Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Mimijumi

 • Widok:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Butelka dla niemowląt 120 ml Mimijumi. Mimijumi to wyjątkowa butelka do karmienia niemowląt. Wielokrotnie nagradzana. Nazywana 'BUTELKĄ OSTATNIEJ SZANSY', ale także 'Butelką drugą po mamie', 'Butelką aktywnego macierzyństwa', 'Butelką aktywnego tacierzyństwa', czy po prostu 'Butelką świetnie imitującą pierś matki'.

  Butelka dla niemowląt 120 ml Mimijumi. Mimijumi to wyjątkowa...

 • Smoczek do butelki poziom 1 Mimijumi przeznaczony od urodzenia do 12. miesiąca życia. Mimijumi to wyjątkowa butelka do karmienia niemowląt. Wielokrotnie nagradzana. Nazywana 'BUTELKĄ OSTATNIEJ SZANSY', ale także 'Butelką drugą po mamie', 'Butelką aktywnego macierzyństwa', 'Butelką aktywnego tacierzyństwa', czy po prostu 'Butelką świetnie imitującą pierś...

  Smoczek do butelki poziom 1 Mimijumi przeznaczony od urodzenia do...

 • Smoczek do butelki poziom 2 Mimijumi przeznaczony od 6. do 18. miesiąca życia. Mimijumi to wyjątkowa butelka do karmienia niemowląt. Wielokrotnie nagradzana. Nazywana 'BUTELKĄ OSTATNIEJ SZANSY', ale także 'Butelką drugą po mamie', 'Butelką aktywnego macierzyństwa', 'Butelką aktywnego tacierzyństwa', czy po prostu 'Butelką świetnie imitującą pierś matki'.

  Smoczek do butelki poziom 2 Mimijumi przeznaczony od 6. do 18....

 • Butelka dla niemowląt 240 ml Mimijumi. Mimijumi to wyjątkowa butelka do karmienia niemowląt. Wielokrotnie nagradzana. Nazywana 'BUTELKĄ OSTATNIEJ SZANSY', ale także 'Butelką drugą po mamie', 'Butelką aktywnego macierzyństwa', 'Butelką aktywnego tacierzyństwa', czy po prostu 'Butelką świetnie imitującą pierś matki'.

  Butelka dla niemowląt 240 ml Mimijumi. Mimijumi to wyjątkowa...

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór