Kategorie

 Jest 39 produktów.

 • Widok:
na stronę
 • -15%

  Brush-Baby - gryzak dla dzieci w wieku od 10-36 miesięcy - to idealne rozwiązanie dla małych dzieci, które nie lubią myć zębów lub cierpią z powodu ząbkowania.

  Brush-Baby - gryzak dla dzieci w wieku od 10-36 miesięcy - to...

  27,50 zł 23,38 zł
 • -10%

  Gryzak Pulp Green/Blue Boon. Gryzak posiada silikonową nakładkę, do której wkładamy jedzenie dla dziecka. Nakładka jest perforowana, dzięki czemu dziecko może ssać np, umieszczone w nakładce owoce, także mrożone.

  Gryzak Pulp Green/Blue Boon. Gryzak posiada silikonową nakładkę, do...

  27,00 zł 24,30 zł
 • -15%

  Gryzak z naturalnej gumy, jedwabisty w dotyku, z wypustkami sensorycznymi – ŚLIMAK dla dzieci w wieku 0+ przyjazny i pomocny w okresie ząbkowania.

  Gryzak z naturalnej gumy, jedwabisty w dotyku, z wypustkami...

  52,00 zł 44,20 zł
 • -15%

  Gryzak z naturalnej gumy, jedwabisty w dotyku, z wypustkami sensorycznymi – KRAB dla dzieci w wieku 0+ przyjazny i pomocny w okresie ząbkowania. Może być stosowany od urodzenia.

  Gryzak z naturalnej gumy, jedwabisty w dotyku, z wypustkami...

  52,00 zł 44,20 zł
 • -15%

  Gryzak z piłkami sensorycznymi SOUNDS SO SQUEEZY B. Toys. Gryzak z 4 WYJĄTKOWYMI piłeczkami sensorycznymi dla dzieci w wieku od 3 m-cy do 2 lat.

  Gryzak z piłkami sensorycznymi SOUNDS SO SQUEEZY B. Toys. Gryzak z...

  60,00 zł 51,00 zł
 • -15%

  Gryzak z naturalnej gumy, jedwabisty w dotyku, z wypustkami sensorycznymi – Wieloryb dla dzieci w wieku 0+ przyjazny i pomocny w okresie ząbkowania. Może być stosowany od urodzenia.

  Gryzak z naturalnej gumy, jedwabisty w dotyku, z wypustkami...

  52,00 zł 44,20 zł
 • -10%

  Gryzak smok Growl Boon. Spokojnie, on nie gryzie. Ale Twoje dziecko tak. Kiedy ząbki zaczynają rosnąć, gryzak Growl masuje podrażnione dziąsełka różnorodnymi teksturami.

  Gryzak smok Growl Boon. Spokojnie, on nie gryzie. Ale Twoje dziecko...

  31,00 zł 27,90 zł
 • -10%

  Gryzak jednorożec Prance Boon. Spokojnie, on nie gryzie. Ale Twoje dziecko tak. Kiedy ząbki zaczynają rosnąć, gryzak Growl masuje podrażnione dziąsełka różnorodnymi teksturami.

  Gryzak jednorożec Prance Boon. Spokojnie, on nie gryzie. Ale Twoje...

  31,00 zł 27,90 zł
 • -10%

  Gryzak grzechotka Chmurka Skip Hop. Grzechotka i gryzak w jednym! Ergonomiczny kształt chmurki sprawia, że gryzak jest niebywale łatwy do chwytania dla małych rączek.

  Gryzak grzechotka Chmurka Skip Hop. Grzechotka i gryzak w jednym!...

  27,00 zł 24,30 zł
 • -10%

  Gryzak Kot Wesołe Podwórko Skip Hop. Łatwy do chwytania, potrząsania i gryzienia. Uroczy kotek z wirującą kulką w brzuszku rozbawi dziecko gdziekolwiek go zabierzesz, a zawieszki-gryzaki wymasują obolałe dziąsełka.

  Gryzak Kot Wesołe Podwórko Skip Hop. Łatwy do chwytania,...

  28,00 zł 25,20 zł
 • -10%

  Grzechotka piszczałka Chmurka Skip Hop. Urocza, łatwa do chwytania i potrząsania dla małych rączek. Wytwarza kojące, imitujące deszcz dźwięki, które pokocha każde dziecko.

  Grzechotka piszczałka Chmurka Skip Hop. Urocza, łatwa do chwytania...

  52,00 zł 46,80 zł
 • Gryzak Lisek Baby Pop Janod. Gryzak Lisek francuskiej marki JANOD to idealna zabawka dla niemowląt od urodzenia do mniej więcej 10. miesiąca życia. Jest urocza i bezpieczna.

  Gryzak Lisek Baby Pop Janod. Gryzak Lisek francuskiej marki JANOD...

  55,00 zł
 • Gryzak Królik Baby Pop Janod. Gryzak Królik francuskiej marki JANOD to idealna zabawka dla niemowląt od urodzenia do mniej więcej 10. miesiąca życia. Jest urocza i bezpieczna.

  Gryzak Królik Baby Pop Janod. Gryzak Królik francuskiej marki JANOD...

  55,00 zł
 • Zawieszka do smoczka Miś Baby Pop Janod. Zawieszka do smoczka Miś francuskiej marki JANOD może być używania już od pierwszych dni życia dziecka. Jest urocza i bezpieczna.

  Zawieszka do smoczka Miś Baby Pop Janod. Zawieszka do smoczka Miś...

  55,00 zł
 • -10%

  Silikonowy gryzak chłodzący Pszczoła Explore & More Skip Hop. Uroczy i kolorowy, łatwy do chwytania, zaprojektowany by długo chłodzić obolałe dziąsełka. Zapewnia dziecku chłodny komfort w domu i w podróży.

  Silikonowy gryzak chłodzący Pszczoła Explore & More Skip Hop....

  35,00 zł 31,50 zł
Pokazuje 1 - 15 z 39 elementów

kontakt@childsplay.pl

Błyskawiczna wysyłka

537 926 693

Duży wybór