Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Moluk

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 28 elementów
 • -12%

  Bilibo Mini Moluk. Bilibo Mini to mała odmiana dużych muszelek Bilibo. Można ich używać do zabawy w wodzie, piasku, a nawet na śniegu.Młodszy brat zdobywającego wiele nagród Bilibo z łatwością dorównuje mu swoją uniwersalnością. W rękach dziecka kolorowe muszelki mogą zmienić się we wszystko. Ta kreatywna zabawka stymulująca wyobraźnię stała się...

  Bilibo Mini Moluk. Bilibo Mini to mała odmiana dużych muszelek...

  69,00 zł 60,72 zł
 • -12%

  Bilibo pomarańczowe Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani baterii ani skomplikowanych instrukcji - jest napędzane tylko dziecięcą wyobraźnią. Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają dziecko. Pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do znajdywania nowych zastosowań Bilibo. Jest to fantastyczna zabawka, która da mnóstwo radości każdemu dziecku.

  Bilibo pomarańczowe Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani baterii ani...

  100,00 zł 88,00 zł
 • -12%

  Muszelka Bilibo - kolor czerwony Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani baterii ani skomplikowanych instrukcji - jest napędzane tylko dziecięcą wyobraźnią. Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają dziecko. Pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do znajdywania nowych zastosowań Bilibo.

  Muszelka Bilibo - kolor czerwony Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani...

  100,00 zł 88,00 zł
 • -12%

  Muszelka Bilibo - kolor różowy Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani baterii ani skomplikowanych instrukcji - jest napędzane tylko dziecięcą wyobraźnią. Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają dziecko. Pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do znajdywania nowych zastosowań Bilibo.

  Muszelka Bilibo - kolor różowy Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani...

  100,00 zł 88,00 zł
 • -12%

  Muszelka Bilibo - kolor zielony Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani baterii ani skomplikowanych instrukcji - jest napędzane tylko dziecięcą wyobraźnią. Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają dziecko. Pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do znajdywania nowych zastosowań Bilibo.

  Muszelka Bilibo - kolor zielony Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani...

  100,00 zł 88,00 zł
 • -12%

  Muszelka Bilibo - kolor żółty Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani baterii ani skomplikowanych instrukcji - jest napędzane tylko dziecięcą wyobraźnią. Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają dziecko. Pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do znajdywania nowych zastosowań Bilibo.

  Muszelka Bilibo - kolor żółty Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani...

  100,00 zł 88,00 zł
 • -12%

  Muszelka Bilibo- kolor biały Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani baterii ani skomplikowanych instrukcji - jest napędzane tylko dziecięcą wyobraźnią. Żywe kolory i ciekawe kształty pobudzają dziecko. Pobudzają ciekawość, stymulują zmysły i inspirują dzieci do znajdywania nowych zastosowań Bilibo. Jest to fantastyczna zabawka, która da mnóstwo radości każdemu...

  Muszelka Bilibo- kolor biały Moluk. Bilibo nie potrzebuje ani...

  100,00 zł 88,00 zł
 • -12%

  Plui niebieskie Moluk. Plui to zabawka zaprojektowana przez Alexa Hochstrassera i Johannę Rickenbah, która z pewnością da wiele radości maluchom podczas kąpieli. Sprawdzi się także na basenie czy nad jeziorem jako piłka do zabawy w wodzie - nie tonie!

  Plui niebieskie Moluk. Plui to zabawka zaprojektowana przez Alexa...

  35,00 zł 30,80 zł
 • -12%

  Plui zielone Moluk. Plui to zabawka zaprojektowana przez Alexa Hochstrassera i Johannę Rickenbah, która z pewnością da wiele radości maluchom podczas kąpieli. Sprawdzi się także na basenie czy nad jeziorem jako piłka do zabawy w wodzie - nie tonie!

  Plui zielone Moluk. Plui to zabawka zaprojektowana przez Alexa...

  35,00 zł 30,80 zł
 • -12%

  Plui żółte Moluk. Plui to zabawka zaprojektowana przez Alexa Hochstrassera i Johannę Rickenbah, która z pewnością da wiele radości maluchom podczas kąpieli. Sprawdzi się także na basenie czy nad jeziorem jako piłka do zabawy w wodzie - nie tonie!

  Plui żółte Moluk. Plui to zabawka zaprojektowana przez Alexa...

  35,00 zł 30,80 zł
 • -12%

  Szczoteczka Plui Brush Chmurka. Plui Brush to zabawka sensoryczna, która pobudzi wyobraźnię Twojego dziecka. Wyłaskocze wszystkie Twoje zmysły :) Doskonale uzupełnia się z deszczowymi piłeczkami Plui w trakcie zabaw kąpielowych.

  Szczoteczka Plui Brush Chmurka. Plui Brush to zabawka sensoryczna,...

  24,00 zł 21,12 zł
 • -12%

  Zabawka do kąpieli - Prysznic Koo-di. Prysznic  - zabawka do kąpieli, montowana do wanny na dwie mocne przyssawki. Wystarczy zamontować prysznic na wannę, włożyć jedną końcowkę do wody, nacisnąć przycisk z gwiazdką i już z prysznica leci przyjemny deszczyk.

  Zabawka do kąpieli - Prysznic Koo-di. Prysznic  - zabawka do...

  79,00 zł 69,52 zł
 • -12%

  Zabawka kreatywna Boi Moluk. Przestawiamy Państwu tańczącą i chyboczącą się na boki zabawkę BOI! Boi jest doskonałą alternatywą dla ponadczasowej zabawki, którą wszyscy znamy i kochamy, wańki-wstańki. Boi idealnie udaje boję, dlatego sprawdzi się również podczas zabaw w wodzie.

  Zabawka kreatywna Boi Moluk. Przestawiamy Państwu tańczącą i...

  35,00 zł 30,80 zł
 • -12%

  Zabawka kreatywna Hix Moluk. Zestaw czterech pozornie zwykłych silikonowych stożków. Każdy z klocków potrafi przeobrazić się w 4 różne kształty, sprawdź sam ile kombinacji-ustawień uda Ci się ułożyć. Stożki-klocki zostały wykonane z elastycznej gumy silikonowej.

  Zabawka kreatywna Hix Moluk. Zestaw czterech pozornie zwykłych...

  69,00 zł 60,72 zł
 • -12%

  Zabawka kreatywna Nello - Czerwona Moluk. Przedstawiamy Państwu magiczną zabawkę Nello!:) Doskonale sprawdza się podczas zabaw w domu jak i na świeżym powietrzu. Nello posłuży Maluszkom jako pierwsze puzzle, starsze dzieci znajdą zastosowanie dla zabawki podczas igraszek w piasku lub w wodzie.

  Zabawka kreatywna Nello - Czerwona Moluk. Przedstawiamy Państwu...

  59,00 zł 51,92 zł
Pokazuje 1 - 15 z 28 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór