Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: KioKids

 • Widok:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Uchwyt na kubek mocowany do wózka, Kiokids. Uchwyt na kubek lub butelkę, który możesz zamocować do ramy wózka pozwoli, by kubek z kawą, czy ulubiona butelka Twojego dziecka była zawsze pod ręką! Mocowany do ramy wózka za pomocą regulowanego uchwytu, pozwala dopasować go do różnej grubości ramy wózka. Dodatkowo specjalny przycisk pozwala zmieniać kąt pod...

  Uchwyt na kubek mocowany do wózka, Kiokids. Uchwyt na kubek lub...

 • Zestaw do pielęgnacji małego dziecka kolor różowy  Kiokids. Zestaw do pielęgnacji małego dziecka zawiera wszystko, czego potrzebujesz z akcesoriów dla dziecka już od pierwszych dni jego życia! Zestaw zawiera bezpieczne, zaokrąglone nożyczki do paznokci, cążki, pilniczek, pęsetę, grzebień oraz szczotkę.

  Zestaw do pielęgnacji małego dziecka kolor różowy  Kiokids. Zestaw...

 • Zestaw do pielęgnacji małego dziecka kolor turkusowy  Kiokids. Zestaw do pielęgnacji małego dziecka zawiera wszystko, czego potrzebujesz z akcesoriów dla dziecka już od pierwszych dni jego życia! Zestaw zawiera bezpieczne, zaokrąglone nożyczki do paznokci, cążki, pilniczek, pęsetę, grzebień oraz szczotkę.

  Zestaw do pielęgnacji małego dziecka kolor turkusowy  Kiokids....

 • Miękka grzechotka Jeż, KioKids. Miękka grzechotka pozwala Maluszkom od 6 miesiąca życia rozwijać swoje zmysły i spędzić czas przy doskonałej zabawie! Jeżyka z owalnym brzuszkiem bez problemu można turlać, dodatkowo dziecko bez problemu może chwycić i podnosić zabawkę, dzięki dziurkom.

  Miękka grzechotka Jeż, KioKids. Miękka grzechotka pozwala Maluszkom...

 • Miękka grzechotka Sowa, KioKids. Miękka grzechotka pozwala Maluszkom od 6 miesiąca życia rozwijać swoje zmysły i spędzić czas przy doskonałej zabawie! Sowę z owalnym brzuszkiem bez problemu można turlać, dodatkowo dziecko bez problemu może chwycić i podnosić zabawkę, dzięki dziurkom. Poza głową wykonana jest z miękkiego materiału, który szybko wraca do...

  Miękka grzechotka Sowa, KioKids. Miękka grzechotka pozwala...

 • Zestaw do manicure, kolor różowy, Kiokids. Podręczny, praktyczny zestaw do manicure dla dziecka. W wygodnym pudełeczku znajdziemy bezpieczne nożyczki dla dziecka, pilniczek oraz cążki. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o paznokcie dziecka.

  Zestaw do manicure, kolor różowy, Kiokids. Podręczny, praktyczny...

 • Zestaw do manicure, kolor turkusowy, Kiokidss. Podręczny, praktyczny zestaw do manicure dla dziecka. W wygodnym pudełeczku znajdziemy bezpieczne nożyczki dla dziecka, pilniczek oraz cążki. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o paznokcie dziecka.

  Zestaw do manicure, kolor turkusowy, Kiokidss. Podręczny,...

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór