Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: B.box

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 42 elementów
 • -10%

  Fartuszek- śliniaczek lemon sherbet B.box. Masz problem z plamami na ubrankach dziecka po jedzeniu, malowaniu czy zabawie? Polecamy fartuszek-śliniaczek, który możesz użyć przy posiłkach, w domu lub w podróży! Unikalna, wodoodporna konstrukcja obejmuje wszystkie części, w tym nóżki. Fartuszek sprytnie zwija się w kieszonkę, dzięki czemu łatwo można zabrać...

  Fartuszek- śliniaczek lemon sherbet B.box. Masz problem z plamami...

  69,00 zł 62,10 zł
 • -10%

  Fartuszek- śliniaczek passion splash B.box. Masz problem z plamami na ubrankach dziecka po jedzeniu, malowaniu czy zabawie? Polecamy fartuszek-śliniaczek, który możesz użyć przy posiłkach, w domu lub w podróży! Unikalna, wodoodporna konstrukcja obejmuje wszystkie części, w tym nóżki. Fartuszek sprytnie zwija się w kieszonkę, dzięki czemu łatwo można...

  Fartuszek- śliniaczek passion splash B.box. Masz problem z plamami...

  69,00 zł 62,10 zł
 • -10%

  Fartuszek- śliniaczek strawberry shake B.box. Masz problem z plamami na ubrankach dziecka po jedzeniu, malowaniu czy zabawie? Polecamy fartuszek-śliniaczek, który możesz użyć przy posiłkach, w domu lub w podróży! Unikalna, wodoodporna konstrukcja obejmuje wszystkie części, w tym nóżki. Fartuszek sprytnie zwija się w kieszonkę, dzięki czemu łatwo można...

  Fartuszek- śliniaczek strawberry shake B.box. Masz problem z...

  69,00 zł 62,10 zł
 • -10%

  Gryzak do podawania pokarmów niebieski B.box. Jest to gryzak inny niż wszystkie, gdyż pozwala dziecku poznawać nowe smaki, tekstury czy kolory w bezpieczny sposób. Już 4-miesięczne maluchy mogą cieszyć się smakiem melona, jabłuszka, gruszki, jagody czy innych owoców oraz warzyw. Jest to również doskonała alternatywa dla ukojenia bólu towarzyszącemu...

  Gryzak do podawania pokarmów niebieski B.box. Jest to gryzak inny...

  39,00 zł 35,10 zł
 • -15%

  Innowacyjny bidon ze slomką neon pomarańczowy B.Box. Bidon z unikalną obciążoną słomką, pozwoli Twojemu Maluszkowi pić do ostatniej kropelki. Jedyny bidon na rynku, z którego dziecko może pić przechylając go do góry nogami, tak jak z butelki. Niezastąpiony kubek do picia w domu, w podróży, na spacerze.

  Innowacyjny bidon ze slomką neon pomarańczowy B.Box. Bidon z...

  59,00 zł 50,15 zł
 • -10%

  Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - różowy granat b.box. Przedstawiamy *nową*, ulepszoną wersję bidonu z unikalnie obciążoną słomką, który pozwoli twojemu maluszkowi pić do ostatniej kropelki.

  Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - różowy granat b.box....

  59,00 zł 53,10 zł
 • Wyprzedaż! -10%

  Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja -jabłkowy b.box. Przedstawiamy *nową*, ulepszoną wersję bidonu z unikalnie obciążoną słomką, który pozwoli twojemu maluszkowi pić do ostatniej kropelki.

  Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja -jabłkowy b.box....

  59,00 zł 53,10 zł
 • Wyprzedaż! -10%

  Miseczka ze słomką lemon sherbet B.Box. Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju miseczka o opatentowanej konstrukcji przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Duże uchwyty zapewniają stabilność i większą niezależność. Unikalna miseczka ze słomką sprawia, iż dziecku łatwiej spożywać posiłki o konsystencji półpłynnej oraz płynnej.

  Miseczka ze słomką lemon sherbet B.Box. Wyjątkowy i jedyny w swoim...

  59,00 zł 53,10 zł
 • -10%

  Pierwsze sztućce do nauki jedzenia ocean breeze b.box. Próbujesz zachęcić swojego malucha do samodzielnego jedzenia? Twoje dziecko ma problemy z używaniem tradycyjnych sztućców? Zapoznaj się z unikatowym zestawem sztućców b.box.

  Pierwsze sztućce do nauki jedzenia ocean breeze b.box. Próbujesz...

  43,00 zł 38,70 zł
 • -10%

  Pierwsze sztućce do nauki jedzenia passion splash b.box. Próbujesz zachęcić swojego malucha do samodzielnego jedzenia? Twoje dziecko ma problemy z używaniem tradycyjnych sztućców? Zapoznaj się z unikatowym zestawem sztućców b.box.

  Pierwsze sztućce do nauki jedzenia passion splash b.box. Próbujesz...

  43,00 zł 38,70 zł
 • -10%

  Pierwsze sztućce do nauki jedzenia strawberry shake b.box. Próbujesz zachęcić swojego malucha do samodzielnego jedzenia? Twoje dziecko ma problemy z używaniem tradycyjnych sztućców? Zapoznaj się z unikatowym zestawem sztućców b.box.

  Pierwsze sztućce do nauki jedzenia strawberry shake b.box....

  43,00 zł 38,70 zł
 • -10%

  Pierwsze sztućce lemon sherbet B.box. Próbujesz zachęcić swojego malucha do samodzielnego jedzenia? Twoje dziecko ma problemy z używaniem tradycyjnych sztućców? Zapoznaj się z unikatowym zestawem sztućców b.box. Opatentowany widelec został zaprojektowany w taki sposób, aby bez problemów zmieścić się w małych usteczkach dziecka. Zarówno jego kształt, jak i...

  Pierwsze sztućce lemon sherbet B.box. Próbujesz zachęcić swojego...

  43,00 zł 38,70 zł
 • -10%

  Podwójny pojemnik na żywność pomarańczowo-różowy B.box. Plastikowa miseczka podzielona na dwie części, pozwalająca serwować dziecku zróżnicowany posiłek. Świetna na przekąski oraz na obiadek.

  Podwójny pojemnik na żywność pomarańczowo-różowy B.box. Plastikowa...

  39,00 zł 35,10 zł
 • -10%

  Podwójny pojemnik na żywność zielono-niebieski b.box. Plastikowa miseczka podzielona na dwie części, pozwalająca serwować dziecku zróżnicowany posiłek. Świetna na przekąski oraz na obiadek.

  Podwójny pojemnik na żywność zielono-niebieski b.box. Plastikowa...

  39,00 zł 35,10 zł
 • -10%

  Suszarka na butelki i smoczki niebieska B. Box. Ten kompaktowy stojak do duszenia butelek i akcesoriów jest gwarancją czystej i higienicznej powierzchni przeznaczonej tylko i wyłącznie do jednego celu – by suszyć butelki i kubki Twojego maleństwa gdziekolwiek jesteś. Szczególnie przydatny w podróży, na wyjeździe

  Suszarka na butelki i smoczki niebieska B. Box. Ten kompaktowy...

  55,00 zł 49,50 zł
Pokazuje 1 - 15 z 42 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór