Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Fat Brain Toy

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 22 elementów
 • Nowy -10%

  Bobo Przyssawka Grzechotka Niebieska PipSquigz  Fat Brain Toys. Bobo Przyssawka Grzechotka, to stworzona specjalnie dla maluszków już od 6 m-cy wersja, wielokrotnie nagradzanych silikonowych klocków Przyssawek. Piękna, silikonowa, kolorowa, o różnej fakturze, grzechocąca, przysysająca się, do gryzienia, do zabawy, do stawiania, przysysania, dotykania......

  Bobo Przyssawka Grzechotka Niebieska PipSquigz  Fat Brain Toys....

  45,00 zł 40,50 zł
 • Nowy -10%

  Bobo Przyssawka Grzechotka Pomarańczowa PipSquigz  Fat Brain Toys. Bobo Przyssawka Grzechotka, to stworzona specjalnie dla maluszków już od 6 m-cy wersja, wielokrotnie nagradzanych silikonowych klocków Przyssawek. Piękna, silikonowa, kolorowa, o różnej fakturze, grzechocąca, przysysająca się, do gryzienia, do zabawy, do stawiania, przysysania,...

  Bobo Przyssawka Grzechotka Pomarańczowa PipSquigz  Fat Brain Toys....

  45,00 zł 40,50 zł
 • Nowy -10%

  Chrupiące Zwierzątka - Animal Crackers Fat Brain Toys. Chrupiące Zwierzątka to trzy gryzaki w przyjaznych, jasnych kolorach - lew, hipcio i słonik. Zwierzątka mają ruchome części i przy każdym ruchu zabawnie chrupią, co dodatkowo stymuluje maluszki. Gryzaki, mają różne wypustki, które pobudzają zmysł dotyku dziecka i łagodzą ból dziąseł.

  Chrupiące Zwierzątka - Animal Crackers Fat Brain Toys. Chrupiące...

  59,99 zł 53,99 zł
 • Nowy -10%

  Flexicule Łamigłówka dla malucha Fat Brain Toys. Flexicule to pięknie zaprojektowana zabawka, o nowoczesnym designie, którą docenią dzieci i rodzice w każdym wieku. 5 kolorowych, elastycznych elementów, zrobionych z silikonu i plastiku, odpowiednio ułożonych utworzy wyjątkową kostkę. Idealna zabawka dla szukających zajęcia paluszków.

  Flexicule Łamigłówka dla malucha Fat Brain Toys. Flexicule to...

  78,00 zł 70,20 zł
 • Nowy -10%

  Gra Balansujący Gołąbek Sturdy Birdy Fat Brain Toys. Rzuć kośćmi! Przyjmij pozę! Utrzymaj równowagę! Aktywna gra, zabawa dla całej rodziny, zachęca dzieci do aktywności fizycznej i nauki liczenia.  Celem gry jest wykonanie 12 różnych póz, pokazanych na kartach przez gołębia Reggiego. Wygrywa osoba, która pierwsza wykona wszystkie zadania.

  Gra Balansujący Gołąbek Sturdy Birdy Fat Brain Toys. Rzuć kośćmi!...

  95,00 zł 85,50 zł
 • Nowy -10%

  Gra Kurnik Peek-A-Doodle Doo Fat Brain Toys. Zostań małym farmerem i zarządzaj kurnikiem.  Zbierz 12 jaj schowanych w 15 kurzych gniazdach, a potem ponownie je ukryj, nim Twoje jajko całkowicie popęka!

  Gra Kurnik Peek-A-Doodle Doo Fat Brain Toys. Zostań małym farmerem...

  99,99 zł 89,99 zł
 • Nowy -10%

  KapKap Zabawka Kąpielowa Fat Brain Toys. KapKap Zabawka Kąpielowa  - DripDirp od Fat Brain Toys, to zestaw trzech kubeczków oraz młynka, przez które przelewa się woda w różny sposób, o różnej prędkości. Zabawki można przyczepić do wanny lub ściany, nakładając na pierścienie posiadające mocne przyssawki.

  KapKap Zabawka Kąpielowa Fat Brain Toys. KapKap Zabawka Kąpielowa...

  112,99 zł 101,69 zł
 • Nowy -10%

  Kule Tobbles Wieża dla malucha Fat Brain Toys. Najlepsze zabawki wyglądają dobrze, a zabawa nimi jest jeszcze lepsza. Kule Tobbles nie są wyjątkiem! Układanka Tobbles to nie tylko przepiękny wygląd, to idealnie wyważone kule o podwójnej fakturze powierzchni po to aby lepiej stymulowały Twoje dziecko... to nie wszystko! Poczekaj gdy zobaczysz Tobbles w ruchu.

  Kule Tobbles Wieża dla malucha Fat Brain Toys. Najlepsze zabawki...

  122,11 zł 109,90 zł
 • Nowy -10%

  Przyssawki Squigz 24 szt. Zestaw Startowy Fat Brain Toys. Przyssawki są giętkie, łapią się wszystkiego i zasysają w zabawie. Przeobrażą się w co tylko Twoje dziecko zechce,  będą zabawnie dyndać z lodówki lub okna, aby dawać radość Twojemu maluchowi.  Przykleić je do siebie to jedna przyjemność, a druga to rozkleić słuchając jak zabawnie "strzela", to...

  Przyssawki Squigz 24 szt. Zestaw Startowy Fat Brain Toys....

  128,74 zł 115,87 zł
 • Nowy -10%

  Przyssawki Squigz 50 szt. Fat Brain Toys. Przyssawki są giętkie, łapią się wszystkiego i zasysają w zabawie. Przeobrażą się w co tylko Twoje dziecko zechce,  będą zabawnie dyndać z lodówki lub okna, aby dawać radość Twojemu maluchowi.  Przykleić je do siebie to jedna przyjemność, a druga to rozkleić słuchając jak zabawnie "strzela", to „strzelanie” tak...

  Przyssawki Squigz 50 szt. Fat Brain Toys. Przyssawki są giętkie,...

  244,84 zł 220,36 zł
 • Nowy -10%

  Przyssawki Squigz Mini 75 klocków Fat Brain Toys. Mini Przyssawki są giętkie, łapią się wszystkiego i zasysają w zabawie. Przeobrażą się w co tylko Twoje dziecko zechce,  będą zabawnie dyndać z lodówki lub okna, aby dawać radość Twojemu maluchowi.  Przykleić je do siebie to jedna przyjemność, a druga to rozkleić słuchając jak zabawnie "strzela", to...

  Przyssawki Squigz Mini 75 klocków Fat Brain Toys. Mini Przyssawki...

  96,71 zł 87,04 zł
 • Nowy -10%

  Przyssawki Toobz Squigz  Fat Brain Toys. Przyssawki Toobz się wyginają, zakręcają, robią pętelki, staną na głowie, przykleją się do siebie i do gładkiej powierzchni tworząc wykręcone konstrukcje lub przydatne chwytacze, trzymacze, wieszaczki.

  Przyssawki Toobz Squigz  Fat Brain Toys. Przyssawki Toobz się...

  129,00 zł 116,10 zł
 • Nowy -10%

  Przyssawkowy Stwór Tobbly Wobbly Fat Brain Toys. W wyważonej podstawie owalnego Stwora Tobbly Wobbly chowa się 12 śmiesznych przyssawek. Z przyssawek w kolorach dostępnych tylko w tym zestawie zrobisz ręce, uszy, nogi, włosy, antenki... wszystko czego Stwór Tobbly Wobbly będzie potrzebował aby Cię rozśmieszyć

  Przyssawkowy Stwór Tobbly Wobbly Fat Brain Toys. W wyważonej...

  112,00 zł 100,80 zł
 • Nowy -10%

  Rolligo Pojazd dla Malucha Fat Brain Toys. Kolorowe kule wykonane z wysokiej jakości tworzywa, które popychane w podstawce wzajemnie się obracają wprawiając w ruch Rolligo. Małe dzieci uwielbiają zabawę z piłeczkami, pojazdami i układankami - Fat Brain Toys połączyło te trzy elementy ze sobą i tak powstało Rolligo – do turlania, popychania układania.

  Rolligo Pojazd dla Malucha Fat Brain Toys. Kolorowe kule wykonane z...

  114,07 zł 102,66 zł
 • Nowy -10%

  Samochodziki Vroom Blox Fat Brain Toys. Samochodziki Vroom Blox - 3 ratownicze samochodziki i bohaterskie klocki w jednym. Wystarczy nacisnąć boki klocka, aby rozłożyć je w samochodzik, nacisnąć lekko i złożyć ponownie w klocek. Genialne w prostocie, magiczne w zabawie.

  Samochodziki Vroom Blox Fat Brain Toys. Samochodziki Vroom Blox - 3...

  112,00 zł 100,80 zł
Pokazuje 1 - 15 z 22 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór