Kategorie

 Jest 14 produktów.

 • Widok:
 • -3%

  Zestaw do tworzenia biżuterii - 500 elem. Pop-Arty! B. Toys. 500 elementów, w tym 12 pierścionków i 6 bransoletek. Wszystko umieszczone w praktycznym słoju z wygodnym uchwytem. Zabawka dla dzieci w wieku 4- 10 lat.

  Zestaw do tworzenia biżuterii - 500 elem. Pop-Arty! B. Toys. 500...

  125,00 zł 121,25 zł
 • -3%

  Zestaw do tworzenia biżuterii - 300 elem. Pop-Arty! B. Toys. 300 elementów, w tym 7 pierścionków i 5 bransoletek. Wszystko umieszczone w praktycznym słoju z wygodnym uchwytem. Produkt dla dzieci w wieku 4- 10 lat.

  Zestaw do tworzenia biżuterii - 300 elem. Pop-Arty! B. Toys. 300...

  89,00 zł 86,33 zł
 • -3%

  Zestaw do tworzenia biżuterii - 150 elem. B.eauty Pops B. Toys. Wszystko umieszczone w praktycznym, zakręcanym słoiczku. Przeznaczone dla dzieci w wieku 4 - 10 lat.

  Zestaw do tworzenia biżuterii - 150 elem. B.eauty Pops B. Toys....

  64,00 zł 62,08 zł
 • -3%

  Zestaw do tworzenia biżuterii - 50 elem.  B.eauty Pops Jr. Beads B. Toys. Zestaw zawiera 50 elementów. Zakrętki w różnych kolorach, sam zdecyduj.

  Zestaw do tworzenia biżuterii - 50 elem.  B.eauty Pops Jr. Beads B....

  32,00 zł 31,04 zł
 • -5%

  Szkatułka z pozytywką Ballerina Djeco. Drewniana Szkatułka z pozytywką - pięknie zaprojektowane muzyczne pudełko na biżuterię z szufladką. Na wierzchu motyw tańczącej BALERINY, wewnątrz lusterko i figurka BALERINY, która kreci sie grając melodyjkę. 

  Szkatułka z pozytywką Ballerina Djeco. Drewniana Szkatułka z...

  95,90 zł 91,11 zł
 • -5%

  Myszka Ballerina w garderobie Moulin Roty. Ta słodka Myszka Ballerina jest gotowa na swój pierwszy występ baletowy. Ma rajstopy w kropki i miękkie baletki. Na głowie ma tiulową kokardę. Ubrana w różową, połyskującą, tiulową sukienkę baletnicy. Jej oczy i nos są wyhaftowane.

  Myszka Ballerina w garderobie Moulin Roty. Ta słodka Myszka...

  279,90 zł 265,91 zł
 • Wyprzedaż!

  Zeszyt artystyczny Pokaz mody Bal wróżek, Janod. Zeszyt kreatywny Pokaz mody Bal wróżek francuskiej marki JANOD to wiele stron twórczej rozrywki dla małych miłośniczek niezwykłych, baśniowych sukni. Zeszyt zawiera 4 strony, pełne naklejek z elementami garderoby, wśród nich kilka pokrytych brokatem oraz 1 stronę naklejek z akcesoriami.

  Zeszyt artystyczny Pokaz mody Bal wróżek, Janod. Zeszyt kreatywny...

  37,00 zł
 • -5%

  Wstążka gimnastyczna Djeco. Wstążka gimnastyczna - Jolyruban od Djeco. Ta kolorowa wstążka do tańca i gimnastyki, może być również używana jako dekoracja festiwali itp. 

  Wstążka gimnastyczna Djeco. Wstążka gimnastyczna - Jolyruban od...

  19,90 zł 18,91 zł
 • -5%

  Lampka nocna Balerina Djeco. Dekoracyjna lampka nocna Balerina w formie kuli śnieżnej. Zasilana na baterie - 3 paluszki. Po włączeniu płatki zaczynają wirować , a lampka świeci tęczowym, opalizującym światłem. Wyłącza się automatycznie po 45 minutach.

  Lampka nocna Balerina Djeco. Dekoracyjna lampka nocna Balerina w...

  189,90 zł 180,41 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Szkatułka z pozytywką Panda Djeco. W szkatułce z pozytywką francuskiej marki DJECO przechowywać można wiele skarbów. Pięknie ozdobiona, z dbałością o detale, szkatułka została zaprojektowana we Francji. We wnętrzu szkatułki mała dama znajdzie lusterko, tańczącego misia oraz szufladkę.

  Szkatułka z pozytywką Panda Djeco. W szkatułce z pozytywką...

  89,90 zł 85,41 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Szkatułka z pozytywką Słowik Djeco. Drewniana Szkatułka z pozytywką - pięknie zaprojektowane muzyczne pudełko na biżuterię z szufladką. Na wierzchu motyw Śpiewającego Słowika i kwiatów, wewnątrz lusterko i figurka, która kręci się grając melodię "LE TEMPS CERISES"

  Szkatułka z pozytywką Słowik Djeco. Drewniana Szkatułka z pozytywką...

  82,90 zł 78,76 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

   Szkatułka z pozytywką Sweet Rabbit  Djeco. Drewniana szkatułka z pozytywką - pięknie zaprojektowane muzyczne pudełko na biżuterię z szufladką. Na wierzchu motyw KRÓLICZKA i kwiatów, wewnątrz lusterko i figurka białego Króliczka, która kręci się grając melodyjkę. Pozytywka uruchamia się po otwarciu.

   Szkatułka z pozytywką Sweet Rabbit  Djeco. Drewniana szkatułka z...

  82,90 zł 78,76 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -5%

  Szkatułka z pozytywką Zaczarowany Pałac Djeco. W szkatułce z pozytywką francuskiej marki DJECO przechowywać można wiele skarbów. Pięknie ozdobiona, z dbałością o detale. We wnętrzu szkatułki mała dama znajdzie lusterko,tańczącą dziewczynkę.

  Szkatułka z pozytywką Zaczarowany Pałac Djeco. W szkatułce z...

  99,90 zł 94,91 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • Wyprzedaż!

  Zeszyt artystyczny Pokaz mody Baletnice. Zeszyt kreatywny Pokaz mody Baletnice francuskiej marki JANOD to wiele stron twórczej rozrywki dla małych miłośniczek tancerek baletowych i ich strojów, m.in. do ćwiczeń czy występów w teatrze. Zeszyt zawiera 4 strony, pełne naklejek z elementami garderoby, wśród nich kilka pokrytych brokatem oraz 1 stronę naklejek...

  Zeszyt artystyczny Pokaz mody Baletnice. Zeszyt kreatywny Pokaz...

  37,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór