii ani skomplikowanych instrukcji - jest napędzane tylko dziecięcą wyobraźnią. Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają dziecko. Pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do znajdywania nowych zastosowań Bilibo. Jest to fantastyczna zabawka, która da mnóstwo radości każdemu...

  Muszelka Bilibo- kolor biały Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani...

 • Plui zielone Moluk. Plui to zabawka zaprojektowana przez Alexa Hochstrassera i Johannę Rickenbah, która z pewnością da wiele radości maluchom podczas kąpieli. Sprawdzi się także na basenie czy nad jeziorem jako piłka do zabawy w wodzie - nie tonie!

  Plui zielone Moluk. Plui to zabawka zaprojektowana przez Alexa...

 • Plui żółte Moluk. Plui to zabawka zaprojektowana przez Alexa Hochstrassera i Johannę Rickenbah, która z pewnością da wiele radości maluchom podczas kąpieli. Sprawdzi się także na basenie czy nad jeziorem jako piłka do zabawy w wodzie - nie tonie!

  Plui żółte Moluk. Plui to zabawka zaprojektowana przez Alexa...

 • Szczoteczka Plui Brush Chmurka. Plui Brush to zabawka sensoryczna, która pobudzi wyobraźnię Twojego dziecka. Wyłaskocze wszystkie Twoje zmysły :) Doskonale uzupełnia się z deszczowymi piłeczkami Plui w trakcie zabaw kąpielowych.

  Szczoteczka Plui Brush Chmurka. Plui Brush to zabawka sensoryczna,...

 • Zabawka do kąpieli - Prysznic Koo-di. Prysznic  - zabawka do kąpieli, montowana do wanny na dwie mocne przyssawki. Wystarczy zamontować prysznic na wannę, włożyć jedną końcowkę do wody, nacisnąć przycisk z gwiazdką i już z prysznica leci przyjemny deszczyk.

  Zabawka do kąpieli - Prysznic Koo-di. Prysznic  - zabawka do...

 • Zabawka kreatywna Hix Moluk. Zestaw czterech pozornie zwykłych silikonowych stożków. Każdy z klocków potrafi przeobrazić się w 4 różne kształty, sprawdź sam ile kombinacji-ustawień uda Ci się ułożyć. Stożki-klocki zostały wykonane z elastycznej gumy silikonowej.

  Zabawka kreatywna Hix Moluk. Zestaw czterech pozornie zwykłych...

 • Zabawka kreatywna Nello - Czerwona Moluk. Przedstawiamy Państwu magiczną zabawkę Nello!:) Doskonale sprawdza się podczas zabaw w domu jak i na świeżym powietrzu. Nello posłuży Maluszkom jako pierwsze puzzle, starsze dzieci znajdą zastosowanie dla zabawki podczas igraszek w piasku lub w wodzie.

  Zabawka kreatywna Nello - Czerwona Moluk. Przedstawiamy Państwu...

 • Zabawka kreatywna Oogi Blue Moluk. Oogi to zupełnie nowy rodzaj zabawki, cudownie wyrazisty, kusi wszystkich aby go dotknąć i zaprosić do zabawy. Jego przyssawki na głowie, niesamowicie rozciągliwych rękach i nogach połączą się z każdą gładką powierzchnią.

  Zabawka kreatywna Oogi Blue Moluk. Oogi to zupełnie nowy rodzaj...

 • Zabawka kreatywna Oogi Family - 4 szt. Oogi to zupełnie nowy rodzaj zabawki, cudownie wyrazisty, kusi wszystkich aby go dotknąć i zaprosić do zabawy. Jego przyssawki na głowie, niesamowicie rozciągliwych rękach i nogach połączą się z każdą gładką powierzchnią.

  Zabawka kreatywna Oogi Family - 4 szt. Oogi to zupełnie nowy rodzaj...

 • Zabawka kreatywna Oogi Glow Moluk. Nowa wersja znanego i lubianego towarzysza zabaw - Oogi GLOW!! Świeci w ciemności - wyraźnie i bardzo dłuuugo! Doskonały sposób na przegonienie wszystkich nocnych potworów..... :) Może być idealnym prezentem dla dzieci które boją się ciemności!

  Zabawka kreatywna Oogi Glow Moluk. Nowa wersja znanego i lubianego...

 • Zabawka kreatywna Oogi Junior Blue Moluk. Oogi to zupełnie nowy rodzaj zabawki, cudownie wyrazisty, kusi wszystkich aby go dotknąć i zaprosić do zabawy. Jego przyssawki na głowie, niesamowicie rozciągliwych rękach i nogach połączą się z każdą gładką powierzchnią.

  Zabawka kreatywna Oogi Junior Blue Moluk. Oogi to zupełnie nowy...

 • Zabawka kreatywna Oogi Junior Red Moluk. Oogi to zupełnie nowy rodzaj zabawki, cudownie wyrazisty, kusi wszystkich aby go dotknąć i zaprosić do zabawy. Jego przyssawki na głowie, niesamowicie rozciągliwych rękach i nogach połączą się z każdą gładką powierzchnią.

  Zabawka kreatywna Oogi Junior Red Moluk. Oogi to zupełnie nowy...

Pokazuje 1 - 15 z 28 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór