Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Prezent dla niemowlaka – 3 miesiące

Niemowlęta w wieku 3 miesięcy jak wiadomo mogą jeszcze nie rozumieć wielu rzeczy, ale z pewnością uczą się, obserwując różne przedmioty w swoim otoczeniu. Kupując dla nich zabawki, warto poszukać czegoś, co pomoże rozwinąć zdolności fizyczne i psychiczne dziecka. Zastanawiają się Państwo, jaki prezent dla dziecka 3 miesięcznego? Znamy temat doskonale i dlatego w niniejszej kategorii postanowiliśmy umieścić wyłącznie te zabawki i akcesoria, które mogą przynieść największe korzyści dzieciom właśnie na tym etapie rozwoju.

Co kupić 3-miesięcznemu dziecku? My wiemy!

Jednym z najlepszych typów zabawek dla maluszków w tym wieku są wszystkie, które wydają dźwięki. W ofercie Bebetu również znajduje się niejedna muzyczna zabawka, która dla smyka może zrobić o wiele więcej niż tylko pobudzić w dziecku miłości do muzyki. To także swoisty, sensoryczny sposób na poznawanie otaczającego dziecko świata. Spójrz na dostępne u nas pozytywki, muzyczne książeczki, czy grzechotki.

Warto przy okazji dodać, że w wieku trzech miesięcy niemowlęta zaczynają sięgać i chwytać rzeczy, dlatego każda dostępna u nas w tej kategorii zabawka jest zaprojektowana tak, by dziecko nie miało trudności z ćwiczeniem małej motoryki. Kupowanie maleństwu zabawek w tym stylu sprawi, że będzie naprawdę zaangażowane w zabawę!

Innym pomysłem na to co kupić 3-miesięcznemu dziecku są dostępne w Bebetu maty edukacyjne. To niezwykle przydatna i wielofunkcyjna inspiracja prezentowa. Maleństwo może się na niej wyśmienicie bawić, czy to na brzuszku, czy na pleckach, a nawet jest to prezent, którym dziecko może się bawić również wtedy, gdy będzie starsze i nauczy się siadać. Co więcej, tego rodzaju zabawki również zawsze są w stanie mocno pomóc poprawić ogólną motorykę dziecka - ułatwiają sięganie, kopanie i pchanie. Nie martw się też o higienę i bezpieczeństwo. Dbamy o to, by dostępne u nas maty można było prać w pralce, a każdy ich element był dostosowany do kontaktu z 3 miesięcznym bobasem.

Wyjątkowe prezenty dla 3 miesięcznego dziecka w Bebetu.pl

Każdy dzień niemowlęctwa jest naprawdę wyjątkowy, zatem nie może być inaczej - prezenty dla 3 miesięcznego dziecka tak samo muszą być wyjątkowe. Takie właśnie produkty – inspiracje prezentowe, dostaną Państwo w Bebetu. Bez względu na to, czy będzie to wysokiej klasy otulacz, drobiazg taki jak silikonowy gryzak z zawieszką, czy też inny o zabawnym kształcie – to połączenie wysokiej jakości materiałów, dobrej ceny, a po wręczeniu – generator wspaniałych wspomnień i pięknych chwil dzieciństwa.


Serdecznie polecamy również i inne silikonowe, mega kolorowe zabawki, gryzaki, grzechotki, jak również leżaczki, które są doskonałym pomysłem na prezent dla maluszka, jeśli chce się kupić coś naprawdę wartościowego, również z myślą o rodzicach. Z całą pewnością znajdzie się coś dla każdego bobasa, bez względu na płeć, czy też budżet. Jesteśmy również z całym zespołem Bebetu do Państwa dyspozycji, aby udzielić wszystkich odpowiedzi niezbędnych do tego, by wybrać najlepszy z najlepszych prezent dla 3 miesięcznego dzieciątka.