Kategorie

 Jest 15 produktów.

 • Widok:
 • Beaba Pojemniki na mleko w proszku blue to kompaktowy zestaw 3 pojemników do przechowywania mleka w proszku francuskiej marki BEABA. Pojemniki (szary, jasnoniebieski i ciemnoniebieski) mają pojemność w sumie 270 ml (3x90ml).  Zestaw idealny do zabrania mleka w proszku na spacer, podczas podróży czy na nocne karmienia.

  Beaba Pojemniki na mleko w proszku blue to kompaktowy zestaw 3...

 • Beaba Pojemniki na mleko w proszku nude to kompaktowy zestaw 3 pojemników do przechowywania mleka w proszku francuskiej marki BEABA. Pojemniki (szary, jasnoróżowy i biały) mają pojemność w sumie 270 ml (3x90ml).  Zestaw idealny do zabrania mleka w proszku na spacer, podczas podróży czy na nocne karmienia.

  Beaba Pojemniki na mleko w proszku nude to kompaktowy zestaw 3...

 • Beaba Pojemniki na mleko w proszku neon Beaba - kompaktowy zestaw 3 pojemników do przechowywania mleka w proszku francuskiej marki BEABA.

  Beaba Pojemniki na mleko w proszku neon Beaba - kompaktowy zestaw 3...

 • Beaba Zestaw słoiczków Clip 6 szt. 60 ml i 120 ml to pojemniki do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonane z materiału wolnego od BPA. W skład zestawu wchodzą dwa mniejsze słoiczki o pojemności 60 ml z neonowymi zielonymi pokrywkami i 4 większe słoiki – po 120 ml pojemności, z turkusowo-niebieskimi pokrywkami.

  Beaba Zestaw słoiczków Clip 6 szt. 60 ml i 120 ml to pojemniki do...

 • Beaba Zestaw słoiczków Clip 6 szt. 200 ml to pojemniki do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonane z materiału wolnego od BPA. W skład zestawu wchodzi sześć słoików o pojemności 200 ml – 3 z neonowymi zielonymi pokrywkami i 3 z turkusowo-niebieskimi pokrywkami.

  Beaba Zestaw słoiczków Clip 6 szt. 200 ml to pojemniki do...

 • Słoiczki są o pojemnościach 120 ml, 240 ml oraz 420 ml. Dokładna i widoczna miarka na słoiczku ułatwia odmierzanie porcji. Nieużywane słoiczki zajmują mało miejsca - wystarczy włożyć jeden w drugi.

  Słoiczki są o pojemnościach 120 ml, 240 ml oraz 420 ml. Dokładna i...

 • Beaba Zestaw słoiczków Clip 6 szt. 60 ml i 120 ml Pink. Zestaw słoiczków do porcjowania i przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA. W skład kompletu wchodzą cztery słoiczki o pojemności 120 ml (z jasnoróżowymi pokrywkami) i dwa o pojemności 60 ml (z ciemnoróżowymi pokrywkami).

  Beaba Zestaw słoiczków Clip 6 szt. 60 ml i 120 ml Pink. Zestaw...

 • Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 250 ml dark pink. Słoiczek do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonany z najwyższej jakości szkła.

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 250 ml...

 • Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 150 ml pink. Słoiczek do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonany z najwyższej jakości szkła.

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 150 ml...

 • Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 150 ml light blue. Słoiczek do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonany z najwyższej jakości szkła. Bardzo odporny – nie plami się i nie odkształca.

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 150 ml...

 • Zestaw pojemników na żywność Grab&Go Skip Hop. Spakuj, ułóż w odpowiedniej kolejności i przegryzaj na spacerze czy wycieczce!

  Zestaw pojemników na żywność Grab&Go Skip Hop. Spakuj, ułóż w...

 • Zestaw etui + pojemniki na żywność Graphite/Aqua Skip Hop. Pojemniki nadają się do przechowywania zarówno pokarmów stałych, jak i produktów sypkich, na przykład kaszki lub mleka modyfikowanego dla dziecka.

  Zestaw etui + pojemniki na żywność Graphite/Aqua Skip Hop....

 • Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 250 ml dark blue. Słoiczek do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonany z najwyższej jakości szkła.

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 250 ml...

 • Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 150 ml blue. Słoiczek do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonany z najwyższej jakości szkła. Bardzo odporny – nie plami się i nie odkształca.

  Beaba Pojemnik słoiczek szklany z hermetycznym zamknięciem 150 ml...

 • Beaba Zestaw pojemników słoiczków szklanych z hermetycznym zamknięciem 150 + 250 ml pink i dark blue. Zestaw dwóch słoiczków do przechowywania jedzenia francuskiej marki BEABA, wykonanych z najwyższej jakości szkła.

  Beaba Zestaw pojemników słoiczków szklanych z hermetycznym...

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór