Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Little Life

 • Widok:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • -5%

  Plecaczek  Animal - Jednorożec LittleLife. Zabawny i pięknie wykonany plecak Jednorożec z serii LittleLife Animal jest przeznaczony dla maluchów od 1 roku życia do około 3 lat. Ten plecak zaskakuje swoją funkcjonalnością, każdy z plecaczków z serii Animal posiada w zestawie odpinaną smycz/pasek bezpieczeństwa. 

  Plecaczek  Animal - Jednorożec LittleLife. Zabawny i pięknie...

  109,00 zł 103,55 zł
 • -5%

  Plecaczek  Animal - Krokodyl LittleLife. Zabawny i pięknie wykonany plecak Krokodyl z serii LittleLife Animal jest przeznaczony dla maluchów od 1 roku życia do około 3 lat. Ten plecak zaskakuje swoją funkcjonalnością, każdy z plecaczków z serii Animal posiada w zestawie odpinaną smycz/pasek bezpieczeństwa.

  Plecaczek  Animal - Krokodyl LittleLife. Zabawny i pięknie wykonany...

  109,00 zł 103,55 zł
 • -5%

  Bidon  Krokodyl LittleLife. Bidon ze słomką firmy LittleLife o pojemności 400 ml. Wykonany z wytrzymałego i bezpiecznego w kontaktach z żywnością materiału Tritan copolyester - nie zawiera BPA.Posiada wygodny uchwyt, chowaną słomkę i praktyczną podziałkę ilości płynu.

  Bidon  Krokodyl LittleLife. Bidon ze słomką firmy LittleLife o...

  48,00 zł 45,60 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Bidon Sowa LittleLife. Bidon ze słomką firmy LittleLife o pojemności 400 ml. Wykonany z wytrzymałego i bezpiecznego w kontaktach z żywnością materiału Tritan copolyester - nie zawiera BPA.Posiada wygodny uchwyt, chowaną słomkę i praktyczną podziałkę ilości płynu.

  Bidon Sowa LittleLife. Bidon ze słomką firmy LittleLife o...

  48,00 zł 45,60 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Plecaczek  Animal - Motylek LittleLife. Zabawny i pięknie wykonany plecak Motylek z serii LittleLife Animal jest przeznaczony dla maluchów od 1 roku życia do około 3 lat. Ten plecak zaskakuje swoją funkcjonalnością, każdy z plecaczków z serii Animal posiada w zestawie odpinaną smycz/pasek bezpieczeństwa. 

  Plecaczek  Animal - Motylek LittleLife. Zabawny i pięknie wykonany...

  109,00 zł 103,55 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór