Kategorie

 Jest 10 produktów.

 • Widok:
 • Opaska Bella Felt For Fun. Opaska BELLA to śliczna kompozycja czterech kwiatków, która ozdobi małe i większe główki. Kwiatki oczywiście formowane ręcznie, w dbałością o każdy szczegół.

  Opaska Bella Felt For Fun. Opaska BELLA to śliczna kompozycja...

 • Opaska Bella Felt For Fun. Opaska BELLA to śliczna kompozycja czterech kwiatków, która ozdobi małe i większe główki. Kwiatki oczywiście formowane ręcznie, w dbałością o każdy szczegół.

  Opaska Bella Felt For Fun. Opaska BELLA to śliczna kompozycja...

 • Opaska STELLA Lazurowe wybrzeże Felt For Fun to osiem ślicznych kwiatków, które tworzą na włosach ogródek pełen kwitnących różyczek. Jest piękną ozdobą naturalnych, rozpuszczonych włosów, lub dodatkiem do warkoczy i upięć.

  Opaska STELLA Lazurowe wybrzeże Felt For Fun to osiem ślicznych...

 • Opaska ROSA Wata cukrowa Felt For Fun to opaska składająca się z 10 kwiatków uformowanych na podobieństwo wianka. Jest wdzięczna, dziewczęca i ślicznie ozdabia włosy młodej damy.

  Opaska ROSA Wata cukrowa Felt For Fun to opaska składająca się z 10...

 • Opaska Frida Wata cukrowa Felt For Fun to największa i najdorodniejsza z naszych opasek! To opaska dla odważnych dziewcząt, które nie obawiają się spojrzeń (oczywiście pełnych zachwytu).

  Opaska Frida Wata cukrowa Felt For Fun to największa i...

 • Opaska BIANKA Wata cukrowa Felt For Fun to opaska składająca się z 5 kwiatków uformowanych na podobieństwo wianka. Jest wdzięczna, dziewczęca i ślicznie ozdabia włosy młodej damy.

  Opaska BIANKA Wata cukrowa Felt For Fun to opaska składająca się z...

 • Opaska BIANKA zachód słońca Felt For Fun to opaska składająca się z 5 kwiatków uformowanych na podobieństwo wianka. Jest wdzięczna, dziewczęca i ślicznie ozdabia włosy młodej damy.

  Opaska BIANKA zachód słońca Felt For Fun to opaska składająca się z...

 • Opaska Mini Felt For Fun. Czasem mniej znaczy więcej!  Pojedyncza różyczka osadzona na ślicznej satynowej opasce jest delikatną ozdobą małej główki, lub skromnym, wdzięcznym dodatkiem do szkolnego ubrania uczennicy.

  Opaska Mini Felt For Fun. Czasem mniej znaczy więcej!  Pojedyncza...

 • Opaska Mini Czerwona Felt For Fun. Czasem mniej znaczy więcej!  Pojedyncza różyczka osadzona na ślicznej satynowej opasce jest delikatną ozdobą małej główki, lub skromnym, wdzięcznym dodatkiem do szkolnego ubrania uczennicy.

  Opaska Mini Czerwona Felt For Fun. Czasem mniej znaczy więcej!...

 • Opaska Mini różowa Felt For Fun. Czasem mniej znaczy więcej!  Pojedyncza różyczka osadzona na ślicznej satynowej opasce jest delikatną ozdobą małej główki, lub skromnym, wdzięcznym dodatkiem do szkolnego ubrania uczennicy.

  Opaska Mini różowa Felt For Fun. Czasem mniej znaczy więcej!...

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór