Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: B.box

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 48 elementów
 • Fartuszek- śliniaczek lemon sherbet B.box. Masz problem z plamami na ubrankach dziecka po jedzeniu, malowaniu czy zabawie? Polecamy fartuszek-śliniaczek, który możesz użyć przy posiłkach, w domu lub w podróży! Unikalna, wodoodporna konstrukcja obejmuje wszystkie części, w tym nóżki. Fartuszek sprytnie zwija się w kieszonkę, dzięki czemu łatwo można zabrać...

  Fartuszek- śliniaczek lemon sherbet B.box. Masz problem z plamami...

 • Fartuszek- śliniaczek ocean breeze B.box. Masz problem z plamami na ubrankach dziecka po jedzeniu, malowaniu czy zabawie? Polecamy fartuszek-śliniaczek, który możesz użyć przy posiłkach, w domu lub w podróży! Unikalna, wodoodporna konstrukcja obejmuje wszystkie części, w tym nóżki. Fartuszek sprytnie zwija się w kieszonkę, dzięki czemu łatwo można zabrać...

  Fartuszek- śliniaczek ocean breeze B.box. Masz problem z plamami na...

 • Fartuszek- śliniaczek passion splash B.box. Masz problem z plamami na ubrankach dziecka po jedzeniu, malowaniu czy zabawie? Polecamy fartuszek-śliniaczek, który możesz użyć przy posiłkach, w domu lub w podróży! Unikalna, wodoodporna konstrukcja obejmuje wszystkie części, w tym nóżki. Fartuszek sprytnie zwija się w kieszonkę, dzięki czemu łatwo można...

  Fartuszek- śliniaczek passion splash B.box. Masz problem z plamami...

 • Fartuszek- śliniaczek strawberry shake B.box. Masz problem z plamami na ubrankach dziecka po jedzeniu, malowaniu czy zabawie? Polecamy fartuszek-śliniaczek, który możesz użyć przy posiłkach, w domu lub w podróży! Unikalna, wodoodporna konstrukcja obejmuje wszystkie części, w tym nóżki. Fartuszek sprytnie zwija się w kieszonkę, dzięki czemu łatwo można...

  Fartuszek- śliniaczek strawberry shake B.box. Masz problem z...

 • Gryzak do podawania pokarmów niebieski B.box. Jest to gryzak inny niż wszystkie, gdyż pozwala dziecku poznawać nowe smaki, tekstury czy kolory w bezpieczny sposób. Już 4-miesięczne maluchy mogą cieszyć się smakiem melona, jabłuszka, gruszki, jagody czy innych owoców oraz warzyw. Jest to również doskonała alternatywa dla ukojenia bólu towarzyszącemu...

  Gryzak do podawania pokarmów niebieski B.box. Jest to gryzak inny...

 • Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - ananasowy B.box. Przedstawiamy *nową*, ulepszoną wersję bidonu z unikalnie obciążoną słomką, który pozwoli twojemu maluszkowi pić do ostatniej kropelki.

  Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - ananasowy B.box....

 • Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - cytrynowy b.box. Przedstawiamy *nową*, ulepszoną wersję bidonu z unikalnie obciążoną słomką, który pozwoli twojemu maluszkowi pić do ostatniej kropelki.

  Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - cytrynowy b.box....

 • Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - malinowy b.box. Przedstawiamy *nową*, ulepszoną wersję bidonu z unikalnie obciążoną słomką, który pozwoli twojemu maluszkowi pić do ostatniej kropelki.

  Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - malinowy b.box....

 • Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - pomarańczowy b.box. Przedstawiamy *nową*, ulepszoną wersję bidonu z unikalnie obciążoną słomką, który pozwoli twojemu maluszkowi pić do ostatniej kropelki.

  Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - pomarańczowy b.box....

 • Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - różowy granat b.box. Przedstawiamy *nową*, ulepszoną wersję bidonu z unikalnie obciążoną słomką, który pozwoli twojemu maluszkowi pić do ostatniej kropelki.

  Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - różowy granat b.box....

 • Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - winogronowy b.box. Przedstawiamy *nową*, ulepszoną wersję bidonu z unikalnie obciążoną słomką, który pozwoli twojemu maluszkowi pić do ostatniej kropelki.

  Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja - winogronowy b.box....

 • Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja -borówkowy b.box. Przedstawiamy *nową*, ulepszoną wersję bidonu z unikalnie obciążoną słomką, który pozwoli twojemu maluszkowi pić do ostatniej kropelki.

  Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja -borówkowy b.box....

 • Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja -jabłkowy b.box. Przedstawiamy *nową*, ulepszoną wersję bidonu z unikalnie obciążoną słomką, który pozwoli twojemu maluszkowi pić do ostatniej kropelki.

  Innowacyjny bidon ze słomką - nowa wersja -jabłkowy b.box....

 • Innowacyjny bidon ze słomką -nowa wersja- arbuzowy b.box. Przedstawiamy *nową*, ulepszoną wersję bidonu z unikalnie obciążoną słomką, który pozwoli twojemu maluszkowi pić do ostatniej kropelki.

  Innowacyjny bidon ze słomką -nowa wersja- arbuzowy b.box....

 • Miseczka ze słomką lemon sherbet B.Box. Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju miseczka o opatentowanej konstrukcji przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Duże uchwyty zapewniają stabilność i większą niezależność. Unikalna miseczka ze słomką sprawia, iż dziecku łatwiej spożywać posiłki o konsystencji półpłynnej oraz płynnej.

  Miseczka ze słomką lemon sherbet B.Box. Wyjątkowy i jedyny w swoim...

Pokazuje 1 - 15 z 48 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór