Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Innobaby

 • Widok:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Silikonowy talerzyk z przegródkami i przyssawkami, różowa kurka Innobaby. Silikonowy talerzyk Innobaby w kształcie kurczaczka to doskonały sposób na serwowanie dziecku posiłku. Kształt jest sympatycznym akcentem a przegródki pozwalają podać kilka produktów tak by ze sobą się nie mieszały. Dla wielu dzieci ma to ogromne znaczenie.

  Silikonowy talerzyk z przegródkami i przyssawkami, różowa kurka...

 • Talerz ze stali nierdzewnej z przegródkami i silikonową pokrywką  niebieski autobus Innobaby. Doskonały sposób na przechowanie, transport i podanie dziecku domowego posiłku nie tylko w jego własnej jadalni.

  Talerz ze stali nierdzewnej z przegródkami i silikonową pokrywką...

 • Talerz ze stali nierdzewnej z przegródkami i silikonową pokrywką  zielony autobus Innobaby. Doskonały sposób na przechowanie, transport i podanie dziecku domowego posiłku nie tylko w jego własnej jadalni.

  Talerz ze stali nierdzewnej z przegródkami i silikonową pokrywką...

 • Silikonowy talerzyk z przegródkami i przyssawkami, niebieska kurka Innobaby. Silikonowy talerzyk Innobaby w kształcie kurczaczka to doskonały sposób na serwowanie dziecku posiłku. Kształt jest sympatycznym akcentem a przegródki pozwalają podać kilka produktów tak by ze sobą się nie mieszały. Dla wielu dzieci ma to ogromne znaczenie.

  Silikonowy talerzyk z przegródkami i przyssawkami, niebieska kurka...

 • Silikonowy talerzyk z przegródkami i przyssawkami, żółta kurka Innobaby. Silikonowy talerzyk Innobaby w kształcie kurczaczka to doskonały sposób na serwowanie dziecku posiłku. Kształt jest sympatycznym akcentem a przegródki pozwalają podać kilka produktów tak by ze sobą się nie mieszały. Dla wielu dzieci ma to ogromne znaczenie.

  Silikonowy talerzyk z przegródkami i przyssawkami, żółta kurka...

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór