Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Grimm's

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów
 • -15%

  Grzechotka okrągła z rybką 0+ Grimm's. Grzechotka, która wyjątkowo dobrze pasuje do małych, jeszcze nieporadnych dłoni niemowlęcia. Zapewnia wygodny i pewny chwyt, a to jest punkt wyjścia do zdobywania kolejnych umiejętności, które pozwolą dziecku przejść od nieporadnych prób manipulacji grzechotką po wznoszenie skomplikowanych wielowymiarowych...

  Grzechotka okrągła z rybką 0+ Grimm's. Grzechotka, która wyjątkowo...

  73,00 zł 62,05 zł
 • -15%

  Grzechotka tęczowy statek 0+ Grimm's. Śliczna drewniana zabawka dla niemowlaka. Bajecznie kolorowe koraliki przyciągają wyczulony na intensywne barwy wzrok dziecka wzbudzając jego zainteresowanie. Świetnie nadają się do ćwiczeń dla małych paluszków. "Aksamitna" faktura zachęca malucha do dotykania drewnianych kuleczek na wiele sposobów. 

  Grzechotka tęczowy statek 0+ Grimm's. Śliczna drewniana zabawka dla...

  75,00 zł 63,75 zł
 • -15%

  Grzechotka z czerwonymi oczkami  0+ Grimm's. Grzechotka, która wyjątkowo dobrze pasuje do małych, jeszcze nieporadnych dłoni niemowlęcia. Zapewnia wygodny i pewny chwyt, a to jest punkt wyjścia do zdobywania kolejnych umiejętności, które pozwolą dziecku przejść od nieporadnych prób manipulacji grzechotką po wznoszenie skomplikowanych wielowymiarowych...

  Grzechotka z czerwonymi oczkami  0+ Grimm's. Grzechotka, która...

  56,00 zł 47,60 zł
 • -15%

  Kolorowa tęcza 6-elementowa 1+ Grimm's. Jeżeli szukasz wyjątkowej zabawki dla dziecka, drewnianej, uniwersalnej i pobudzającej dziecięcą wyobraźnię to Tęcza Grimm's jest doskonałym pomysłem. Drewniane klocki Grimm's wygrały prestiżowy konkurs i otrzymały tytuł "Zabawka Roku", pomagający wybierać mądre i bezpieczne zabawki.

  Kolorowa tęcza 6-elementowa 1+ Grimm's. Jeżeli szukasz wyjątkowej...

  119,00 zł 101,15 zł
 • -15%

  Kolorowa wieża kwiatki 1+ Grimm's. Wieża, w której poszczególne klocki nakładane są na element konstrukcyjny, to klasyka wśród zabawek dla najmłodszych. Chyba każdy bawił się nią w swoim dzieciństwie. Jednak wieża Grimm's, to wyjątkowa odsłona tej popularnej zabawki.

  Kolorowa wieża kwiatki 1+ Grimm's. Wieża, w której poszczególne...

  175,00 zł 148,75 zł
 • -15%

  Kolorowe schodki z koralików 3+ Grimm's. Kolorowe korale zebrane w "słupki" to genialny i prosty przyrząd, dzięki któremu dziecko nauczy się liczyć. Dużo łatwej jest dokonać tej sztuki gdy widać różnicę pomiędzy ilością korali odpowiadającym kolejnym cyfrom. To nie jest tylko zapis na kartonie, papierze czy tablicy.  To drewniane elementy, które dziecko...

  Kolorowe schodki z koralików 3+ Grimm's. Kolorowe korale zebrane w...

  145,00 zł 123,25 zł
 • -15%

  Mała tęczowa wieża 1+ Grimm's. Stożkowa wieża do nakładania to klasyka wśród zabawek dla najmłodszych. Jakąś jej wersją w swoim dzieciństwie bawił się chyba każdy. Wieża Grimm's to wyjątkowa odsłona tej popularnej zabawki.

  Mała tęczowa wieża 1+ Grimm's. Stożkowa wieża do nakładania to...

  62,00 zł 52,70 zł
 • -15%

  Mini rolka z kulkami tęczowa 0+ Grimm's. Mini Rolka Grimm's to drewniana zabawka w kształcie walca, która za kolorowymi szczebelkami skrywa równie kolorowe koraliki i mały dzwoneczek. Takie zestawienie to gwarancja świetnej zabawy dla dziecka.

  Mini rolka z kulkami tęczowa 0+ Grimm's. Mini Rolka Grimm's to...

  95,00 zł 80,75 zł
 • -15%

  Pastelowe małe guziki do nawlekania 3+Grimm's. Kolorowe guziki podbierane z przybornika do szycia mamy lub babci... Kto się nimi nie bawił? Duże, małe, z dziurkami lub "na nóżce" jak grzybki, gładkie lub wręcz przeciwnie. Można było z nich robić cuda. Doskonałe w roli monet podczas zabawy w sklep, dawały się jednocześnie układać w fantazyjne wzorki.

  Pastelowe małe guziki do nawlekania 3+Grimm's. Kolorowe guziki...

  75,00 zł 63,75 zł
 • -15%

  Pastelowy tunel tęcza  0+ Grimm's. 6 różnej wielkości drewnianych łuków w pastelowych kolorach to pomysł w sam raz dla Ciebie, jeżeli szukasz wyjątkowej zabawki dla dziecka. Drewnianej, uniwersalnej i pobudzającej wyobraźnię Malucha.

  Pastelowy tunel tęcza  0+ Grimm's. 6 różnej wielkości drewnianych...

  119,00 zł 101,15 zł
 • -15%

  Podstawowy zestaw do budowania 3+ Grimm's. Zestaw klocków, który udowadnia, że w temacie tej ponadczasowej zabawki nie powiedziano jeszcze wszystkiego. Nawet, gdy mają być to drewniane klocki można nadać im zupełnie nieoczekiwane kształty, które sprawią, że zabawa zyska zupełnie nowy wymiar.

  Podstawowy zestaw do budowania 3+ Grimm's. Zestaw klocków, który...

  152,00 zł 129,20 zł
 • -15%

  Smyczka do smoczka tęczowa  0+ Grimm's. Kolorowa smycz/przywieszka Grimm's, dzięki której łatwo przyczepisz niemowlęcą zabawkę tak by nie wypadła np. z wózka lub fotelika. Idealnie nadaje się do maleńkich grzechotek, smoczków i gryzaków. Kolorowe drewniane kulki sprawią dziecku frajdę przyciągając uwagę intensywnymi barwami.

  Smyczka do smoczka tęczowa  0+ Grimm's. Kolorowa smycz/przywieszka...

  69,00 zł 58,65 zł
 • -15%

  Zestaw pudełek pastelowych 0+  Grimm's. Daj dziecku do zabawy 6 drewnianych pudełek różnej wielkości a znajdzie dla nich "milion" zastosowań. Ustawi z nich piramidę lub wieżę, jak kto woli. Schowa jedno w drugie. Użyje ich jako pudełek do segregowania lub przechowywania. Połączy z innym klockami tworząc domy, zamki lub inne wymyślne budowle.

  Zestaw pudełek pastelowych 0+  Grimm's. Daj dziecku do zabawy 6...

  275,00 zł 233,75 zł
 • -15%

  Zestaw pudełek w intensywnych kolorach 0+ Grimm's. Daj dziecku do zabawy 6 drewnianych pudełek różnej wielkości a znajdzie dla nich "milion" zastosowań. Ustawi z nich piramidę lub wieżę, jak kto woli. Schowa jedno w drugie. Użyje ich jako pudełek do segregowania lub przechowywania. Połączy z innym klockami tworząc domy, zamki lub inne wymyślne budowle.

  Zestaw pudełek w intensywnych kolorach 0+ Grimm's. Daj dziecku do...

  275,00 zł 233,75 zł
 • -15%

  Duża pastelowa wieża stożkowa 0+ Grimm's. Stożkowa wieża do nakładania to klasyka wśród zabawek dla najmłodszych. Jakąś jej wersją w swoim dzieciństwie bawił się chyba każdy. Duża Wieża Grimm's to wyjątkowa odsłona tej popularnej zabawki.

  Duża pastelowa wieża stożkowa 0+ Grimm's. Stożkowa wieża do...

  135,00 zł 114,75 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 15 z 16 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór