Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Sevi

 • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 54 elementów
 • Balansujące Kosmiczne Stworki Sevi. Gra polegająca na układaniu kolorowych postaci na powierzchni bujającego się statku kosmicznego tak, aby żadna nie spadła. Poszczególne elementy zestawu są wykonane z drewna i świecą w ciemnościach. Zabawka rozwija u dziecka logiczne myślenie i koordynację ruchową.

  Balansujące Kosmiczne Stworki Sevi. Gra polegająca na układaniu...

  109,00 zł
 • Bębenek Rock Sevi a tyle radości! Ten klasyczny instrument muzyczny został wyposażony w nową czarno-czerwoną rockową stylistykę, dzięki, której wygląda profesjonalnie.

  Bębenek Rock Sevi a tyle radości! Ten klasyczny instrument muzyczny...

  129,00 zł
 • Cyrk na kółkach z magnetycznym łączeniem Sevi. Pojazd posiada dwie naczepy z lwem oraz żyrafą i główne autko, do którego można je przyczepić. Łączenia są magnetyczne, dzięki czemu dziecko z łatwością będzie mogło je połączyć i rozłączyć bez pomocy osoby dorosłej. Każdy element posiada własne kółka, co umożliwia zabawę aż trzema osobnymi pojazdami!

  Cyrk na kółkach z magnetycznym łączeniem Sevi. Pojazd posiada dwie...

  43,00 zł
 • Czerwona ciężarówka z kierowcą Sevi. Czerwona ciężarówka- wywrotka to idealna zabawka dla każdego małego pracownika budowy. Przewiezie co zechcesz, a dzięki solidnej konstrukcji posłuży długi czas.

  Czerwona ciężarówka z kierowcą Sevi. Czerwona ciężarówka- wywrotka...

  105,00 zł
 • Drewniana waga szalkowa Sevi. Drewniana waga, wraz z 10 odważnikami w zestawie to zabawka, która jednocześnie bawiąc- uczy. Dziecko, bawiąc się w sklep jednocześnie może ważyć różne produkty, poznając system miar i wag oraz matematykę.

  Drewniana waga szalkowa Sevi. Drewniana waga, wraz z 10 odważnikami...

  134,00 zł
 • Drewniany chodzik muzyczny Sevi. Drewniany chodzik muzyczny marki Sevi, który pomoże w stawianiu pierwszych kroków malucha. Chodzik wyposażony został w: cymbałki, grzechotkę, bębenek, wesołe postaci zwierzątek, grzechotkę oraz wiele innych dodatków.

  Drewniany chodzik muzyczny Sevi. Drewniany chodzik muzyczny marki...

  413,50 zł
 • Drewniany warsztat z narzędziami 22 el. Sevi. Drewniany warsztat z 22 narzędziami. Wymiary: 49 x 64 x 45 cm

  Drewniany warsztat z narzędziami 22 el. Sevi. Drewniany warsztat z...

  439,00 zł
 • Drewniany zestaw lekarza Sevi. Zestaw lekarski marki Sevi pomoże dzieciom w odgrywaniu ról i wcielaniu się w postać lekarza.

  Drewniany zestaw lekarza Sevi. Zestaw lekarski marki Sevi pomoże...

  121,00 zł
 • Farma, Sevi. Farma to zestaw wykonany z drewna z tekturowymi dodatkami. Zawiera on 15 elementów - czternaście zwierzątek oraz drzew i pudełko. Domek, w którym znajdują się drewniane postacie drzew i zwierząt, również może służyć jako pole do zabawy.

  Farma, Sevi. Farma to zestaw wykonany z drewna z tekturowymi...

  144,50 zł
 • Garaż z akcesoriami Sevi. Garaż z akcesoriami (ludziki, pojazdy). Wykonany z drewna. Wymiary: 27 x 19 x 27 cm.

  Garaż z akcesoriami Sevi. Garaż z akcesoriami (ludziki, pojazdy)....

  208,50 zł
 • Klocki drewniane Bajkowe osiedle Sevi. Zestaw składa się z 25 pastelowych elementów bogatych w dziecięce motywy. Klocki zostały wykonane z drewna w różnych kształtach dając maluchom okazję do kreatywnej zabawy i ćwiczeń małej motoryki.

  Klocki drewniane Bajkowe osiedle Sevi. Zestaw składa się z 25...

  104,90 zł
 • Kolorowa skrzyneczka, Sorter dla dzieci Sevi. Pięknie zdobiona zabawka składa się z 20 drewnianych elementów: 6 klocków, 4 trzyczęściowych zwierzątek oraz kostki. Sorter ma za zadanie zachęcić dziecko do próbowania oraz rozbudzić funkcję zapamiętywania w mózgu, by po czasie wiedziało, gdzie należy umieścić klocek.

  Kolorowa skrzyneczka, Sorter dla dzieci Sevi. Pięknie zdobiona...

  105,00 zł
 • Kolorowe pudełka, Sorter dla dzieci Cyrk Sevi. Kolorowe pudełka marki Sevi to zabawka edukacyjna dla najmłodszych. Zestaw składa się z  6 tekturowych pudełek z motywem cyrkowym, z których dzieci zbudują wieżę, a także nauczą się sortowania kształtów dopasowując klocki do odpowiednich otworów. Zestaw składa się z 11 elementów.

  Kolorowe pudełka, Sorter dla dzieci Cyrk Sevi. Kolorowe pudełka...

  103,00 zł
 • Kolorowe, drewniane centrum muzyczne 4w1 z ruchomymi zwierzaczkami Sevi. Centrum muzyczne dla każdego małego melomana. Tutaj może tworzyć własną muzykę, nie ograniczając się do jednego instrumentu. Ruchome zwierzaczki umilą zabawę i sprawią, że dziecko nie będzie chciało przestać grać.

  Kolorowe, drewniane centrum muzyczne 4w1 z ruchomymi zwierzaczkami...

  127,00 zł
 • Kolorowy ksylofon z myszką Sevi. Kolorowy, drewniany ksylofon z myszką, pałeczkami, talerzem perkusyjnym oraz mini bębenkiem.

  Kolorowy ksylofon z myszką Sevi. Kolorowy, drewniany ksylofon z...

  104,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 54 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór