Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Koo-di

 • Widok:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Koo-di, zabawka do kąpieli Pour n' Play. Wygodny pojemniczek do przelewania wody podczas kąpieli. Nietypowy kształt pobudza wyobraźnię oraz zachęca do zabawy. Jest łatwy do schwytania w małe dłonie. Świetnie się sprawdzi podczas spłukiwania włosów dziecka!

  Koo-di, zabawka do kąpieli Pour n' Play. Wygodny pojemniczek do...

 • Organizer kąpielowy Koo-di - Scoop n Store Toy Caddy. Umożliwia łatwą i szybką organizację zabawek i innych artykułów kąpielowych, a otwory sprawiają, że zabawki w bardzo szybki i łatwy sposób będą suche.

  Organizer kąpielowy Koo-di - Scoop n Store Toy Caddy. Umożliwia...

 • Osłonka na kran Koo-di. Osłonka na kran zabezpieczająca przed uderzeniem z praktycznym wskaźnikiem temperatury wody.

  Osłonka na kran Koo-di. Osłonka na kran zabezpieczająca przed...

 • Silikonowy gryzak Koo-di - Auto. Silikonowy gryzak w prezentowym opakowaniu. Idealny rozmiar dla małych rączek. Wykonany z całkowicie nietoksycznego silikonu spożywczego. Można myć w zmywarce. W komplecie zawieszka z napami do przypięcia gryzaka w dowolnym miejscu np. na wózku dziecięcym.

  Silikonowy gryzak Koo-di - Auto. Silikonowy gryzak w prezentowym...

 • Silikonowy gryzak Koo-di - Słonik. Silikonowy gryzak w prezentowym opakowaniu. Idealny rozmiar dla małych rączek. Wykonany z całkowicie nietoksycznego silikonu spożywczego. Można myć w zmywarce. W komplecie zawieszka z napami do przypięcia gryzaka w dowolnym miejscu np. na wózku dziecięcym.

  Silikonowy gryzak Koo-di - Słonik. Silikonowy gryzak w prezentowym...

 • Silikonowy naszyjnik - gryzak beżowy Koo-di. Silikonowy biżuteria dla Mamy, która jednocześnie pełni funkcję gryzaka dla niemowląt. Wykonana z całkowicie nietoksycznego silikonu spożywczego - bezpiecznego dla dziecka.

  Silikonowy naszyjnik - gryzak beżowy Koo-di. Silikonowy biżuteria...

 • Silikonowy naszyjnik - gryzak Czarne Kamienie Koo-di. Silikonowy biżuteria dla Mamy, która jednocześnie pełni funkcję gryzaka dla niemowląt. Wykonana z całkowicie nietoksycznego silikonu spożywczego - bezpiecznego dla dziecka. Można go myć w zmywarce. Idealny na prezent na baby shower, zapakowany w prezentowe pudełko z przezroczystym okienkiem przez które...

  Silikonowy naszyjnik - gryzak Czarne Kamienie Koo-di. Silikonowy...

 • Silikonowy naszyjnik Koo-di - gryzak czarne serce. Silikonowy biżuteria dla Mamy, która jednocześnie pełni funkcję gryzaka dla niemowląt. Wykonana z całkowicie nietoksycznego silikonu spożywczego - bezpiecznego dla dziecka.

  Silikonowy naszyjnik Koo-di - gryzak czarne serce. Silikonowy...

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór