Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Xplorys Dooky

  • Widok:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Bandamka Dribble Bib Silver Stars Dooky. Dribble Bib to stylowe chustko-śliniaki. Wykonane są z miękkiej, elastycznej bawełny połączonej z frotte, dzięki czemu doskonale pochłaniają wilgoć i przyjemnie otulają szyję. Idealne do zastosowania w okresie ząbkowania i silnego ślinienia się dziecka, jak również podczas każdorazowego karmienia malucha.

    Bandamka Dribble Bib Silver Stars Dooky. Dribble Bib to stylowe...

  • Bandamka Dribble Bib Blue Stars Dooky. Dribble Bib to stylowe chustko-śliniaki. Wykonane są z miękkiej, elastycznej bawełny połączonej z frotte, dzięki czemu doskonale pochłaniają wilgoć i przyjemnie otulają szyję. Idealne do zastosowania w okresie ząbkowania i silnego ślinienia się dziecka, jak również podczas każdorazowego karmienia malucha.

    Bandamka Dribble Bib Blue Stars Dooky. Dribble Bib to stylowe...

  • Bandamka Dribble Bib Pink Stars Dooky. Dribble Bib to stylowe chustko-śliniaki. Wykonane są z miękkiej, elastycznej bawełny połączonej z frotte, dzięki czemu doskonale pochłaniają wilgoć i przyjemnie otulają szyję. Idealne do zastosowania w okresie ząbkowania i silnego ślinienia się dziecka, jak również podczas każdorazowego karmienia malucha.

    Bandamka Dribble Bib Pink Stars Dooky. Dribble Bib to stylowe...

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór