Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: B.box

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów
 • -15%

  Innowacyjny bidon ze slomką zielony B.Box. Bidon z unikalną obciążoną słomką, pozwoli Twojemu Maluszkowi pić do ostatniej kropelki. Jedyny bidon na rynku, z którego dziecko może pić przechylając go do góry nogami, tak jak z butelki. Niezastąpiony kubek do picia w domu, w podróży, na spacerze.

  Innowacyjny bidon ze slomką zielony B.Box. Bidon z unikalną...

  59,00 zł 50,15 zł
 • -15%

  Pierwsze sztućce do nauki jedzenia ocean breeze b.box. Próbujesz zachęcić swojego malucha do samodzielnego jedzenia? Twoje dziecko ma problemy z używaniem tradycyjnych sztućców? Zapoznaj się z unikatowym zestawem sztućców b.box.

  Pierwsze sztućce do nauki jedzenia ocean breeze b.box. Próbujesz...

  43,00 zł 36,55 zł
 • -15%

  Pierwsze sztućce do nauki jedzenia passion splash b.box. Próbujesz zachęcić swojego malucha do samodzielnego jedzenia? Twoje dziecko ma problemy z używaniem tradycyjnych sztućców? Zapoznaj się z unikatowym zestawem sztućców b.box.

  Pierwsze sztućce do nauki jedzenia passion splash b.box. Próbujesz...

  43,00 zł 36,55 zł
 • -15%

  Pierwsze sztućce do nauki jedzenia strawberry shake b.box. Próbujesz zachęcić swojego malucha do samodzielnego jedzenia? Twoje dziecko ma problemy z używaniem tradycyjnych sztućców? Zapoznaj się z unikatowym zestawem sztućców b.box.

  Pierwsze sztućce do nauki jedzenia strawberry shake b.box....

  43,00 zł 36,55 zł
 • -15%

  Suszarka na butelki i smoczki niebieska B. Box. Ten kompaktowy stojak do duszenia butelek i akcesoriów jest gwarancją czystej i higienicznej powierzchni przeznaczonej tylko i wyłącznie do jednego celu – by suszyć butelki i kubki Twojego maleństwa gdziekolwiek jesteś. Szczególnie przydatny w podróży, na wyjeździe

  Suszarka na butelki i smoczki niebieska B. Box. Ten kompaktowy...

  55,00 zł 46,75 zł
 • -15%

  Wielofunkcyjny niewysypek na przysmaki - lemon sherbet b.box. Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kubeczek o opatentowanej konstrukcji. Unikalna miseczka ze słomką sprawia, iż dziecku łatwiej spożywać posiłki o konsystencji półpłynnej oraz płynnej. Tym samym jedzenie zupki czy płatków z mlekiem jest dla dziecka dużo zabawniejsze i pozwala mu rozpocząć...

  Wielofunkcyjny niewysypek na przysmaki - lemon sherbet b.box....

  59,00 zł 50,15 zł
 • -15%

  Wielofunkcyjny niewysypek na przysmaki - passion splash b.box. Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kubeczek o opatentowanej konstrukcji. Unikalna miseczka ze słomką sprawia, iż dziecku łatwiej spożywać posiłki o konsystencji półpłynnej oraz płynnej. Tym samym jedzenie zupki czy płatków z mlekiem jest dla dziecka dużo zabawniejsze i pozwala mu rozpocząć...

  Wielofunkcyjny niewysypek na przysmaki - passion splash b.box....

  59,00 zł 50,15 zł
 • -15%

  Wielofunkcyjny niewysypek na przysmaki - strawberry shake b.box. Wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju kubeczek o opatentowanej konstrukcji. Unikalna miseczka ze słomką sprawia, iż dziecku łatwiej spożywać posiłki o konsystencji półpłynnej oraz płynnej. Tym samym jedzenie zupki czy płatków z mlekiem jest dla dziecka dużo zabawniejsze i pozwala mu rozpocząć...

  Wielofunkcyjny niewysypek na przysmaki - strawberry shake b.box....

  59,00 zł 50,15 zł
 • -15%

  Innowacyjny bidon ze slomką neon ananasowy B.Box. Bidon z unikalną obciążoną słomką, pozwoli Twojemu Maluszkowi pić do ostatniej kropelki. Jedyny bidon na rynku, z którego dziecko może pić przechylając go do góry nogami, tak jak z butelki. Niezastąpiony kubek do picia w domu, w podróży, na spacerze.

  Innowacyjny bidon ze slomką neon ananasowy B.Box. Bidon z unikalną...

  59,00 zł 50,15 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Innowacyjny bidon ze slomką neon arbuzowy B.Box. Bidon z unikalną obciążoną słomką, pozwoli Twojemu Maluszkowi pić do ostatniej kropelki. Jedyny bidon na rynku, z którego dziecko może pić przechylając go do góry nogami, tak jak z butelki. Niezastąpiony kubek do picia w domu, w podróży, na spacerze.

  Innowacyjny bidon ze slomką neon arbuzowy B.Box. Bidon z unikalną...

  59,00 zł 50,15 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Innowacyjny bidon ze slomką neon kobaltowy B.Box. Bidon z unikalną obciążoną słomką, pozwoli Twojemu Maluszkowi pić do ostatniej kropelki. Jedyny bidon na rynku, z którego dziecko może pić przechylając go do góry nogami, tak jak z butelki. Niezastąpiony kubek do picia w domu, w podróży, na spacerze.

  Innowacyjny bidon ze slomką neon kobaltowy B.Box. Bidon z unikalną...

  59,00 zł 50,15 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Innowacyjny bidon ze slomką neon pomarańczowy B.Box. Bidon z unikalną obciążoną słomką, pozwoli Twojemu Maluszkowi pić do ostatniej kropelki. Jedyny bidon na rynku, z którego dziecko może pić przechylając go do góry nogami, tak jak z butelki. Niezastąpiony kubek do picia w domu, w podróży, na spacerze.

  Innowacyjny bidon ze slomką neon pomarańczowy B.Box. Bidon z...

  59,00 zł 50,15 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Innowacyjny bidon ze slomką neon różowy B.Box. Bidon z unikalną obciążoną słomką, pozwoli Twojemu Maluszkowi pić do ostatniej kropelki. Jedyny bidon na rynku, z którego dziecko może pić przechylając go do góry nogami, tak jak z butelki. Niezastąpiony kubek do picia w domu, w podróży, na spacerze.

  Innowacyjny bidon ze slomką neon różowy B.Box. Bidon z unikalną...

  59,00 zł 50,15 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Innowacyjny bidon ze slomką niebieski B.Box. Bidon z unikalną obciążoną słomką, pozwoli Twojemu Maluszkowi pić do ostatniej kropelki. Jedyny bidon na rynku, z którego dziecko może pić przechylając go do góry nogami, tak jak z butelki. Niezastąpiony kubek do picia w domu, w podróży, na spacerze.

  Innowacyjny bidon ze slomką niebieski B.Box. Bidon z unikalną...

  59,00 zł 50,15 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -15%

  Innowacyjny bidon ze slomką różowy B.Box. Bidon z unikalną obciążoną słomką, pozwoli Twojemu Maluszkowi pić do ostatniej kropelki. Jedyny bidon na rynku, z którego dziecko może pić przechylając go do góry nogami, tak jak z butelki. Niezastąpiony kubek do picia w domu, w podróży, na spacerze.

  Innowacyjny bidon ze slomką różowy B.Box. Bidon z unikalną...

  59,00 zł 50,15 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór