Kategorie

Ostatnio przeglądane

Wysyłka Sprawdź

Paczkomaty Paczkomaty
Dostawa w ciągu 48 godzin! 9,84 zł
Kurier DPD Kurier DPD
Dostawa w ciągu 48 godzin! 14,76 zł
Kurier InPost Kurier InPost
Dostawa w ciągu 72 godzin 14,76 zł
Poczta Polska - Paczka Poczta Polska - Paczka
Dostawa w ciągu 72 godzin (wysyłka w ciągu 48 godzin) 17,22 zł
Paczkomaty - za pobraniem Paczkomaty - za pobraniem
Dostawa w ciągu 48 godzin! 14,15 zł
Kurier DPD - za pobraniem Kurier DPD - za pobraniem
Dostawa w ciągu 48 godzin! 19,68 zł
Kurier InPost - za pobraniem Kurier InPost - za pobraniem
Dostawa w ciągu 72 godzin 19,91 zł
Poczta Polska - za pobraniem Poczta Polska - za pobraniem
Dostawa w ciągu 72 godzin (wysyłka w ciągu 48 godzin) 21,40 zł
GLS Irlandia GLS Irlandia
5 88,56 zł

Książeczka sensoryczna Busy Baby Felt For Fun – zabawa od 6 miesięcy do 2 lat

Książeczka sensoryczna Busy Baby Felt For Fun to znakomita zabawka rozwojowa dla najmłodszych. Najchętniej bawią się nią maluchy od 6 miesięcy nawet do 2 lat. Na stronach książki znajdują się ulubione zajęcia niemowląt, czyli hałasowanie, szarpanie, ciągniecie, odrywanie, miętoszenie i chwytanie. Nasz maluch podczas zabawy uczy się wielu przydatnych rzeczy.

Więcej szczegółów

Felt For Fun

Opis

Książeczka sensoryczna Busy Baby Felt For Fun to znakomita zabawka rozwojowa dla najmłodszych. Najchętniej bawią się nią maluchy od 6 miesięcy nawet do 2 lat. Na stronach książki znajdują się ulubione zajęcia niemowląt, czyli hałasowanie, szarpanie, ciągniecie, odrywanie, miętoszenie i chwytanie. Nasz maluch podczas zabawy uczy się też nazywać i rozpoznawać kształty, poznawać zwierzątka i ich ulubione dania, czy bawić się w ulubione przez maluchy puzzle.

Książeczka Busy Baby jest miękka i lekka, aby Wasz maluch mógł ją chwytać, rzucać i nosić. Zabawka ta jest idealnym towarzyszem podróży malucha, czy umilaczem czasu w restauracji czy podczas wizyt. Książeczka posiada znak CE.

Poniżej prezentujemy parę przykładowych stron jakie znajduje się w książeczce sensorycznej:

Okładka książeczki sensorycznej

OKŁADKA


Książeczka rozpoczyna się od zabawy w szarpanie i wkładanie malutkich paluszków w pętelki z tasiemek, z których zrobiona jest grzywa sympatycznego lwa. Lew po naciśnięciu na nosek sympatycznie piszczy, rozbawiając maluszka.

kształty książeczka sensoryczna


KSZTAŁTY


Tutaj możemy uczyć maluszka rozpoznawania i dopasowywania kształtów oraz kolorów. Wszystkie elementy ruchome przymocowane są na tasiemkach, aby zabawa była bezpieczna, a elementy się nie pogubiły.

rybki książeczka sensoryczna


RYBKI


Na tej stronie mamy ruchome rybki, które przesuwają się po tasiemkowej wodzie. Zabawa ta pozwala na rozwój małej motoryki, a szczególnie chwytu szczypcowego, którego maluch musi się nauczyć, aby móc chwytać małe przedmioty. Mamy też tutaj zwierzątka i rośliny morskie, co pozwala na początki poznawania podwodnego świata.zwierzaki książeczka sensoryczna

ZWIERZAKI

Na tej stronie poznajemy zwierzątka domowe i gospodarcze oraz ich upodobania kulinarne. Maluch uczy się rozpoznawać zwierzątka, możemy dodać do zabawy udawanie i naśladowanie przez dziecko głosów zwierzaków. Kolejna zabawa to dopasowanie jedzonka do zwierzątka. Wszystkie elementy ruchome przymocowane są na tasiemkach, aby zabawa była bezpieczna, a elementy się nie pogubiły.

puzzle książeczka sensoryczna

PUZZLE


Tutaj możemy zaoferować dziecku zabawę w układankę. Układanka składa się z kilku elementów, które dziecko powoli nauczy się składać w całe zwierzątko. Po ułożeniu zwierzaka w całość, możemy także uczyć dziecko rozpoznawać części ciała zwierzątka. Wszystkie elementy ruchome przymocowane są, aby zabawa była bezpieczna, a elementy się nie pogubiły.


Felt For Fun - książeczka sensoryczna

Felt For Fun to zabawki stworzone z serca, pasji i wiedzy przez psycholog dziecięcą – mamę trójki dzieci. Są zrobione z filcu i wykonywane ręcznie. Wszystkie zabawki Felt For Fun są dostosowane do wieku malucha i rozwijają różnorodne umiejętności, takie jak:

książeczka sensoryczna

Zabawki Felt For Fun pozwalają na zabawę z dzieckiem, a także na zajęcie samodzielne i są świetną alternatywą dla zabaw czy gier cyfrowych. Seria zabawek obejmuje książeczki sensoryczne dla maluchów do 2 roku życia, książeczki manualne dla dzieci w wieku 2–4 lata i 4–6 lat , książeczki edukacyjne dla przedszkolaków 4–6, interaktywne maty podłogowe oraz gry towarzyskie.

busy baby książeczka sensoryczna

Busy Baby książeczka sensoryczna Felt For Fun

Książeczka sensoryczna Busy Baby to znakomita zabawka rozwojowa dla najmłodszych. Najchętniej bawią się nią maluchy od 6 miesięcy nawet do 2 lat.

Na stronach książki znajdują się ulubione zajęcia niemowląt, czyli hałasowanie, szarpanie, ciągnięcie, odrywanie, miętoszenie i chwytanie. Nasz maluch podczas zabawy uczy się też nazywać i rozpoznawać kształty, poznawać zwierzątka i ich ulubione dania czy bawić się ulubionymi przez maluchy puzzlami.

Książeczka Busy Baby jest miękka i lekka, aby Wasz maluch mógł ją chwytać, rzucać i nosić. Zabawka ta jest idealnym towarzyszem podróży malucha czy umilaczem czasu w restauracji i wszędzie tam, gdzie dziecko może się nudzić.

Zobacz film

Więcej informacji

Wiek 6m+
Przedział wiekowy 0 - 3 lat
Płeć Chłopiec, dziewczynka

Opinie

Napisz opinię

Książeczka sensoryczna Busy Baby Felt For Fun – zabawa od 6 miesięcy do 2 lat

Książeczka sensoryczna Busy Baby Felt For Fun – zabawa od 6 miesięcy do 2 lat

Książeczka sensoryczna Busy Baby Felt For Fun to znakomita zabawka rozwojowa dla najmłodszych. Najchętniej bawią się nią maluchy od 6 miesięcy nawet do 2 lat. Na stronach książki znajdują się ulubione zajęcia niemowląt, czyli hałasowanie, szarpanie, ciągniecie, odrywanie, miętoszenie i chwytanie. Nasz maluch podczas zabawy uczy się wielu przydatnych rzeczy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Wysyłka

Kliknij, aby sprawdzić koszt wysyłki
Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Paczkomaty Paczkomaty Dostawa w ciągu 48 godzin! 9,84 zł
Kurier DPD Kurier DPD Dostawa w ciągu 48 godzin! 14,76 zł
Kurier InPost Kurier InPost Dostawa w ciągu 72 godzin 14,76 zł
Poczta Polska - Paczka Poczta Polska - Paczka Dostawa w ciągu 72 godzin (wysyłka w ciągu 48 godzin) 17,22 zł
Paczkomaty - za pobraniem Paczkomaty - za pobraniem Dostawa w ciągu 48 godzin! 14,15 zł
Kurier DPD - za pobraniem Kurier DPD - za pobraniem Dostawa w ciągu 48 godzin! 19,68 zł
Kurier InPost - za pobraniem Kurier InPost - za pobraniem Dostawa w ciągu 72 godzin 19,91 zł
Poczta Polska - za pobraniem Poczta Polska - za pobraniem Dostawa w ciągu 72 godzin (wysyłka w ciągu 48 godzin) 21,40 zł
GLS Irlandia GLS Irlandia 5 88,56 zł

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór