Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Grimm's

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 31 elementów
 • 6 drewnianych pastelowych kulek Grimm's. Dzieci uwielbiają przedmioty, które można turlać. Wszelki piłki i piłeczki potrafią zająć je na długi czas. Skoro tak, to cóż może być lepszego od zabawy drewnianymi kulkami Grimm's? Tym bardziej, że Maluch może je wykorzystać w zabawie drugą ukochaną przez siebie zabawką - kartonowym pudełkiem :)

  6 drewnianych pastelowych kulek Grimm's. Dzieci uwielbiają...

  65,00 zł
 • Drewniany tunel Grimm's. Jeżeli szukasz drewnianych klocków wpisujących się w pedagogikę steinerowską, to drewniany Tunel Grimm's z 6 łuków w naturalnym kolorze drewna jest doskonałym pomysłem. To wyjątkowa zabawka, zachwycająca swą prostotą i uniwersalnością, która otwiera przed wyobraźnią dziecka ogromne pole do popisu.

  Drewniany tunel Grimm's. Jeżeli szukasz drewnianych klocków...

  119,00 zł
 • Duża pastelowa wieża stożkowa 0+ Grimm's. Stożkowa wieża do nakładania to klasyka wśród zabawek dla najmłodszych. Jakąś jej wersją w swoim dzieciństwie bawił się chyba każdy. Duża Wieża Grimm's to wyjątkowa odsłona tej popularnej zabawki.

  Duża pastelowa wieża stożkowa 0+ Grimm's. Stożkowa wieża do...

  135,00 zł
 • Grzechotka okrągła z rybką 0+ Grimm's. Grzechotka, która wyjątkowo dobrze pasuje do małych, jeszcze nieporadnych dłoni niemowlęcia. Zapewnia wygodny i pewny chwyt, a to jest punkt wyjścia do zdobywania kolejnych umiejętności, które pozwolą dziecku przejść od nieporadnych prób manipulacji grzechotką po wznoszenie skomplikowanych wielowymiarowych...

  Grzechotka okrągła z rybką 0+ Grimm's. Grzechotka, która wyjątkowo...

  73,00 zł
 • Grzechotka z czerwonymi oczkami  0+ Grimm's. Grzechotka, która wyjątkowo dobrze pasuje do małych, jeszcze nieporadnych dłoni niemowlęcia. Zapewnia wygodny i pewny chwyt, a to jest punkt wyjścia do zdobywania kolejnych umiejętności, które pozwolą dziecku przejść od nieporadnych prób manipulacji grzechotką po wznoszenie skomplikowanych wielowymiarowych...

  Grzechotka z czerwonymi oczkami  0+ Grimm's. Grzechotka, która...

  56,00 zł
 • Kolorowa tęcza 6-elementowa 1+ Grimm's. Jeżeli szukasz wyjątkowej zabawki dla dziecka, drewnianej, uniwersalnej i pobudzającej dziecięcą wyobraźnię to Tęcza Grimm's jest doskonałym pomysłem. Drewniane klocki Grimm's wygrały prestiżowy konkurs i otrzymały tytuł "Zabawka Roku", pomagający wybierać mądre i bezpieczne zabawki.

  Kolorowa tęcza 6-elementowa 1+ Grimm's. Jeżeli szukasz wyjątkowej...

  119,00 zł
 • Kolorowa wieża kwiatki 1+ Grimm's. Wieża, w której poszczególne klocki nakładane są na element konstrukcyjny, to klasyka wśród zabawek dla najmłodszych. Chyba każdy bawił się nią w swoim dzieciństwie. Jednak wieża Grimm's, to wyjątkowa odsłona tej popularnej zabawki.

  Kolorowa wieża kwiatki 1+ Grimm's. Wieża, w której poszczególne...

  175,00 zł
 • Kolorowe cztery mini wieże z okręgami 1+, Grimm's. Stożkowa wieża do nakładania to klasyka wśród zabawek dla najmłodszych. Jakąś jej wersją w swoim dzieciństwie bawił się chyba każdy. Zestaw 4 mini wież Grimm's to wyjątkowa odsłona tej popularnej zabawki.

  Kolorowe cztery mini wieże z okręgami 1+, Grimm's. Stożkowa wieża...

  155,00 zł
 • Kolorowe schodki z koralików 3+ Grimm's. Kolorowe korale zebrane w "słupki" to genialny i prosty przyrząd, dzięki któremu dziecko nauczy się liczyć. Dużo łatwej jest dokonać tej sztuki gdy widać różnicę pomiędzy ilością korali odpowiadającym kolejnym cyfrom. To nie jest tylko zapis na kartonie, papierze czy tablicy.  To drewniane elementy, które dziecko...

  Kolorowe schodki z koralików 3+ Grimm's. Kolorowe korale zebrane w...

  145,00 zł
 • Mała tęczowa wieża 1+ Grimm's. Stożkowa wieża do nakładania to klasyka wśród zabawek dla najmłodszych. Jakąś jej wersją w swoim dzieciństwie bawił się chyba każdy. Wieża Grimm's to wyjątkowa odsłona tej popularnej zabawki.

  Mała tęczowa wieża 1+ Grimm's. Stożkowa wieża do nakładania to...

  62,00 zł
 • Mały 6-elementowy czarno-biały tunel Grimm's. Tunel Grimm's to drewniana zabawka genialna w swej prostocie. 6 łuków zaprojektowanych tak by wchodziły jeden pod drugi według wielkości. Na pierwszy rzut oka niczym nie zdradzają swego potencjału. Wystarczy jednak dać "tunel" dziecku i nie przeszkadzać a nagle okaże się wyjątkowo kreatywnym zestawem.

  Mały 6-elementowy czarno-biały tunel Grimm's. Tunel Grimm's to...

  119,00 zł
 • Mini rolka z kulkami tęczowa 0+ Grimm's. Mini Rolka Grimm's to drewniana zabawka w kształcie walca, która za kolorowymi szczebelkami skrywa równie kolorowe koraliki i mały dzwoneczek. Takie zestawienie to gwarancja świetnej zabawy dla dziecka.

  Mini rolka z kulkami tęczowa 0+ Grimm's. Mini Rolka Grimm's to...

  95,00 zł
 • Niebieski samochodzik Grimm's. Drewniane autko to po prostu drewniane autko. Zabawka stara jak świat tyle, że w tym wypadku świetnie wykonana. Urzeka prostotą, brakiem zbędnych elementów i dekoracji. Maluch może przewozić w nim mniejsze zabawki.

  Niebieski samochodzik Grimm's. Drewniane autko to po prostu...

  83,00 zł
 • Pastelowe małe guziki do nawlekania 3+Grimm's. Kolorowe guziki podbierane z przybornika do szycia mamy lub babci... Kto się nimi nie bawił? Duże, małe, z dziurkami lub "na nóżce" jak grzybki, gładkie lub wręcz przeciwnie. Można było z nich robić cuda. Doskonałe w roli monet podczas zabawy w sklep, dawały się jednocześnie układać w fantazyjne wzorki.

  Pastelowe małe guziki do nawlekania 3+Grimm's. Kolorowe guziki...

  75,00 zł
 • Smyczka do smoczka tęczowa  0+ Grimm's. Kolorowa smycz/przywieszka Grimm's, dzięki której łatwo przyczepisz niemowlęcą zabawkę tak by nie wypadła np. z wózka lub fotelika. Idealnie nadaje się do maleńkich grzechotek, smoczków i gryzaków. Kolorowe drewniane kulki sprawią dziecku frajdę przyciągając uwagę intensywnymi barwami.

  Smyczka do smoczka tęczowa  0+ Grimm's. Kolorowa smycz/przywieszka...

  69,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 31 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór