Kategorie

 Jest 20 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • -10%

  Lili Kwiatek Foremka wielofunkcyjna do kąpieli Quut można ją wykorzystać nie tylko podczas zabawy na plaży, ale również w czasie kąpieli w wannie. Składający się z czterech części zestaw sprawdzi się podczas zabawy w czasie kąpieli.

  Lili Kwiatek Foremka wielofunkcyjna do kąpieli Quut można ją...

  44,90 zł 40,41 zł
 • -15%

  Foremki do piasku babeczki Melissa & Doug. Ten kolorowy 12 elementowy zestaw do pieczenia babeczek z piasku sprawi, że nie będziesz się nudzić na plaży. Zrób ciasteczko dla Mamy lub Taty, na pewno się ucieszą!

  Foremki do piasku babeczki Melissa & Doug. Ten kolorowy 12...

  50,90 zł 43,27 zł
 • -10%

  Foremki Pira do budowy piramid Quut to aż 3 foremki do budowania z piasku lub śniegu. Wystarczy wypełnić foremki śniegiem lub mokrym piachem, stawiając je jedna na drugiej, docisnąć, unieść je razem do góry - piramida gotowa! Buduj jak profesjonalista! A po skończonej zabawie, wystarczy wyczyścić i złożyć jedną foremkę w drugą.

  Foremki Pira do budowy piramid Quut to aż 3 foremki do budowania z...

  74,90 zł 67,41 zł
 • -12%

  Scrunch-moulds Silikonowe Foremki do piasku, zestaw 4 szt., Błękitne Funkit World. Silikonowe foremki Scrunch-moulds - idealne do zabawy w piasku, wodzie, w czasie kąpieli w wannie.

  Scrunch-moulds Silikonowe Foremki do piasku, zestaw 4 szt.,...

  49,90 zł 43,91 zł
 • -12%

  Scrunch-moulds Silikonowe Foremki do piasku, zestaw 4 szt., Ciemny szary, Antracyt Funkit World. Silikonowe foremki Scrunch-moulds - idealne do zabawy w piasku, wodzie, w czasie kąpieli w wannie.

  Scrunch-moulds Silikonowe Foremki do piasku, zestaw 4 szt., Ciemny...

  49,90 zł 43,91 zł
 • -12%

  Wieża z kubeczków Green Toys. 6 kubeczków, dających nieskończone ilości pomysłów na twórczą zabawę dziecka. Dziecko może je stawiać jeden na drugim, tworząc wieże, używać jako foremki do babek z piasku czy bawić się nimi w wodzie- ilość pomysłów zależy tylko od wyobraźni dziecka!

  Wieża z kubeczków Green Toys. 6 kubeczków, dających nieskończone...

  42,90 zł 37,75 zł
 • Nowy -12%

  Silikonowe Foremki do piasku 4 szt. Scrunch - Szary Funkit World. Wyjeżdżasz ze swoją pociechą i nie masz pomysłu jak zmieścić zabawki w jednej walizce? Wybieracie się na słoneczną plażę i macie dość ciężkich, plastikowych zabawek? Mamy dla Was genialne rozwiązanie... Silikonowe foremki Scrunch idealne do zabawy w piasku, wodzie, w czasie kąpieli w wannie.

  Silikonowe Foremki do piasku 4 szt. Scrunch - Szary Funkit World....

  49,90 zł 43,91 zł
 • Nowy -12%

  Silikonowe Foremki do piasku 4 szt. Scrunch - Granatowy Funkit World. Wyjeżdżasz ze swoją pociechą i nie masz pomysłu jak zmieścić zabawki w jednej walizce? Wybieracie się na słoneczną plażę i macie dość ciężkich, plastikowych zabawek? Mamy dla Was genialne rozwiązanie... Silikonowe foremki Scrunch idealne do zabawy w piasku, wodzie, w czasie kąpieli w...

  Silikonowe Foremki do piasku 4 szt. Scrunch - Granatowy Funkit...

  49,90 zł 43,91 zł
 • Nowy -12%

  Silikonowe Foremki do piasku 4 szt. Scrunch - Lila Funkit World. Wyjeżdżasz ze swoją pociechą i nie masz pomysłu jak zmieścić zabawki w jednej walizce? Wybieracie się na słoneczną plażę i macie dość ciężkich, plastikowych zabawek? Mamy dla Was genialne rozwiązanie... Silikonowe foremki Scrunch idealne do zabawy w piasku, wodzie, w czasie kąpieli w wannie.

  Silikonowe Foremki do piasku 4 szt. Scrunch - Lila Funkit World....

  49,90 zł 43,91 zł
 • Nowy -12%

  Silikonowe Foremki do piasku 4 szt. Scrunch - Pastelowy Zielony Funkit World. Wyjeżdżasz ze swoją pociechą i nie masz pomysłu jak zmieścić zabawki w jednej walizce? Wybieracie się na słoneczną plażę i macie dość ciężkich, plastikowych zabawek? Mamy dla Was genialne rozwiązanie... Silikonowe foremki Scrunch idealne do zabawy w piasku, wodzie, w czasie...

  Silikonowe Foremki do piasku 4 szt. Scrunch - Pastelowy Zielony...

  49,90 zł 43,91 zł
 • Nowy -10%

  Foremki krokodyl Haba. Zestaw foremek do piasku tworzących postać krokodyla. Idealna zabawka na lato!

  Foremki krokodyl Haba. Zestaw foremek do piasku tworzących postać...

  28,90 zł 26,01 zł
 • Nowy -12%

  Zestaw do Zabawy w Piasku Zielony GTSND01R Green Toys. Idealny zestaw do zabawy w piaskownicy czy na plaży. W skład wchodzi wiaderko, grabki, łopatka oraz foremka.

  Zestaw do Zabawy w Piasku Zielony GTSND01R Green Toys. Idealny...

  44,90 zł 39,51 zł
 • Nowy -12%

  Forma do cegieł GW55876 Gowi. Ta forma jest idealny do stosowania w piaskownicy lub na plaży. Po prostu wypełnij go po brzegi, naciśnij i podnieś, aby stworzyć realistyczną cegłę z piasku i rozpocząć budowę!

  Forma do cegieł GW55876 Gowi. Ta forma jest idealny do stosowania w...

  19,90 zł 17,51 zł
 • -10%

  Alto Foremki do budowy zamków Quut to aż 3 foremki do budowania wież, zamków z piasku. Wystarczy wypełnić foremki mokrym piachem, stawiając je jedna na drugiej, docisnąć, unieść je razem do góry - wielowarstwowa wieża gotowa!

  Alto Foremki do budowy zamków Quut to aż 3 foremki do budowania...

  74,90 zł 67,41 zł
  Oczekiwanie na dostawę
 • -10%

  Sloopi Łódka Foremka wielofunkcyjna do kąpieli i piasku Quut składający się z trzech części zestaw sprawdzi się podczas zabawy w czasie kąpieli.

  Sloopi Łódka Foremka wielofunkcyjna do kąpieli i piasku Quut...

  44,90 zł 40,41 zł
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 15 z 20 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór